انواع دوربین مداربسته + 11 مدل با بررسی مزایا و مشخصات

با این حال، یک دوربین تشخیص حرکت بسته به مکانی که در آن نصب شده است، میتواند در معرض هشدارهای کاذب قرار گیرد. نکته مهم: این مدل از انواع دوربین مداربسته در ایران کمی سخت پیدا میشود و قیمت بالایی هم دارند. در واقع، زمانی که صحبت از ایمنی و امنیت خانواده شما به میان میآید، کیفیت آنها از اهمیت بالایی برخوردار است. دوربین مدار بسته امنیت بالایی را نه تنها برای دفتر ما، بلکه برای خانه ما نیز فراهم میکند. به همین دلیل است که آنها از قدیم تا الان، بهترین دوربین مدار بسته را برای فضای باز ارائه میکنند. فیلتر قطع مادونقرمز در روز، برای تصاویر واضح در شرایط نور فعال میشود. بنابراین اگر کسی از آنجا عبور کند، پیکسلها اسکن میشوند و هشدارهای حرکتی فعال میشوند. دوربینهای Bullet اغلب در فضای باز قرار میگیرند، بنابراین پوشش آنها در برابر آب، گردوغبار و خاک مقاوم است. بنابراین در صنایع آب و برق و لجستیک محبوب است.

هنگامی که شما این مقاله را دوست داشتید، مایل به اطلاعات بیشتری در رابطه با مجله خبری lgcctv وب سایت خود باشید.

مهم نیست که چند نوع دوربین مداربسته را انتخاب کنید، دوربینهای مداربسته مزایای زیادی دارند. راهاندازی آسان مانند کابلهای مشترک کواکسیال و ترمینال کامپیوتر موردنیاز نیست. نصب آن نیز آسان است. نکتهای که به ذهن ما میرسد تعداد انواع آنها برای نصب دوربین مداربسته است. نصب آسانتر از سیستم دوربین مدار بسته معمولی. علاوه بر این، در طول سالها، قیمت دوربینهای مدار بسته کاهش یافته است و تقریباً برای همه خانوادهها مقرون به صرفهتر شده است. این سادهترین استفاده از دوربینهای مداربسته است. این مدل همچنین در برابر تابش خیرهکننده و باران خوب عمل میکند. قابلیت میدان دید 360 درجهای را فراهم میکند. گنبد مقاوم در برابر خرابکاری که تداخل در دوربین را دشوار کرده است. همچنین جهتی که دوربین در آن فوکوس میکند، پنهان است. تصاویر رنگی را در روز و سیاهوسفید را در شب ضبط میکند. این به این دلیل است که پوشش گنبدی، تشخیص جهت ضبط دوربین را برای مردم دشوار میکند. دوربین مداربسته تحت شبکه یا دوربین مداربسته IP، انتخاب مناسبی برای صاحبان مشاغلی است که اغلب از مکان ضبط دور هستند و در حال حرکت هستند. این منجر به عمر بسیار ضعیف دوربین میشود و باید در طول زمان تغییراتی را انجام دهید. این دوربین گنبدی، دارای لنزی است که در قسمت داخلی آن پوشانده شده است.

این بهترین دوربین مداربسته، برای مشاهده از راه دور است. این مدل از انواع دوربین مداربسته، برای افرادی که میخواهند منطقه بزرگتر و طولانیتری را پوشش دهند، چالشبرانگیز است. نقطهضعف آنها این است که نمیتوانند بسیاری از مناطق را پوشش دهند، آنها در منطقهای که میتوانند پوشش دهند، بسیار محدود هستند. کسانی که در صنایع غذایی و تولیدی کار میکنند نیز میتوانند این گزینه را انتخاب کنند، زیرا دوربین در دمای زیاد قابل اطمینان است. آنها با استفاده از فناوری مادونقرمز به این امر دست مییابند. مناسب برای استفاده در محیط داخلی و فضای باز. نصب دوربین مداربسته در منزل برای مدتزمان استفاده طولانی سودمند است. بهترین استفاده از این نوع دوربین برای افرادی است که، میخواهند مسافتهای کوتاه تا متوسط را بدون در نظر گرفتن شرایط نور کم طی کنند. دوربینهای Dome از بهترین انتخابها در مورد نوع دوربین مداربسته هستند. دوربینهای مداربسته Bullet دارای طراحی نمادین و بسیار بصری هستند. زیرا طراحی آن، به شما امکان میدهد تا زاویه وسیعتری را در محل کسبوکار خود نظارت کنید. بدنه از دوربین در برابر عناصر نظارت خارجی محافظت میکند. سیستمهای دوربین مدار بسته در نظارت بر حرکات اطراف ساختمان خوب هستند.

این دوربین در محیطهای خردهفروشی بزرگ بسیار محبوب است و بهعنوان بهترین دوربین مداربسته برای اماکن تجاری که چیز ارزشمندی برای محافظت دارد، در نظر گرفته میشود. دوربینهای مادونقرمز دارای یک لنز کوچک هستند، که به ثبت حرکات در محیطهای بسیار سیاه کمک میکند. مقاومت در برابر آلودگی در محیطهای سخت. یکی از نکات منفی دوربینهای مادونقرمز، این است که در طول زمان بهطور مداوم میدرخشند. این دوربینها بهطور خاص طراحی شدهاند تا بدون توجه به نور محیطی که دارند، بهطور مؤثر عمل کنند. به این معنی که در شرایط نور کم به خوبی عمل نمیکند. آنها در طول روز و شب، تصاویر ویدیویی واضحی را ضبط میکنند که در شرایط نوری مختلف پنهان نمیشوند. آنها به شکل استوانهای هستند و قادر به مشاهده از راه دور هستند. آنقدر قابل مشاهده است که بهعنوان یک عامل بازدارنده برای جنایتکاران عمل میکند. تصاویر از طریق اینترنت منتقل میشوند، تا بتوان آنها را در هر جایی مشاهده کرد. این دوربینها فیلمهای زنده را از طریق اینترنت به اشتراک میگذارند تا بهراحتی از هر جای دنیا به تصاویر دسترسی داشته باشید. همانطور که از نام آن پیداست، این نوع دوربین بهگونهای طراحی شده است که موردتوجه مجله خبری lgcctv قرار نمیگیرد.