با فناوری Uniview ColorHunter و Tri-Guard شب را روشن کنید

اینجاست که فناوری جدید ColorHunter Uniview وارد می‌شود. اگر به دنبال فیلم‌های تمام رنگی در شب هستید، فناوری پیشرفته LightHunter Uniview به همراه «LED‌های روشنایی دوستانه» به این معنی است که این دوربین‌ها می‌توانند فیدهای ویدیوی شما را در صبح با رنگ‌های کامل، زیبا و واضح نمایش دهند. ظهر و شب به خواندن ادامه دهید تا بدانید کدام دوربین های امنیتی Uniview از فناوری ColorHunter استفاده می کنند و بدانید که این خط جدید دوربین های امنیتی Uniview چه کارهای دیگری می تواند انجام دهد.

فناوری Uniview ColorHunter

به لطف این طراحی نور دوگانه، که هم فناوری مادون قرمز و هم فناوری ColorHunter را در هنگام فعال شدن مجهز می‌کند، این دوربین‌ها می‌توانند جزئیات بیشتری را ثبت کنند تا علاوه بر اثر بازدارندگی، دقت پیشگیری از نفوذ هوشمند در شب را بهبود ببخشند.

سنسور پیشرو BSI

دوربین Uniview ColorHunter Eyeballدوربین شبکه چشم ثابت 4 مگاپیکسلی ColorHunter – IPC3634SE-ADF28(40)K-WL-I0 انتخاب درجه دوم ما در مورد دوربین های امنیتی رنگی کم نور است. این دوربین گنبدی نیمی از وضوح تصویر گران‌قیمت‌تر خود را در بالا ارائه می‌کند. با رزولوشن 4 مگاپیکسلی، این دوربین‌ها می‌توانند بیشتر اشکال، پلاک‌ها، برچسب‌های نام و سایر عوامل شناسایی را که دوربین 8 مگاپیکسلی می‌تواند با قیمت ارزان‌تری تشخیص دهد. وقتی بعد از زوم دیجیتالی انجام می‌دهید، متوجه افت کیفیت خواهید شد، اما بسته به محل قرارگیری دوربین‌هایتان، این ممکن است عامل مهمی نباشد.

تونی دنیر، امنیت دوربین در حال حاضرآیا به دنبال مشاوره دوربین های امنیتی هستید؟ تونی می تواند به شما مشاوره امنیتی رایگان برای موقعیت مکانی شما بدهد. حتی اگر مطمئن نیستید که به چه چیزی نیاز دارید، تکنسین های امنیتی ما شما را در مورد آنچه برای ایمن سازی کسب و کار شما نیاز است راهنمایی خواهند کرد. مهم نیست که چه نوع تأسیساتی که در آن درخواست پشتیبانی نظارت دارید، تونی می تواند به شما در رفع تمام نیازهای امنیتی شما کمک کند!

علاوه بر این، این دوربین ها نیز رتبه بندی شده اند حفاظت IP67. مقاومت در برابر آب و گرد و غبار با شماره های حفاظت از نفوذ (IP) این دوربین ها تعریف می شود. شماره اول IP مربوط به محافظت دستگاه در برابر اجسام جامد مانند گرد و غبار و شن است – از 0 (به معنی عدم محافظت) تا 6 (که به معنای محافظت 100٪) از گرد و غبار و شن است. عدد دوم مربوط به محافظت از دستگاه در برابر مایعات است – از 0 (بدون حفاظت) تا 8 (100٪ محافظت) در هنگام باران و عوامل دیگر. به طور خاص، حفاظت IP67 اجازه می دهد تا از 100٪ اجسام جامد مانند گرد و غبار و شن محافظت شود (IP67) به علاوه محافظت در برابر اثرات غوطه ور شدن موقت بین 15 سانتی متر تا 1 متر مایع (IP6)7).

این دوربین ها نیز پشتیبانی می کنند رمزگذاری دیجیتال H.265، که نوعی کدگذاری ویدیویی با کارایی بالا است، که نیازهای فشرده سازی آخرین فرمت های تصویربرداری با وضوح بالا مانند 4K را که پیشینیان مانند H.264 نمی توانند به اندازه کافی فشرده کنند، برطرف می کند. به بیان ساده، این جدیدترین و بهترین نوع کدگذاری ویدیویی است که فضای کمتری را در ضبط کننده ویدیوی شبکه (NVR) شما اشغال می کند و در هزینه ذخیره سازی اضافی صرفه جویی می کند.

