تزریق ژل لب و زیر چشم و گونه و تزریق ژل خط خنده و بینی-مهسا امانی

تا تزریق ژل به لب هایتان موجب بروز عوارض و بیماری در شما نشود. استفاده از پر کننده ها برای اصلاح ناهنجاری بینی قبل و بعد از عمل می تواند جذابیت متفاوتی به بینی شما بدهد. تزریق ژل یک روش کم تهاجم برای افرادی است که از رفتن به زیر تیغ جراحی می ترسند. همچنین هزینه تزریق ژل نسبت به روش های دیگر بسیار به صرفه تر است.

هزینه ی تزریق ژل

تزریق ژل لب و زیر چشم و گونه و تزریق ژل خط خنده و بینی-مهسا امانی

به این ترتیب حجم از دست رفته جبران می‌شود، چین و چروک‌ها از بین می‌روند و در نتیجه ویژگی‌های صورت به آرامی به حالت طبیعی باز می‌گردند. تزریق ژل می‌تواند چین و چروک‌ها را صاف و خط اخم را پر کند، استخوان‌های گونه را بازسازی کرده و ساختار غیر یکنواخت پوست را بهبود بخشد. این روش درمانی پوست را طراوت می‌بخشد و ظاهر خسته را از بین می‌برد. هیالورونیک اسید را می‌توان محبوب ترین ماده پر کننده چین و چروک پوستی دانست. البته این ماده به صورت طبیعی در زیر پوست وجود داشته و توسط بدن تولید می‌شود.

راه برای زاویه سازی فک به طور طبیعی، توضیحات بیشتر به همراه عکس

فیلرهای پوستی حاوی ماده‌ای به نام هیالورونیک اسید هستند که به طور طبیعی در پوست، چشم‌ها و مفاصل ما وجود دارد. تزریق فیلر این افت حجم را ترمیم می‌کند و خطوط و چین و چروک‌ها را هموار می‌کند. علاوه بر این، HA بسیار آبرسان است و می‌تواند ظاهر پوست را بهبود بخشد. فیلرها از جمله سریع‌ترین و امن‌ترین متدهای جوانسازی پوست به‌شمار می‌روند. مواد مختلفی در طی دوران تکامل این ژل‌ها مورد استفاده قرار گرفته‌اند. این فیلرها از انواع مواد موجود در بدن انسان و دیگر جانداران و حتی برخی مواد مصنوعی ساخته می‌شوند.

  • در مورد اینکه می‌خواهید تزریق به کدام ناحیه از بدنتان تزریق شود با متخصص پوست مشورت نمایید.
  • پوست صورت برای نرمی و جوان ماندن به دو ماده ی کلاژن و اسید هیالورونیک نیاز دارد.
  • گاهی موارد که بخواهیم ژل به سرعت جذب شود و اثرش از بین برود ، می توانیم از تزريق آنزیم هیالورونیداز استفاده کرد که در این صورت بعد از چند دقیقه ژل به سرعت جذب می شود.
  • این روش برای افرادی که چین ‌و چروک‌های زیادی دارند، مناسب نیست و پزشک در بیشتر مواقع به این دسته از افراد روش جراحی را پیشنهاد می‌کند.

کوتاه‌ترین مدت ماندگاری مربوط به اسید هیالورونیک است و اغلب برای افرادی که بار اول تزریق ژل را انجام می‌دهند، این ژل توصیه می‌شود. بسیاری از خانم‌ها و آقایان برای رفع گودی و تیرگی زیر چشم به دنبال روش‌های مختلف زیبایی هستند. یکی از روش‌هایی که بیشتر متخصصان پیشنهاد می‌کنند، تزریق ژل زیر چشم است.

برخی از ژل‌ها را می‌توان با استفاده از آنزیمی به نام هیالورونیداز از بین برد. ژل‌هایی که حاوی اسید هیالورونیک هستند، با تزریق این آنزیم حل شده و از بین می‌روند. معمولاً متخصص پیشنهاد می‌کند، در صورت عدم رضایت صبر کنید تا به‌مرور از بین برود.

ماندگاری تزریق ژل چقدر است؟

همچنین افرادی که بینی گوشتی دارند، در صورت تزریق ژل، بینی بزرگ‌تری پیدا کرده و نتیجه مطلوبی به دست نمی‌آورند. بهتر است قبل از انجام این عمل زیبایی با چند پزشک متخصص پوست مشورت کرده و در مورد مناسب بودن این بهترین اموزش تزریق ژل (https://clinicmahsaamani.ir/gel-injection-training/) روش سؤال کنید. ماندگاری اثر ژل‌های بر پایه هیالورونیک اسید از بقیه ژل‌ها کوتاه‌تر است و به همین دلیل این ژل غالباً به بیمارانی توصیه می‌شود که برای اولین بار این درمان زیبایی را انجام می‌دهند. بعضی فیلرهای HA، مانند ولوما،ماندگاری طولانی‌تری دارند، اما کاربرد آنها محدود به ناحیه‌های خاصی مانند گونه‌ها است. بعد از انتخاب کلینیک مناسب، باید ببینید که آیا تزریق ژل بهترین روش جوانسازی پوست برای شماست یا خیر.

افزایش چشمگیر اعتماد به نفس در فرد با رسیدن به شکل ظاهری مطلوب. توصیه‌های پزشک مانند انجام ماساژ در نواحی تزریق را با دقت انجام دهید. برخی از مراجعین ممکن است قرمزی، حساسیت به لمس، خارش، کبودی یا تورم خفیف را تجربه کنند که موقتی است و طی چند روز برطرف می‌شود. اگر علایم ذکر شده تا سه روز ناپدید نشدند، با کلینیک تماس بگیرید. کمپرس سرد، کرم‌های حاوی عصاره‌ی آرنیکا و مکمل بروملائین برای کاهش درد و کبودی موثر هستند.