تماشای دوربین های امنیتی با اتصال اینترنت کند

مهمترین بخش میزبانی سیستم دوربین امنیتی در اینترنت، سرعت آپلود سرویس اینترنتی است که ضبط کننده به آن متصل است. دو نوع سرعت برای اتصال به اینترنت وجود دارد:

سرعت بارگذاری

در این راهنما به سرعت اینترنت و نحوه برخورد با اتصال اینترنت کند برای مشاهده از راه دور می پردازیم.

سرعت آپلود چیست؟ سرعت دانلود چیست؟

جریان اصلی، جریان ویدئویی با وضوح بالا با وضوح کامل است که یک دوربین می تواند تولید کند. جریان فرعی یک جریان با وضوح پایین تر است که می تواند برای مشاهده سیال از راه دور یا یک جریان مداوم بالای سر پایین برای ضبط استفاده شود.

حداقل سرعت آپلود اینترنت 5 مگابیت در ثانیه حداقل برای تماشای یک سیستم دوربین امنیتی از راه دور است. 5 مگابیت در ثانیه برای مشاهده از راه دور رزولوشن کمتر یا جریان فرعی کافی است.

چندین عامل کیفیت تجربه مشاهده از راه دور شما را برای سیستمی که از دوربین های IP یا دوربین های امنیتی آنالوگ در اینترنت تشکیل شده است، به دور از جایی که سیستم امنیتی شما قرار دارد، تعیین می کند.

 1. سرعت آپلود اینترنت در محل سیستم شما
 2. قدرت و سرعت اتصال داده تلفن شما
 3. سرعت گوشی شما چقدر است
 4. وضوح دوربین‌هایی که می‌خواهید مشاهده کنید، یعنی نوع جریان (جریان اصلی یا فرعی) و میزان پهنای باند برای هر جریان دوربین
 5. چند دوربین را در یک زمان مشاهده می کنید
 6. چند کاربر در یک زمان در حال مشاهده دوربین از سیستم هستند
 7. اگر سیستم از اتصالات Wi-Fi یا سیمی برای دوربین ها استفاده می کند

استفاده از برنامه تلفن هوشمند از راه دور

* نرخ بیت با استفاده از فرمت رمزگذاری H.264 محاسبه شده است

اگر پخش‌های ویدیویی در برنامه تلفن همراه کار نمی‌کنند یا بسیار تأخیر هستند، می‌توان جریان فرعی را روی وضوح و نرخ فریم پایین‌تر تنظیم کرد تا تجربه تماشای بهتری داشته باشد. توصیه می‌کنیم با افزایش‌های کوچک آن را تنظیم کنید تا کیفیت ویدیو تا حد زیادی کاهش پیدا نکند.

 1. با کاهش نرخ فریم به یک سطح راحت شروع کنید. برای مشاهده از راه دور 7 فریم در ثانیه کافی است تا بفهمید جلوی دوربین چه اتفاقی می افتد. ممکن است ویدیوی روان نباشد، اما امکان تنظیم نرخ بیت پایین‌تر را فراهم می‌کند.

 2. اگر نرخ بیت هنوز به اندازه کافی پایین نیست، سعی کنید وضوح ویدیو را از D1 960 به VGA 480P یا 1CIF کاهش دهید. هرچه رزولوشن کمتر باشد، فریم‌های ویدئویی کوچک‌تری باید منتقل شوند.

  1. رزولوشن اجازه می دهد تا میزان بیت ریت ویدیو را کاهش دهد، اما کیفیت ویدیو نیز کاهش می یابد. تعادل خوبی از ویدیوی واضح و نرخ بیت پایین تر را انتخاب کنید.

 3. بیت ریت پیشنهادی را یادداشت کنید و سعی کنید آن را کاهش دهید. اگر ویدیو دارای اشکال است یا خطا ایجاد می کند، نرخ بیت را افزایش دهید.

درک اینکه چگونه سرعت اینترنت بر مشاهده از راه دور تأثیر می گذارد

مشابه ویدیوی بالا، نمونه هایی را توضیح داده و نشان می دهیم که چگونه سرعت پایین اینترنت بر مشاهده از راه دور با استفاده از نرم افزار رایانه شخصی تأثیر می گذارد.

مطمئن شوید که تلفن یا لپ تاپ اتصال خوبی دارد

برنامه مشاهده از راه دور به طور خودکار به زیر جریان یک سیستم دوربین امنیتی در صورت فعال بودن دسترسی پیدا می کند. با استفاده از جدول بالا می توان به راحتی تعیین کرد که هر دوربین تا 1 مگابیت در ثانیه آپلود برای پخش جریانی داده های ویدئویی از طریق اینترنت بدون تنظیم جریان ها استفاده می کند.

تنظیم میزان بیت فرعی برای مشاهده بهتر از راه دور

برای بهترین تجربه مشاهده از راه دور، سرعت آپلود حداقل 10 مگابیت در ثانیه را توصیه می کنیم. 10 مگابیت در ثانیه امکان مشاهده خوب و بدون تاخیر در جریان فرعی را فراهم می کند. سرعت آپلود حداقل 10 مگابیت در ثانیه امکان پخش جریانی فرعی تا یک سیستم 16 کانالی را بدون تاخیر یا پرش ویدیو فراهم می کند.