انتخاب های برتر ما

دوربین‌های امنیتی سنتی می‌توانند اطلاعات نادرست زیادی را ضبط کنند که بازبینی فیلم‌های امنیتی را دلهره‌آور می‌کند و بازیابی جزئیات از فیلم‌های اغلب سیاه و سفید و با کیفیت پایین را تقریبا غیرممکن می‌کند. دوربین‌های امنیتی سنتی هشدارهای بیش از حد ناشی از اشیایی مانند پرندگان، سگ‌ها، افتادن برگ‌ها، باد و سایر اشیاء بی‌جان یا بی‌اهمیت را ایجاد می‌کنند. علاوه بر کمبود تصاویر رنگی در محیط‌های تاریک، این دوربین‌های سنتی به سرعت منسوخ می‌شوند و با دوربین‌هایی با فناوری نور کم مانند دوربین‌های امنیتی ColorHunter و Tri-Guard جایگزین می‌شوند.

هنگام نظارت بر دوربین‌های امنیتی، اکثر کاربران می‌توانند با تمام حرکت‌های ضبط‌شده اضافی که ممکن است به طور تصادفی فعال شوند، به خصوص در سناریوهای کم نور مانند شب، حواسشان پرت شود. پیشگیری از نفوذ هوشمند (SIP) Uniview می‌تواند آلارم‌های کاذب را فیلتر کند و به دسته‌بندی انسان و خودرو اجازه می‌دهد تا فقط بر روی اهداف مورد علاقه تمرکز کند: هشدارهایی که توسط افراد و وسایل نقلیه راه‌اندازی می‌شوند.

سه پیشرفت بزرگ در فناوری نظارت، Uniview را قادر ساخت که دوربین ColorHunter را ایجاد کند: دیافراگم فوق العاده بزرگ، سنسور BSI مترقی، و LED های روشنایی دوستانه.

جدیدترین دوربین های Uniview نصب شده توسط Camera Security Now

این عملکردهای بازدارنده فعال به طور خودکار هنگامی که یک غریبه وارد نمای دوربین می شود، روشن می شود. اگر هیچ اتفاقی نیفتد، تصویر سیاه و سفید باقی می‌ماند – اما اگر غریبه‌ای وارد کادر شود بارق نور فعال می شود و یک بلندگوی داخلی صدایی تولید می کند که با صحنه های مختلف تنظیم می شود که برای جلوگیری از فعالیت غیرقانونی طراحی شده است.

وقتی نوبت به دوربین‌های امنیتی Uniview مجهز به ColorHunter می‌رسد، هر روز گزینه‌های بیشتری در بازار در دسترس قرار می‌گیرند – بنابراین در اینجا ۲ انتخاب برتر ما آمده است:

یکی از تاسف بارترین آمار در مورد جرم و جنایت این است که بیشتر جرایم معمولاً در شب اتفاق می افتد، به این معنی که مشاغل و صاحبان خانه باید با استفاده از نظارت مناسب برای این موارد شوم آماده باشند.

هر دوی این دوربین ها مجهز به WDRکه مخفف Wide Dynamic Range است. این ویژگی کیفیت تصویر دوربین را در شرایط نوری با کنتراست بالا که مناطق کم نور و روشن در میدان دید وجود دارند، بهبود می بخشد. این دوربین‌ها را قادر می‌سازد تا به طور همزمان جزئیات را در مناطقی که نور ضعیف و شدید دارند به وضوح ثبت کنند. هنگامی که با ColorHunter فناوری مورد بحث در بالا، این دوربین‌ها می‌توانند دارایی‌های ارزشمندی برای محافظت از محل کسب و کار شما باشند.

جدیدترین حسگر BSI از Uniview به لنز اجازه می دهد تا حداکثر نور را دریافت کند و حساسیت را تا حد زیادی بهبود می بخشد.

حتی محافظت بهتر در شب با Tri-Guard

شاید تا به حال تصمیم گرفته باشید که دوربین های امنیتی Uniview با فناوری ColorHunter در کسب و کار شما نصب شده باشد. اما مانند اکثر دوربین های امنیتی، این محصولات نظارتی Tri-Guard و ColorHunter برای نصب توسط مصرف کنندگان ساخته نشده اند.

چگونه کار می کند

یونی‌ویو دوباره بازی را با نوع جدیدی از دید در شب برای سری دوربین‌های امنیتی ColorHunter خود تغییر می‌دهد. از آنجایی که بیشتر جنایات در شب اتفاق می‌افتند، داشتن اطلاعات باکیفیت مرتبط با رنگ حتی در مناطقی که هیچ نور اضافی ندارند، مهم است.

