آموزش نصب دوربین مدار بسته

امکان تنظیم فوکوس را دارد و و معمولا از چهار تا عدسی تشکیل شده است. انواع رایچ لنز های ثابت: معمولا این نوع لنز با فاصله کانونی 2.8، 3.6، 4، 6 و 12 میلیمتر ساخته شده است. از قابلیت چشمگیر این لنز می توان به دادن این امکان به کاربر که از راه دور بتواند فاصله کانونی را تغییر دهد اشاره کرد. امروزه دوره هایی که بیشتر با نیاز مردم سر و کار دارند، پررونق تر از سایر دوره های آموزشی برگزار می گردند. بنابراین به نظر می رسد که با سپری شدن دوره های آموزشی نصب دوربین مدار بسته هر کارآموزی وارد دنیای بزرگی از فرصت های کاری این شغل می گردد. فرصت های کاری نصب دوربین مدار بسته به تعداد ساختمان های تجاری، اداری، مغازه های و حتی منازل مسکونی، بزرگ و گسترده است. این دوربین ها با سایر کابل های مورد نیاز نیز سازگار می باشد. توجه داشته باشید که ویژگی های گفته شده مختص برخی از دوربین های دام PTZ می باشد و ممکن است که قیمت این محصولات با یک دیگر متفاوت باشد، برای مشاهده قیمت تمامی محصولات این مدل به صفحه لیست قیمت هایک ویژن مراجعه کنید. به عبارتی این دوربین ها یک کامپیوتر کوچک هستند که توانایی دارد پردازش تصاویر را در خود دوربین انجام دهد.

قاطعیت از بابت ورود به بازار کار به علت اصول و فنونی است که در این دوره ها به کارآموز آموزش داده می شود، مهارت هایی که یقیناً منجر به درآمد زایی می گردند. این ها تنها درآمد حاصل از مزد کار فرد نصاب می باشد و فروش دوربین مدار بسته به مشتری نیز موجب درآمد زایی جداگانه ای خواهد شد. مزد نصب هر دوربین در حدود 120 هزار تومان می باشد که بسته به نوع دوربین و ارتفاع نصب آن تغییر می کند. دوربین مداربسته تحت شبکه اطلاعات موجود بر روی شبکه عمومی جا به جا می کند و بر خلاف توربو اچ دی این تصاویر را از طریق کابل ها و شبکه خصوصی انتقال می دهد که می توند توسط هکر ها هک شود. واحد زوم اپتیکال را با X نشان می دهند برای مثال اگر در مشخصات 10x را دیدید به این معناست که قادر است تا 10 برابر اندازه واقعی تصویر زوم کند. دوربین مدار بسته یا همان Closed Circuit Television که به مختصر شده CCT می شناسیم به معنای تلویزیون مداربسته می باشد که وظیفه دارد تصاویر را همراه باصدا ثبت وضبط کند.

همانطور که از اسم این دوربین ها مشخص است این دوربین ها به نسبت سایر دوربین های مداربسته از نظر ظاهری بسیار کوچک تر و پنهان از دید دیگران می باشند. درآمد شغل نصب دوربین مدار بسته ، درآمد مشخص و تعیین شده ای نیست. این شغل پر در آمد مجله خبری lgcctv خواهد بود. این دوربین در مکان های بسته مانند هتل ها، بیمارستان ها، فروشگاه ها و… دوربین مداربسته تحت شبکه: امروزه این نوع دوربین های مداربسته جایگزین دوربین های آنالوگ شده اند. معایب: یکی از معایب این دوربین مداربسته داشتن قیمت بالای آن نسبت به دوربین های آنالوگ می باشد البته دلیل این تفاوت قیمتی به دلیل داشتن قابلیت پردازش تصویر در خود دوربین می باشد. دوربین ها نیز عمدتاً با پایه و تجهیزات جانبی نصب می گردند، تجهیزاتی نظیر میکروفن که جداگانه باید برای آن مبلغی پرداخت شود. از سری کابل هایی که بیشتر مورد استفاده قرار می گیرد کابل کواکسیال Rg59 می باشد.

این لنز می تواند طوری تنظیم شود که محدوده بیشتری را پوشش دهد یا یه محدوده کوچک تر را با جزئیات بیشتر ثبت کنند. این دوربین در بازار با نام های دوربین گردان یا دوربین چرخشی شناخته می شود. خبر خوب اینکه شما با پرداخت کمتر از 500 هزار تومان می توانید کلیه اصول مربوط به نصب دوربین های مدار بسته را آموزش ببیند و هم زمان با مبانی الکترونیک و سیم کشی ساختمان نیز آشنا شوید. اگر می خواهید که در دوره های آموزشی نصب و راه اندازی دوربین مدار بسته شرکت نمایید، به شما توصیه می کنیم که پیش از هر چیز با مبانی الکترونیک و سیم کشی ساختمان آشنا شوید. اجرت کابل کشی نیز با راه اندازی سیستم انتقال تصاویر در نمایشگر در حدود 200 هزار تومان جداگانه اضافه می گردد. به طور مثال برای نصب هر میکروفون حدود 30 هزار تومان اجرت دریافت می گردد. این دوربین دارای زوم اپتیکال می باشد که می تواند هنگامی که عکس را زوم می کنیم افت کیفیت نداشته باشیم و وضوح آن حفظ شود و همنطور تصاویری که کیلومترها با ما فاصله دارند قابل تشخیص باشد.