آموزش صرافی کوینکس -ایران ارز دیجیتال

بررسی صرافی کوینکس با بررسی مقدار مبلغ قابل سرمایهگذاری بدون نیاز به احراز هویت در این صرافی ادامه میدهیم. این لینک به شما امکان میدهد مشخص کنید چه نوع کوینی و به چه مقدار در سفارش شما قفل شده است. در این مقاله مفید نحوه ورود به صرافی کوینکس را مورد بررسی قرار دادیم و شما را با اطلاعات لازم در این زمینه به خوبی آشنا کردیم. با انتخاب گزینه Exchange به جفت ارزهایی که در بخش مارجین کوینکس حمایت می شوند، دسترسی خواهیم داشت. اگر گزینه Market را انتخاب کنیم، به لیست جفت ارزهایی که در صرافی کوینکس فهرست شده اند دسترسی خواهیم داشت. برای آنکه در سفارش فروش از ضرر جلوگیری کنیم، لازم است دو سفارش در صرافی کوینکس ثبت می کنیم. اگر پیش بینی شما براساس تحلیل جدید تغییر کرد، جهت تغییر سفارش لازم است سفارش قبلی را لغو کرده و با مشخص کردن نوع ارز، مقدار، و قیمت، سفارش جدیدی برای خرید خود ثبت نمایید.

از آنجا که توکن CET به صورت جفت ارز در لیست صرافی کوینکس وجود دارد، امکان خرید صرافی coinex آن را دارید. در صفحه اصلی روی نماد آدمک زده و به قسمت Setting بروید. علاوه بر پرداخت هزینه در پلتفرم معاملاتی، CET همچنین نماد بومی CoinEx Smart Chain (CSC) است: یک بلاک چین برای توسعه دهندگان مایل به ایجاد برنامه های کاربردی. اما در صورتی که معرف ندارید و یا تمایل به پر کردن این قسمت ندارید، نیازی نیست که حتما آن را پر کنید زیرا این بخش جزو قسمت های ضروری نیست و می توانید آن را خالی بگذارید. اما ارزش اتریوم در بازار برابر با 2800 دلار میباشد، سفارش شما زمانی صورت میگیرد که شخصی خواهان خرید یا فروش اتریوم به همان قیمت پیشنهادی شما را داشته باشد. یادتان باشد برای احراز هویت حتما نیاز به پاسپورت خواهید داشت.

فهرست شده اند دسترسی خواهیم داشت. در این صورت لازم که در این مرحله ارز را بفروشیم. در مرحله دوم اطلاعات خود را که شامل ایمیل و رمز عبور می باشد را در کادر مربوطه وارد کنید. رئیس این سایت و صاحب صرافی کوینکس، یانگ هایپو (Yang Haipo) است که زمانی استخر ماینینگ یا همان استخراج رمز ارزهای معروف به اسم ViaBTC را راه اندازی کرده بود وحالا در تمامی حوزه های برنامه نویسی ، متخصص درحوزه بلاکچین و اینترنت را دور هم جمع کرده تا بتواند چنین سایتی را برای خرید و فروش ارزهای دیجیتال راه اندازی کند.

به طور مثال ارز BNB را در 610 دلار خریده ایم و طبق تحلیل امکان دارد که قیمت نزول کرده و به 580 دلار برسد که نقطه مقاومت آن بوده و احتمال شکستن سطح مقاومت وجود دارد. توجه داشته باشید ارتقای امنیت در صرافی، اهمیت زیادی دارد و افرادی که نسبت به این موضوع بیتفاوت باشند، ممکن است حسابشان مورد حمله افراد سودجو یا هکرها قرار بگیرد و سرمایه زیادی را از دست بدهند. هنگامی که داراییها از حساب نقدی به حساب مالی منتقل میشود، سود در روز دوم انتقال به جای روز اول محاسبه میشود و در روز سوم، حساب مالی بازدهی محاسبه شده با نرخ ترکیبی را دریافت میکند.

به عنوان یک سرویس ارائه دهنده، خدمات ارائه شده توسط شرکت برای کاربران هزینههایی دارد که به درآمد شرکت تبدیل میشود. برای برداشت و سپرده گداری در این صرافی حداقل مقدار تعریف شده است. در پیام رسان ها و شبکه های اجتماعی کوینکس نقش پررنگی داره و میتونید در تلگرام یا پیام رسان ها این صرافی رو دنبال کنید. بنابراین، بسیاری از پروژه های بلاکچینی متاورسی رشد خوبی را تجربه کردند. مقداری ارز CET که توکن بومی صرافی کوینکس می باشد را در اکانت خود واریز کنید. دسته دوم صرافی هایی هستند که استفاده از خدمات خود را برای کاربران آمریکایی ممنوع کردهاند. از پرفکت مانی برای انجام خرید های آنلاین بین المللی، دریافت حقوق دلاری و یا تبدیل دلار به یورو استفاده کرد. تمام جفت ارزهایی که در مارجین استفاده می شوند با ارز USDT جفت شده اند و به صورت BTC/USDT، ETH/USDT، CET/USDT و دیگر ارزها لیست می شوند.