،H.264 پشتیبانی می کند و ذخیره می کند

چرا که آنها در سطح وسیع برای نظارت در فضاهای بسته ساختمانی مورد استفاده قرار میگیرند. انواع دوربین مداربسته در مکان های مختلف مورد استفاده قرار میگیرد و در دورانی هستیم که میتوانیم با نصب چند دوربین مداربسته در هر فضایی که بخواهیم، ضریب امنیتی بالایی را ایجاد مجله خبری lgcctv کنیم. به دلیل عدم نیاز به هر گونه کابلکشی این دوربینها با سرعت اجرای بالایی نصب میشوند. هایک ویژن یکی از بهترین برندهای تولید کننده دوربین های مداربسته است و در سال های اخیر با کیفیت خوب و قابلیت هایی که در محصولات خود به وجود آورده توانسته اعتماد خریداران را در سراسری جهان از آن کند. حضور در محوطههای باز، انبارها، محلهای تجمع عمومی، فرودگاهها و فروشگاهها، ترمینالها و محوطههای بزرگ کارخانهای تا دیگر فضاهای صنعتی و تجاری از جمله نمونههای رایج با هدف نصب این دست از دوربینهای مداربسته میباشند. به این ترتیب حتی دیگر نیازی به نصب مودم برای تکمیل فرایند ارتباط نمیباشد. دوربین های آنالوگ هایک ویژن از یک تکنولوژی کیفیت تصویر اختصاصی این شرکت به نام HD – TVI بهره می برد که تصاویر دریافتی آن به مراتب بسیار بهتر از دیگر رقابا خود است. دستگاه دی وی آر 16 کانال هایک ویژن مدل DS-7216HQHI-K1 یک دستگاه ضبط کننده تصویر دیجیتال است که قابلیت پشتیبانی از 16 دوربین مداربسته آنالوگ را دارد.

حداکثر دوربین کیفیت دوربین قابل پشتیبانی این دستگاه 4 مگاپیکسل دوربین آنالوگ و 6 مگاپیکسل دوربین تحت شبکه IP می باشد به عبارتی دوربین هایی که به این دستگاه وصل می شوند نباید کیفیت لنز و تصاویر آن ها از 4 مگاپیکسل بیشتر باشد. دستگاه DVR 72016HQHI-K1 یک دستگاه چند وجهی است و از همه کیفیت تصاویر دوربین های مداربسته آنالوگ دوربین های هایک ویژن HD-TVI، دوربین های محصول شرکت داهوا HD-CVI، دوربین های AHD و CVBS پشتیبانی کند. این دستگاه دی وی آر در کنار ساپورت 16 دوربین آنالوگ می توان 8 دوربین مداربسته تحت شبکه را نیز پشتیبانی کند و در مجموع این دی وی آر می تواند تصاویر 6 دوربین مداربسته آنالوگ و تحت شبکه را همزمان پخش و ضبط نماید. این دستگاه از یک هارد اینترنال تا حداکثر 6 ترابایت را پشتیبانی میکند. ،H.264 پشتیبانی می کند و ذخیره می کند. جدا از امکان اتصال بیسیم با مرکز کنترل، امکان ذخیره اطلاعات از طریق نصب کارتهای SD در خود دوربین خورشیدی در نظر گرفته شده است. از طرفی غالباً امکان زوم با سطح کیفی مطلوبی در آنها تعریف شده است. لکن بهترین نقطه برای نصب آنها در مرکز فضا و عموماً همراه با بالاترین ارتفاع ممکن است.

به این ترتیب همراه با این طیف از نور میتوان وجه تمایزی میان اجسام با حرارت متفاوت از محیط ایجاد کرد. به این ترتیب بدون آنکه نیاز به حضور دائمی ما و یا نگهبانها باشد، تمام آنچه در فضای هدف ما در جریان است را دیده و یا ضبط و ذخیرهسازی خواهیم کرد. اصولاً به دوربینهایی که طراحی خاصی دارند و با نصب در محلهایی ثابت، میتوانند از تمام لحظههای محیط فیلمبرداری کرده و اطلاعات خود را به محل دیگری برای پایش اطلاعات و یا ذخیرهسازی آنها ارسال کنند، دوربین مداربسته گفته میشود. در این حالت برای بازخوانی دقیق اطلاعات نیاز به وضوح بالایی از تصاویر داریم تا بتوانیم دقیقاً هر آنچه در سطح محیط اتفاق افتاده است را مشاهده کنیم. دوربین مداربسته Indoor: هدف نهایی از طراحی تا کاربرد این دسته از دوربینها، نصب در فضاهای بسته ساختمانی با حفظ امنیت و کنترل فضاهای داخل بنا است. با این وجود شاید بخواهید سطح امنیت پایش محیط را تا حداکثر دید در شب بالا ببرید. این موضوع باعث شده تا عموم طراحی این تیپ از دوربینهای مداربسته همراه با لنزهای Wide با فاصله کانونی تقریباً کوچکی باشند.

دستگاه 7216HQHI-K1 دارای 1 عدد پورت شبکه 10/100/1000 می باشد که از طریق آن می توان تصاویر بر روی بستر اینترنت بر روی تلفن همراه و لب تاپ تا 128 کاربر همزمان را انتقال داد. به هر صورت شکل کروی در مقابل لنز دوربین وجه تماشای ۳۶۰ درجهای برای آن همراه دارد. آنها غالباً بزرگ و عاری از هر گونه تلاش برای استتار شدن هستند. در تشریح اولین نمونه از انواع دوربین مداربسته سراغ یکی از پیشرفتهترین آنها میرویم. از این رو به نسبت موقعیت قرارگیری دوربین در فضای هدف انواع مدلهای Indoor و Outdoor تعریف خواهند شد. عموم اهداف در طراحی انواع دوربین مداربسته پایش کامل محیط و تامین اهدافی مانند نظارت است. در یک نگاه شما میتوانید اطلاعات آمده در مرکز پایش تصویری را به کانالهای اینترنتی بسپارید؛ اما در گامی حرفهایتر شما میتوانید از دوربینهای مداربسته شبکهای با قابلیت ارتباط مستقیم به اینترنت استفاده کنید. در این ایده هر دوربین مداربسته صاحب یک آدرس IP مستقل در فضای اینترنت شده و تحت یک سیستم مدرن اینترنتی اطلاعات ثبت شده خود را منتقل میکند. در ادامه بررسی کاشانه مدرن به معرفی این دستگاه دی وی آر می پردازیم.

اگر از نوشتن این مطلب لذت بردید و مطمئنا می توانید اطلاعات بیشتری در مورد مجله خبری lgcctv لطفا از صفحه ما بخواهید.