اهمیت امنیت کارخانه فولاد

-Dearborn Works در دیربورن، میشیگان، متعلق به Cleveland-Cliffs

ساخت یک کارخانه فولاد یکپارچه ارزان نیست. در واقع، شرکت ها به طور کلی بین 1 تا 4 میلیارد دلار برای ساخت آنها هزینه می کنند. اگرچه این ممکن است زیاد به نظر برسد، اما به دلیل تقاضای شدید جهانی برای فلز و حاشیه سود بالا، می تواند یک سرمایه گذاری هوشمندانه باشد.

ایندیانا بندر کار می کند در شرق شیکاگو، ایندیانا، متعلق به Cleveland-Cliffs

نظارت و جلوگیری از مزاحمان: حفاظت در برابر نفوذ فیزیکی برای پیشگیری از تلفات حیاتی است. دوربین های امنیتی و کنترل دسترسی می توانند هشدارهایی را ارائه دهند که به محافظت از انبار، ماشین آلات مهم یا سایر اقلام گران قیمت شما کمک می کند.

نظارت بر محموله ها و موجودی: نظارت تصویری همچنین برای اطمینان از ورود و ذخیره ایمن موجودی، مواد اولیه، قطعات و سایر محصولات استفاده می شود. ناگفته نماند که می توانید مواد خام و سایر موجودی ها را ردیابی و محافظت کنید و در صورت وجود هرگونه تحویل یا جابجایی در مناطق حساس، اعلان دریافت کنید.

149000 نفر در کارخانه های آهن و فولاد در سال 2014 مشغول به کار بودند که 113 میلیارد دلار فولاد تولید کردند. این بدان معناست که حدود 0.3 درصد از جمعیت ایالات متحده در صنعت فولاد مشغول به کار هستند.

به حداکثر رساندن تولید: از فیلم های ویدئویی می توان برای تجسم وضعیت فعلی عملیات، مستندسازی بهبود مستمر و شناسایی فرصت ها برای بهینه سازی بهره وری استفاده کرد.

برای تماس مستقیم با Tony and Camera Security Now از طریق تلفن، با 513-813-4039 تماس بگیرید یا یک شماره را پر کنید فرم نقل قول آنلاین سریع و آسان.منبع

Fairfield Works در فیرفیلد، آلاباما، متعلق به US Steel (به طور دائم در اوت 2015 بسته شد)

در سال 2014، ایالات متحده سومین تولیدکننده بزرگ فولاد خام در جهان پس از چین و ژاپن بود. این صنعت 29 میلیون تن آهن خام و 88 میلیون تن فولاد تولید کرد. بیشتر آهن و فولاد در ایالات متحده از ضایعات فولاد ساخته می شود تا سنگ آهن.

کارخانه های فولادی یکپارچه

تونی دنیر، امنیت دوربین در حال حاضریکی از تکنسین های ما به رهبری تونی دنیر در هر مرحله به شما کمک می کند. ما با ارائه یک نظرسنجی سایت رایگان به شما شروع می کنیم، که به ما کمک می کند بهترین راه حل ممکن را برای شما درک کنیم. در مرحله بعد، یکی از تکنسین های ما شما را راهنمایی می کند که چه نوع دوربینی برای کارخانه فولاد شما بهتر کار می کند.

نظارت تصویری روشی هوشمند برای افزایش کارایی، ایمنی و اثربخشی عملیات تولید در کارخانه‌های فولاد است. با دوربین های امنیتی یکپارچه، کنترل دسترسی درب و حسگرهای هوشمند، مدیران کارخانه فولاد می توانند رویکرد خود را به سلامت، ایمنی و امنیت تقویت و ساده کنند.

کاهش خطرات و خطرات: یک کارخانه فولاد شامل دماهای بالا و فرآیندهای خطرناک زیادی است. نظارت یک راه عالی برای نظارت دقیق بر اینکه آیا اقدامات احتیاطی ایمنی به درستی توسط کارگران کارخانه فولاد رعایت می شود یا خیر است.

کارخانه های فولادی یکپارچه فعلی یا بسته در ایالات متحده عبارتند از:

مواد اولیه اصلی مورد نیاز برای آسیاب یکپارچه سنگ آهن، سنگ آهک و زغال سنگ است. این مواد در یک کوره بلند قرار می گیرند که در آن ترکیبات آهن موجود در سنگ، اکسیژن اضافی را از دست داده و تبدیل به آهن مایع می شوند. آهن انباشته شده از کوره بلند برداشته می شود و برای فرآیندهای بیشتر فولادسازی به کشتی های دیگر هدایت می شود. اگرچه از نظر تاریخی فرآیند بسمر برای تولید فولاد اقتصادی استفاده می شد، اما اکنون به طور کامل با کوره های اکسیژن پایه یا سایر فرآیندها جایگزین شده است.

