آموزش ثبت نام در صرافی کوکوین و احراز هویت آموزش تصویری خدمات ارزی Pay98

توجه داشته باشید که برای انجام معاملات در قسمت نقدی باید حساب مخصوص معاملات نقدی یعنی Trading Account‌ خود را شارژ کنید. در انتخاب هرکدام از این موارد دقت بالایی داشته باشید تا سرمایه شما در این فرآیند در خطر قرار نگیرد. در پنل دارایی‌ها با کلیک کردن بر گزینه واریز وارد منوی واریز می‌شوید. این قسمت User profile است و شامل اطلاعات کاربری شما است. با کلیک کردن بر قسمت Futures وارد منوی بازارهای آتی در صرافی KuCoin می‌شوید. یکی دیگر از معیارهای مهم، بررسی نقدینگی در یک صرافی است.

برای جستجو کافیست تا نام کوین مورد نظر را داخل باکس جستجو وارد کنید. • ارائه یک قسمت به نام سوالات متداول که در آنجا سوالات رایج که توسط اکثریت کاربران مطرح می شود به صورت کامل پاسخ داده شده است. بسیار خب مراحل فعال کردن کد امنیتی گوگل به پایان رسید! در این قسمت به چند مزیت عالی این صرافی اشاره خواهیم کرد و در ادامه برخی از ویژگی ها و کاربردهای مهم آن را بررسی می کنیم. حال که با تاریخچه و اهداف تاسیس کوکوین آشنا شدیم بهتر است به سراغ بررسی مزایا و معایب این صرافی برویم و این موارد را با هم بررسی کنیم.

جالب است بدانید قبل از اجباری شدن احراز هویت در صرافی بایننس سقف برداشت روزانه از آن برای تمامی کاربران دو بیت‌کوین بود. در نتیجه کوکوین شرایط خوبی را بری کاربران احراز هویت نشده فراهم کرده است. یکی دیگر از صرافی‌هایی که در ایران به دلیل عدم نیاز به احراز هویت ، طرف‌دار دارد؛ کوینکس است. اگر در حال انتخاب بین دو صرافی کوینکس و کوکوین هستید، ابتدا باید بدانید یک صرافی خوب چه ویژگی‌هایی دارد تا بتوانید انتخاب بهتری داشته باشید.

رمز ریال چیست؟ آیا رمز ریال جایگزین اسکناس خواهد شد ؟

هنگامی که شما این مقاله را دوست داشتید، مایل به اطلاعات بیشتری در رابطه با برداشت از صرافی کوکوین با موبایل وب سایت خود باشید.

آموزش ثبت نام در صرافی کوکوین و احراز هویت آموزش تصویری خدمات ارزی Pay98

به عنوان مثال فرض کنید قصد انتقال ارز از والت اصلی به والت معاملات جهت انجام ترید را دارید. در این صورت باید باید والت مبدا را Main Wallet و والت مقصد را Trading Wallet انتخاب نمایید. توجه داشته باشید انتقال ارز والت های مختلف درون اکانت شما در صرافی کوکوین هیچ گونه کارمزدی ندارد.

صرافی کوکوین از طریق اپلیکیشن iOS یا Android نیز در دسترس می باشد. کاربران صرافی می توانند از طریق یک پورتال آنلاین یا اپلیکیشن تلفن همراه، که برای اندروید و iOS در دسترس هستند، به حساب های خود دسترسی داشته باشند. هم سایت دسکتاپ و هم اپلیکیشن های موبایل آن، ویژگی ها و ابزارهای فراوانی را ارائه می دهند. آموزش صرافی کوکوین دارای آپشن های مختلف ترید از جمله مارجین ، استیک و Kucoin Earn که در این مقاله بصورت کامل آموزش صرافی Kucoin و این بخش ها را آموزش میدهیم.

شاید نیاز باشد در مواقعی میخواهید برای دوستان خود که در صرافی کوکوین دارای حساب کاربری می باشند رمز ارز را منتقل کنید. در مواقعی شاید نیاز باشد حساب جدیدی میخواهید در صرافی Kucoin برای خود ایجاد کنید و موجودی خود را از حساب قدیمی به حساب جدید منتقل کنید. گاهی نیز میخواهید مقداری تتر از حساب خود در صرافی کوکوین به حساب دوستتان در همین صرافی منتقل کنید. یکی از دقدقه هایی که در ابتدا ممکن است برای شما پیش آیند ، کارمزدی است که باید برای انتقال پرداخت کنید.

تقریباً همه چیز هنگام خرید و فروش ارزهای دیجیتال در صرافی کوکوین وجود دارد. به محض ورود به صرافی، در گوشه پایین سمت راست متوجه خواهید شد که باید رمز ورود را وارد کنید. این کار برای امنیت است و به همین دلیل در ابتدا و در هنگام ایجاد حساب خود باید آن را ایجاد کنید.

آموزش صرافی کوکوین با موبایل به صورت گام به گام

قبل از اینکه بتوانید معامله را شروع کنید از شما خواسته می‌شود رمز ترید کردن یا trading password خود را وارد کنید. این رمز با رمز حساب کاربری متفاوت است و اگر از قبل رمزی تعیین نکرده باشید به راحتی قابل تنظیم است و اصلاً نگران نباشید. تنها به جای واردکردن رمزی که از قبل دارید باید یک رمز جدید و تأیید آن را وارد کنید. درصورتی‌که به تازگی رمز تعیین کرده‌اید باید ۲ ساعت منتظر بمانید.

این قسمت User profile است و شامل اطلاعات کاربری شما است.

خوبه بدونید که در صورت هولد کردن ارز بومی کوکوین، می تونید امتیازات تخفیفی روی کارمزد های معاملات خودتون دریافت کنید. ارز دیجیتال KSC در سال 2018 یعنی یک سال بعد از تاسیس صرافی کوکوین، به بالاترین حد قیمتی خودش رسید و در حال حاضر هم ارزش کل بازارش در حدود 8 میلیارد دلار هستش. صرافی کوکوین یکی از صرافی های بین‌ المللی است که در زمینه خرید و فروش ارزهای دیجیتال فعالیت می‌کند. در این صرافی امکان معامله بیش از دویست نوع ارز دیجیتال وجود دارد.