ترسناک ترین اتاق فرارهای اروپا تاج اسکیپ روم | allescape

ترسناک ترین اتاق فرارهای اروپا تاج اسکیپ روم | allescape

اتاق فرار پاپوش یکی از بازی‌های مجموعه اسکیپ هوم با سختی متوسط است که به افرادی که می‌خواهند برای بار اول اتاق فرار را تجربه کنند، پیشنهاد می‌شود. برای این بازی باید حداقل چهار نفر باشید؛ زیرا با توجه به سبک بازی به دو گروه دو نفره تقسیم و در بعضی از بخش‌های بازی از هم جدا می‌شوید. شما باید مجموعه‌ای از معماها را حل کنید تا به هم برسید و در نهایت فرار کنید. این بازی اولین بازی از سری بازی‌های شکار گنج (یا همان بازی محیطی) در ایران است. بازی‌های شکار گنج، بازی‌های معمایی و گروهی هستند که در فضای باز انجام می‌شوند. این بازی محیطی حدودا دو تا سه ساعت است و به نسبت بازی‌های اتاق فرار نیاز به تحرک و جست‌و‌جوی بیشتر دارد.

اتاق فرار الرجیم

گاهی اوقات لازمه که تو این بازی ها توی فضای تنگ یا بسته قرار بگیریم، از داخل یه تونل تاریک رد بشیم یا بخزیم. اگه کلاستروفوبیا دارید حتما پیش از بازی از شرایط فضا مطمئن باشید. روی قفل تاریخی، سه بخش وجود دارد یکی روز است، یکی ماه و دیگری سال.

برای رفتن به این اتاق فرار، باید حتما وقت قبلی بگیرید و به همراه دوستان‌تان در این مکان اتاق فرار وحشتناک حضور پیدا کنید. اتاق فرار ذهن برتر واقع در باغ کتاب تهران، یکی از جذاب‌ترین فضاهایی است که می‌توانید به همراه دوستان‌تان وقت بگذرانید. چالشی‌ترین سناریوها با حل معماهای مختلف و متنوع، از ویژگی‌هایی است که در این فضا تجربه می‌کنید. تعداد افراد شرکت کننده در اتاق فرار باغ کتاب، بستگی به سناریو دارد و شما می‌توانید با هماهنگی پرسنل پذیرش این مجموعه، بهترین خاطره را تجربه کنید. چون دوست ندارن توی موقعیتی قرار بگیرن که ندونن توی اتاق تاریک چه چیزی در انتظارشونه.

  • شعبات تهران این اتاق فرار در جردن، فردوسی، حقانی، میرداماد و سعادت آباد واقع شده‌اند.
  • اما علت خوشایند بودن این ترس در اسکیپ روم اینه که ما یه حاشیه امن داریم.
  • اتاق فرار نجات که در خرداد ماه 1395 افتتاح شده، در خانه ای با قدمت بیش از 200 سال قرار دارد.

از سوی دیگر این تجربه خطرات انجام بازی‌های خطرناک را هم ندارد و بدون صرف هزینه هنگفت یا آسیب‌های جانی، می‌توانید آدرنالین خونتان را بالا ببرید و یک روز کسل کننده را به روزی خاطره انگیز تبدیل کنید. که می‌توانید با تخفیف‌های ویژه از سایت تخفیفان دریافت کنید، بازی اتاق فرار یا اسکیپ روم است. این مجموعه در تهران پارس واقع شده و دارای چندین اتاق فرار است. یکی از این اتاق‌ها، اتاق فرار هواپیما ربایی است که ژانر مهیج و واقعیت محوری دارد. قتل در مترو مخوف اتاق فرار دیگر این مجموعه است که ژانر ترسناک، مهیج و واقعیت محوری دارد.

اتاق فرار روانی، یکی از ترسناک‌ترین اتاق های فرار تهران

خیلی ها تصور می کنند اتاق فرار ترسناک چون همه چی مصنوعی است و جن ها و زامبی ها یک اکتور و انسان هستند، چیزی وجود ندارد که ترسناک باشد اما زمانی که وارد اسکیپ روم می شوند، همه چی تغییر پیدا می کند و آنطور که تصور می کردند نیست. در اتاق فرار های ترسناک همیشه گفتیم باید حواستان نه تنها به همه چی بلکه به رفتار و حرف های اکتورها باشد چون سرنخ هستند ولی برای آنکه بتوانید بر ترس های خود غلبه کنید، نکاتی را همیشه باید رعایت کنید. مجموعه اتاق فرار انیگما در برج میلاد، ۶ بازی معمایی، ترسناک و هیجان‌انگیز در تهران و یک بازی ترسناک و معمایی در کرج دارد. این مجموعه در سال‌های اخیر افتتاح شده و با سبکی منحصربه‌فرد، توجه بسیاری از افراد را به‌سمت خود جلب کرده است.