آموزش ثبت‌نام در صرافی کوینکس سود و سرمایه

در این نوع سفارش، شما قیمت موردنظر و مقدار معامله خود را مشخص حذف اکانت کوینکس می‌کنید. آن‌گاه اگر سفارشی براساس قیمت اعلام شده شما وجود داشته باشد، معامله شما انجام می‌شود. ⚠️ صرافی Coinex تمام حساب‌های ثبت شده به نام چین و یا ثبت شده با شماره تلفن چین را در تاریخ 31 اکتبر مسدود خواهد کرد. متاسفانه برای استفاده از کوینکس نیاز به فیلترشکن هست. دلیل تفاوت قیمتی باید به دلیل تفاوت سرعت اینترنت ها با فیلترشکن باشد که یکی از انها احتمالا کند هست و قیمت ها انلاین به شما نمایش نمی دهد. همان طور که در مقاله گفتیم نیازی به احراز هویت نیست و بهتر هست احراز هویت نکنید.

نحوه ثبت‌نام در کوینکس؟در این مقاله به طور کامل نحوه ثبت‌نام در صرافی کوینکس به همراه تصاویر هر مرحله، آموزش داده شده است. همچنین در قسمت Spot Asset همین صفحه می‌توانید تمام ارزهای دیجیتال خود را در این صرافی مشاهده کنید. برای تأیید انتقال، ایمیلی همانند تصویر زیر از سایت کوینکس برای شما ارسال شده است که حاوی لینکی است که Reconfirm روی آن نوشته است که برای تأیید انتقال باید روی آن لینک کلیک کنید. پس از وارد کردن کد، صفحه‌ی زیر را مشاهده می‌کنید که به شما اطلاعاتی از قبیل ساعت انتقال (یا بهتر بگم ساعت درخواست انتقال)، مقدار انتقال، کارمزد انتقال، آدرس مقصد را نشان می‌دهد. Inter-user Transfer برای مواردی هست که می‌خواهید به یک اکانت دیگری در خود صرافی کوینکس ارزهای خود را انتقال دهید.

آموزش ثبت نام در کارگزاری پیونکس (Pionex)

آموزش ثبت‌نام در صرافی کوینکس سود و سرمایه بدون احراز هویت، شما فرصت خوبی در اختیار هکران برای سرقت اطلاعات شخصی خود قرار داده و به سادگی دارایی‌های خود را به خطر می‌اندازید. همچنین در صورت احراز هویت، صرافی به شما اجازه می‌دهد که در ایردراپ‌ها شرکت کنید و تا سقف 1,000,000 دلار در روز از حساب خود برداشت کنید. نرخ کارمزدCoinEx بر اساس نوع خدمات و اینکه مشتری سفارش گذار است یا سفارش بردار متفاوت است. به طور کلی همه صرافی‌ها برای مارکت میکرها (سفارش گذار) خود تخفیف قائل می‌شوند.

حجم معاملات اوپن سی امسال رکورد می زند؟

سایت فرود آن‌ها لیست‌ های جدید، تمام سکه‌ های برتر در برگه ‌های مختلف، و حجم معاملات فعلی و همچنین چند اطلاعات مرتبط دیگر را بدون به هم ریختگی نشان می‌دهد. در این حالت عددی به عنوان عدد لیکویید، بسته به مقدار اهرمی که استفاده کرده اید، برای شما محاسبه می شود. به عنوان مثال فرض کنید شما در قیمت 100 تتر لیکویید می شوید. در صورت استفاده از ضریب اهرم ایزوله و در صورت افت قیمت لایت کوین به 100 تتر، تنها 100 تتری که در معامله ی خود وارد کرده اید لیکویید شده و باقی سرمایه شما در حساب فیوچرز کوینکس، بدون ضرر باقی می ماند.

متاسفانه برای استفاده از کوینکس نیاز به فیلترشکن هست.پس از طی‌کردن مراحل انتخاب رمز ارز برای فروش باید در Limit به بخش Sel رفته و قیمت خود برای فروش ارز را تعیین کنید. مقدار ارزی که قصد فروش آن را دارید تعیین نمایید و روی گزینه sell CET کلیک نمایید. برای حذف اکانت خود در بخش حساب کاربری به تنظیمات حساب کاربری وارد شوید. در پایین صفحه و بخش Security Setting و دقیقاً جلوی آن گزینه Disable Your Account را انتخاب کنید. حساب شما به‌صورت کامل غیرفعال خواهد شد و همه فعالیت‌های در حال اجرا لغو می‌گردد. پس از تکمیل مراحل ثبت‌نام Coinex مطابق آموزش فوق، پنجره امنیتی برای تشخیص کاربران حقیقی از ربات باز می‌شود.

از قسمت بالا سمت راست گزینه Account را پیدا کرده و سپس از منوی که باز شده روی Account Settings کلیک کنید. توجه داشته باشید که رمز ها یا کدهای ۶ رقمی که با این برنامه ۲FA ساخته می شود فقط ۳۰ ثانیه امکان استفاده دارد و بعد از پایان یافتن این زمان، دوباره تغییر می کند. و چیزیکهاثباتمی کندکه شخص خودِ کاربر، آن کلمه عبور را وارد کرده‌ نه شخص دیگر یا هکری.

یعنی اگر در معامله ای ده درصد سود کرده باشیم سود ما توسط لوریج صددرصد خواهد شد، در غیر اینصورت ضرر نیز صد درصد خواهد شد. البته ناگفته نماند که همه کیف پول ها قابل هک هستند اما این دو کیف پول نسبت به بقیه بهترن. کارمزد فیوچرز برای حالت maker 0.03% و در حالت taker 0.05% خواهد بود. من برای bind mobile number وقتی شماره تلفنم رو وارد میکنم کد ۶ رقمی برام ارسال نمیشه. لطفا اول از طریق سایت ثبت نام بفرمایید و بعد با اپلیکیشن وارد شوید. +نه مشکلی در حال حاضر با ایرانیان نداره واسه همینم از خود زبان فارسی پشتیبانی می کنه.