استفاده از دوربین های امنیتی ColorHunter

برنامه های کاربردی

دوربین یونی ویو 8 مگاپیکسلی HD نور و هشدار صوتی ثابت شده دوربین شبکه ای کره چشم – IPC3618SB-ADF28(40)KMC-I0 بهترین انتخاب ما در مورد دوربین های امنیتی رنگی کم نور است. این دوربین گنبدی وضوح 4K را ارائه می دهد که به شما امکان می دهد به راحتی اشکال، پلاک ها، برچسب های نام و سایر عوامل شناسایی را تشخیص دهید. با توجه به رزولوشن 4K، پس از ضبط فیلم بدون از دست دادن کیفیت زیاد تصویر، می توانید به راحتی زوم دیجیتالی کنید.

دیافراگم فوق العاده بزرگ

وبلاگ ما را دنبال کنید برای به روز ماندن با CameraSecurityNow.com و ما را در رسانه های اجتماعی دنبال کنید. با نظر دادن در زیر به بحث بپیوندید.منبع

کاهش هشدار کاذب

میکروفون و بلندگوی داخلی مکالمه از راه دور را تسهیل می کند، که به پرسنل امنیتی اجازه می دهد تا مناطق بیشتری را با دوربین نظارت و کنترل کنند – و حتی از زبان و صدای سفارشی پشتیبانی می کند تا بتوانید صداهای خود را اضافه کنید.

با این حال، علی‌رغم این واقعیت که فناوری نظارت تصویری در دهه گذشته پیشرفت زیادی کرده است، اکثر دوربین‌های امنیتی هنوز حسگرهای مادون قرمز (IR) خود را در شب روشن می‌کنند – که باعث می‌شود فیلم‌های تک رنگی که اغلب دانه‌دار هستند و کنتراست پایینی دارند، در اختیار ما بگذارند.

دوربین‌های امنیتی مجهز به لنز ColorHunter دارای دیافراگم بسیار بزرگ F1.0 هستند که نور بیشتری را به داخل می‌دهد و روشنایی تصویر را تا حد زیادی بهبود می‌بخشد. طبق داده های آزمایشگاهی، این لنزهای F1.0 با دیافراگم فوق العاده بزرگ، 4 برابر بیشتر از دیافراگم F2.0 نور می گیرند.

ویژگی های کلیدی اضافی

به همین دلیل است که ما همیشه نصب حرفه ای را به دلایلی مانند قرارگیری مناسب، انتخاب کابل کشی مناسب بسته به شرایط و سرعت، و مهمتر از همه اطمینان از اینکه همه ویژگی ها به درستی کار می کنند و میدان دید شما را به حداکثر می رساند، توصیه می کنیم.

اگر سؤالات دیگری در مورد دوربین‌های امنیتی Uniview دارید، یا اگر به‌دنبال گزینه دیگری هستید، با تونی در Camera Security Now از طریق تماس با 513-813-4039 تماس بگیرید یا یک فرم قیمت آنلاین سریع و آسان را پر کنید.

در حالی که دوربین‌های بدون فناوری مناسب تصاویر سیاه و سفید را در شب نمایش می‌دهند، سری دوربین‌های امنیتی Unview با قابلیت ColorHunter می‌توانند به راحتی اطلاعات مفیدتری در مورد وسایل نقلیه و افراد مشکوک مانند شماره پلاک، رنگ و مدل وسیله نقلیه، ویژگی‌های صورت، رنگ مو، قد و رنگ لباس – زمانی که به درستی نصب شده باشد.

غلبه بر موانع مشترک

LED های روشنایی دوستانه

برخلاف مادون قرمز قرمز که امروزه در اکثر دوربین های کم نور موجود در بازار رایج است، این LED های نور گرم، آلودگی نوری کمتری را تضمین می کنند و رنگ واقعی یک صحنه را حتی در محیط های کم نور حفظ می کنند. علاوه بر این، نور این LED ها می تواند به چراغ هایی تبدیل شود که در وهله اول مجرمان احتمالی را از ورود به منطقه باز می دارد.

دوربین ColorHunter Uniview تصاویر رنگارنگی را ارائه می دهد در حالی که سیستم پیشگیری از نفوذ هوشمند حتی در شب می تواند به عنوان یک محافظ عمل کند. این ویژگی ها این محصولات نظارتی را برای طیف گسترده ای از کاربردها مانند مشاغل، پارکینگ ها، کوچه ها و مناطق مسکونی عالی می کند.

این دوربین‌های Uniview ColorHunter همراه با یک نور مکمل برای سناریوهای بسیار تاریک، ویدیویی با جزئیات رنگارنگ را در زمان و مکان مورد نیاز شما تضمین می‌کنند.

مجهز به سه حالت مختلف – حالت مادون قرمز (IR)، حالت LED گرم و حالت نور دوگانه – دوربین های امنیتی Tri-Guard Uniview محافظت بیشتری در شب ارائه می دهند.