شهرهای برتر برای کارخانه های فولاد در ایالات متحده

-Middletown Works در میدل تاون، اوهایو، متعلق به کلیولند-کلیفز

برخی از مزایای امنیت و نظارت برای کارخانه های فولاد عبارتند از:

گرانیت شهر با این نسخهها کار در شهر گرانیت، ایلینوی، متعلق به US Steel

دریاچه های بزرگ آثار در ریور روژ و اکورس، میشیگان، متعلق به فولاد US

برنز بندر کار می کند در برنز هاربر، ایندیانا، متعلق به کلیولند-کلیفز

نظارت بر امکانات از راه دور: برای اپراتورهای کارخانه فولاد که چندین سایت را مدیریت می کنند، دوربین های امنیتی با دسترسی از راه دور ابزارهای ضروری برای مدیریت از راه دور هستند.

اهمیت امنیت و نظارت

فولاد مذاب به بلوک های بزرگی به نام بلوم ریخته می شود. در طول فرآیند ریخته‌گری، آسیاب‌های فولادی یکپارچه ممکن است از روش‌های مختلفی مانند افزودن آلومینیوم استفاده کنند تا ناخالصی‌های موجود در فولاد روی سطح شناور شود و بتوان شکوفه نهایی را قطع کرد.

تاریخچه مختصر

برای مشاوره رایگان همین حالا با ما تماس بگیرید. تکنسین های نظارت متعهد و مجرب ما می توانند به شما در انتخاب بهترین راه حل برای نیاز منحصر به فرد خود کمک کنند. این تکنسین ها می توانند یک نظرسنجی سایت انجام دهند تا شما را به سمت بهترین راه حل هدایت کنند و دلیل آن را توضیح دهند.

آیا به دنبال بهبود ایمنی و امنیت در کارخانه فولاد خود هستید؟ چه به دنبال راه حل دائمی باشید یا راه حل امنیتی تلفن همراه، Camera Security Now اینجاست تا به شما کمک کند.

-Mon Valley Works، کارخانه ایروین، کارخانه فولاد ادگار تامسون در برادوک شمالی، پنسیلوانیا، متعلق به فولاد ایالات متحده

کارخانه‌های تولید فولاد اولیه به دلیل هزینه بالای انرژی و تنش‌های ساختاری مرتبط با گرمایش و سرمایش کوره بلند، در یک کمپین تولید مستمر چندین سال به طول خواهند انجامید. حتی زمانی که تقاضا برای فولاد کم است، ممکن است تعطیل کردن تولید امکان پذیر نباشد، معمولاً کارخانه های فولادی به جای اینکه اجازه دهند کوره های بلند خنک شوند، سرعت تولید را کاهش می دهند.

-کلولند ورکز در کلیولند، اوهایو، متعلق به Cleveland-Cliffs

محصولات فولادی نهایی ساخته شده توسط یک آسیاب یکپارچه معمولاً بخش های ساختاری بزرگ، صفحه سنگین، نوار، میله سیم، ریل راه آهن و میله ها یا لوله های بلند هستند.

نظارت بر کارخانه فولاد از Camera Security Now

وبلاگ ما را دنبال کنید برای به روز ماندن با CameraSecurityNow.com و ما را در رسانه های اجتماعی دنبال کنید. با نظر دادن در زیر به بحث بپیوندید.

آمارها نشان می دهد که تولید فولاد در اوایل قرن بیستم در ایالات متحده آغاز شد. در سال 1875، کارخانه های فولاد ایالات متحده 380000 تن فولاد تولید می کردند، اما در سال 1920 کارخانه های فولاد ایالات متحده بیش از 60 میلیون تن تولید می کردند.

-گری کار می کند در گری، ایندیانا، متعلق به US Steel

تولید فولاد توسط یک مخترع انگلیسی به نام هنری بسمر در اواسط دهه 1800 آغاز شد. او فرآیندی را برای ایجاد فولاد با عبور هوا از طریق آهن مذاب ایجاد کرد که به فرآیند بسمر معروف است. این فرآیند باعث تولید سریعتر و ماهرتر فولاد شد اما از آن زمان با فرآیندهای کارآمدتر جایگزین شده است.

کارخانه های فولادسازی یا کارخانه های فولادی، کارخانه های صنعتی هستند که برای تولید فولاد استفاده می شوند. این کارخانه‌های تولید فولاد معمولاً آهن و کربن را ذوب می‌کنند و این دو را با هم مخلوط می‌کنند تا فولاد ایجاد شود، اگرچه کارخانه‌های فولادی یکپارچه انواع دیگری از فرآیندهای فلزکاری مانند تبدیل سنگ آهن به آهن مذاب، انجام ریخته‌گری فلز، نورد محصول، نورد شمش و غیره را انجام می‌دهند. بیشتر.