انواع دوربین مدار بسته و کاربرد های آنها آموزشگاه فن آموزان | lgcctv

این امر باعث شد که دوربین های تحت شبکه در پردازش اطلاعات سرعت بیشتری داشته باشند و با مجهز نمودن این دوربین ها به سنسورهای پیشرفته بتوان بهترین عملکرد را از یک دوربین مداربسته پیشرفته دریافت نمود. دوربین های تحت شبکه به وصیله کابل Lan به دستگاه ضبط تصاویر NVR متصل می شود. این برق رسانی به این دوربین ها از طریق مبدل PoE از بستر کابل شبکه انجام می شود و نیازی به سیم کشی برق نخواهد بود که این امر منجر به کاهش هزینه های جانبی شما خواهد شد. دستگاه ضبط تصاویر دیجیتال digital video recording که به اختصار dvr نامیده می شود یک سیستم نظارت و کنترل بر دوربین های مداربسته آنالوگ است.

دوربین مدار بسته آنالوگ هایک ویژن مدل DS-2CE16D0T-IF

فیلم‌های این دوربین را می‌توان به‌صورت آنلاین از هر نقطه از جهان مشاهده کرد. این دوربین‌ها فیلم‌های زنده را از طریق اینترنت به اشتراک می‌گذارند تا به‌راحتی از هر جای دنیا به تصاویر دسترسی داشته باشید. معمولاً خوبی این محصول این است که هر لنز می‌تواند یک متر را بپوشاند. بنابراین، اگر دوربین مادون‌قرمز شما 20 لنز داشته باشد، احتمالاً حدود 20 متر را پوشش می‌دهد. آنها در طول روز و شب، تصاویر ویدیویی واضحی را ضبط می‌کنند که در شرایط نوری مختلف پنهان نمی‌شوند.

http://celebsmag.irمجله خبری دوربین مداربسته ال جی مداربسته آنالوگ و دوربین های مداربسته آنالوگ به مراتب از سیستم های تحت شبکه کم هزینه تر هستند پس در انتخاب سیستم ارزان قیمت می توانید از دوربین های آنالوگ استفاده کنید. در برخی از کاربری ها مانند سایت های آبزی پروری، فاضلاب ها، استخرها و… نیاز به نصب دوربین مدار بسته در اعماق آب وجود دارد. در برخی از این محیط ها مانند آب دریا احتمال پوسیدگی دوربین بسیار است. در این کاربری ها نمی توان از دوربین های مداربسته معمولی استفاده کرد، زیرا بدنه دوربین ها باید به گونه ای باشد که در برابر رطوبت مداوم، نمک و… مقاوم باشد.

پک 12 عددی دوربین مداربسته 2 مگاپیکسل HDCVI داهوا مدل 1200dp-tp-emp-a

این دوربین در محیط‌های خرده‌فروشی بزرگ بسیار محبوب است و به‌عنوان بهترین دوربین مداربسته برای اماکن تجاری که چیز ارزشمندی برای محافظت دارد، در نظر گرفته می‌شود. به همین دلیل است که آنها از قدیم تا الان، بهترین دوربین مدار بسته را برای فضای باز ارائه می‌کنند. دوربین‌های مداربسته Bullet دارای طراحی نمادین و بسیار بصری هستند. با این تفاوت که در لنز متغیر، تغییر فاصله کانونی به صورت دستی انجام می گیرد ولی در لنزهای موتورایز این تغییر به صورت خودکار و توسط موتور انجام می شود. به دلیل استفاده از موتور در این لنزها، دوربین های مدار بسته با لنز متغیر خودکار گرانتر از سایر دوربین ها هستند.

دوربین مداربسته هایک ویژن

دوربین ها به طور استراتژیک در جای خود قرار می گیرند، بنابراین شما می توانید مناطق خاصی از خانه و شرکت که اهمیت بیشتری دارند را به این سیستم مجهز کنید. اغلب، دوربین های مداربسته بولت در گرفتن تصاویر واضح از مردم و پلاک ها در مسافت های بسیار زیاد مناسب می باشند. نصب این دوربین های نسبت به دوربین های مدار بسته دام بسیار راحت تر بوده و تنها نیاز به یک پایه دیواری ساده دارد. دوربین های مداربسته دام در نسخه های کوچک و میکرو نیز برای استقرار گسسته در دسترس می باشند و در انواع خانه ها متناسب با سبک های مختلف معماری موجود هستند.

  • در برخی از این محیط ها مانند آب دریا احتمال پوسیدگی دوربین بسیار است.
  • در واقع اکثر دوربین های دام دارای یک حفاظ یا کاور شیشه ای برای محافظت از لنز دوربین هستند و این در صورتی است که دوربین دام تورت فاقد این کاور است.
  • این دوربین به صورت استوانه ای بلند است و در موقعیت‌های مختلفی قابل نصب است.