استفاده از دوربین های امنیتی برای نظارت بر صندوق های نقدی

انواع مختلفی از دوربین های امنیتی وجود دارد که برای نظارت بر صندوق پول مناسب هستند:

  1. دوربین‌های Dome: این دوربین‌ها جمع‌وجور هستند و برای نصب در سقف بهترین هستند و برای نظارت بر صندوق پول ایده‌آل هستند. آنها معمولاً دارای یک لنز با زاویه دید گسترده هستند که امکان ایجاد میدان دید بزرگتر را فراهم می کند.
  2. دوربین‌های گلوله: این دوربین‌ها شکل استوانه‌ای دارند و معمولاً دارای لنز زاویه‌ای باریک‌تر در مقایسه با دوربین‌های گنبدی هستند که به شما امکان می‌دهد اشیاء را دورتر با جزئیات بیشتری مشاهده کنید. آنها تطبیق پذیری بیشتری را برای گزینه های نصب فراهم می کنند و می توانند روی سقف، دیوار یا حتی روی یک تیر نصب شوند.
  3. دوربین‌های زوم موتوری: این دوربین‌ها در انواع گنبدی و گلوله‌ای عرضه می‌شوند و دارای لنز موتوری هستند که می‌توان آن را به صورت الکترونیکی از ضبط دوربین امنیتی یا برنامه مشاهده از راه دور تنظیم کرد تا بهترین زاویه دید را به دست آورد.
  4. دوربین‌های PTZ: این دوربین‌ها دارای قابلیت پان، شیب و بزرگ‌نمایی هستند که به کاربر اجازه می‌دهد در حین تماشای زنده ویدیو، یک منطقه بزرگ را زیر نظر داشته و روی جزئیات خاص زوم کند. اینها برای هر فروشگاهی که دوست دارید بتوانید نه تنها زاویه دید دوربین را تنظیم کنید، بلکه موقعیتی که دوربین به آن نگاه می کند نیز ایده آل است.

چیزی که ما توصیه می کنیم

لطفاً توجه داشته باشید که با اسکناس‌های دلاری که مستقیماً روی یک میز قرار گرفته‌اند، می‌توانید اسکناس‌ها را تشخیص دهید. اما اگر اسکناس‌ها رد و بدل می‌شوند و در قسمت نادرست کشوی نقدی قرار دارند، تشخیص اسم با هر دوربینی دشوار خواهد بود.

اگر ارتفاع سقف شما بالاتر از 6 فوت است، ما دوربین امنیتی 4K Motorized Dome خود را توصیه می کنیم که جزئیات بیشتری را ارائه می دهد. اگر مایلید بتوانید مبلغ صورتحساب را در فیلم ضبط شده جمع آوری کنید، برای فواصل تا 9 فوت بالای صندوق پول مناسب است.

توجه به این نکته ضروری است که صرف نظر از نوع دوربین، باید به دنبال دوربینی با وضوح بالا و عملکرد خوب در نور کم باشید. این تضمین می کند که می توانید صندوق پول و هرگونه فعالیت مشکوک را به وضوح مشاهده کنید. همچنین خوب است دوربین ها به گونه ای قرار داده شوند که تمام زوایای صندوق و محوطه اطراف آن را پوشش دهد تا حداکثر امنیت را داشته باشد. گاهی اوقات ممکن است به دو دوربین نیاز باشد، یکی برای دریافت نمای کلی از منطقه اطراف، و دیگری برای گرفتن پول نقدی که از ثبت خارج می شود.

اگر می‌خواهید بهترین عکس از اسکناس‌ها را در تراکنش‌ها دریافت کنید، دوربین امنیتی با زوم موتوری با وضوح بالا 2K یا 4K یا دوربین PTZ بهترین انتخاب خواهد بود. از آنجایی که ارتفاع سقف در یک فروشگاه خرده‌فروشی می‌تواند متفاوت باشد، ویدیوی زیر را تهیه کردیم تا نمونه‌ای از آنچه می‌توانید از دوربین امنیتی 2K Motorized Dome یا دوربین 2K Turret Dome که در ارتفاع 6.2 فوتی بالای صندوق نصب شده است را ارائه دهیم.

ری در رشته شیمی و علوم کامپیوتر از دانشگاه نیویورک فارغ التحصیل شد. او شدیداً به فرآیند خریدی که شامل آموزش و مشارکت مشتری است اعتقاد دارد. دیدگاه او برای شفاف کردن فرآیند خرید دوربین های امنیتی با نمونه های ویدئویی که ما از دوربین های خود می سازیم آغاز شد. ما به کار تحت رهبری Ray برای ارائه پشتیبانی تخصصی، اخلاقی و مصلحت‌آمیز به مشتریان خود ادامه می‌دهیم.

ارتباط با ری از طریق: ایمیل | یوتیوب

اگر یک فروشگاه خرده فروشی دارید که در آن پول نقد نگهداری می شود، داشتن دوربین امنیتی روی صندوق پول بسیار مهم است. به طور کلی، دوربین های امنیتی صندوق پول می توانند به محافظت از دارایی های یک کسب و کار و تضمین ایمنی و امنیت کارکنان و مشتریان کمک کنند. داشتن دوربین های امنیتی ضبط شده روی صندوق پول به چند دلیل مهم است:

  1. آنها می توانند از سرقت توسط کارمندان یا مشتریان جلوگیری کنند.
  2. آنها می توانند در صورت وقوع دزدی یا جرم دیگری مدرک ارائه دهند.
  3. آنها می توانند به شناسایی و ردیابی مظنونان کمک کنند.
  4. آنها می توانند به نظارت و بهبود عملکرد کارکنان کمک کنند.
  5. می توان از آنها برای حل و فصل اختلافات مشتری یا اختلافات مربوط به معاملات تجاری استفاده کرد.
  6. می توان از آنها برای تأیید انطباق با پروتکل ها و رویه های امنیتی استفاده کرد.

نحوه انتخاب بهترین دوربین مداربسته برای نظارت بر صندوق

مشاهده تمامی پست های ری انصاریمنبع