Bitrate چیزی است که میزان داده مصرفی دوربین را هنگام ضبط یا پخش از طریق اینترنت کنترل می کند. نرخ بیت بر اساس وضوح و نرخ فریم هر دوربین تعیین می شود. استفاده از یک سیستم دوربین امنیتی که دارای جریان اصلی و فرعی است، امکان تنظیم نرخ بیت های مختلف برای هر جریان را فراهم می کند.

آخرین عاملی که در ویدیوهای بالا به اختصار به آن اشاره می شود، اتصالی است که سیستم از آنجا مشاهده می شود. چه وای فای در یک هتل ارزان و چه اتصال داده ضعیف در تلفن هوشمند، اینترنت دستگاهی که به سیستم دسترسی دارد نیز مهم است. سرعت پایین دانلود در لپ تاپ یا تلفن هوشمند نیز مانعی برای مشاهده از راه دور ایجاد می کند.

با فشار زیاد به سمت دانلودهای سریع در ایالات متحده، سرعت آپلود کاهش می یابد زیرا کابل بیشتر و پهنای باند اینترنت DSL برای سرعت دانلود محفوظ است. هنگامی که فیلم دوربین های امنیتی 4K جدید آنها مانند خنده دارترین ویدیوهای خانگی دهه 90 آمریکا در تلفن هوشمند آنها ظاهر می شود، بسیاری از مصرف کنندگان را شگفت زده می کند.

ارائه دهندگان خدمات اینترنتی (ISP) طبق قانون ملزم به ارائه اطلاعات واضح و صحیح در مورد خدماتی هستند که ارائه می کنند. ساده ترین راه برای اطلاع از سرعت اینترنت یک ISP با تماس با شرکت یا ورود به یک پورتال وب برای مشاهده صورتحساب است.منبع

تصویر بافر

علاوه بر این، زیرساخت کواکسیال مس قدیمی، توانایی سرعت آپلود سریع را محدود می کند. این به نحوه عملکرد انتقال سیگنال از طریق کابل مسی مربوط می شود. امکان داشتن سرعت دانلود و آپلود همزمان سریع از طریق اینترنت کابلی یا DSL وجود ندارد.

سرعت های رایج اینترنت

در زیر چند نمونه از بسته های اینترنتی رایج در ایالات متحده آورده شده است.

نوع اینترنت سرعت دانلود سرعت بارگذاری
فیبر تا 1000 مگابیت بر ثانیه تا 1000 مگابیت بر ثانیه
کابل 500 مگابیت بر ثانیه 10-30 مگابیت بر ثانیه
کابل 200 مگابیت بر ثانیه 5 – 10 مگابیت بر ثانیه
کابل 50 مگابیت بر ثانیه 2 – 5 مگابیت بر ثانیه
DSL 15 مگابیت بر ثانیه 0.5 – 2Mbps
DSL 5 مگابیت بر ثانیه .2 – 0.5 مگابیت در ثانیه

چگونه سرعت اینترنت خود را تعیین کنیم؟

سرعت اینترنت بر حسب مگابیت بر ثانیه یا مگابیت بر ثانیه اندازه گیری و به بازار عرضه می شود. برای یک فرد عادی سرعت تقریباً بی معنی است، اما در این مقاله توضیح خواهیم داد که چرا آن مهم است. هر کسی که به اینترنت فیبر متصل است نیازی به نگرانی در مورد سرعت آپلود ندارد زیرا اینترنت فیبر امکان سرعت اتصال 1 به 1 را فراهم می کند.

مت روسی یک مدیر پشتیبانی فنی در CCTV Camera World، یک توزیع کننده پیشرو دوربین مدار بسته واقع در بوفالو، نیویورک است. او یک کارشناس پشتیبانی فنی برای هر چیزی که مربوط به نظارت تصویری است است.

سرعت آپلود بالاتر از مشاهده یک یا دو دوربین در جریان اصلی با وضوح کامل پشتیبانی می کند.

من فقط 2 مگابیت در ثانیه سرعت آپلود دارم، چه کار کنم؟

اکنون که مشاهده دوربین‌های امنیتی از راه دور محبوب‌تر شده است، مهم است که بدانیم چه سرعت اینترنت برای مشاهده از راه دور یک سیستم دوربین مورد نیاز است. در حالی که داشتن سیستمی که امکان مشاهده از راه دور از هر نقطه را فراهم می کند بسیار خوب است، اما بسیاری از اوقات به دلیل عدم تقصیر دوربین ها یا سیستم نظارت، انتظارات مشتری برآورده نمی شود. مشاهده از راه دور دوربین های امنیتی ویدئویی به سرعت آپلود اینترنتی نیاز دارد که متاسفانه در اکثر برنامه های خدمات اینترنتی برای خانه و مشاغل کوچک در ایالات متحده وجود ندارد.

سرعت دانلود سریع امکان پخش ویدیو با کیفیت بالا را از سرویس هایی مانند Netflix، Hulu یا Disney Plus بدون بافر فراهم می کند. ISP ها سرعت آپلود را در پیشنهادات خود نادیده گرفته اند و بر افزایش سرعت دانلود برای پاسخگویی به تقاضاها برای خدمات پخش ویدیو و بازی های ویدیویی تمرکز کرده اند. در نتیجه، انتخاب برای طرح های اینترنتی با سرعت آپلود سریع محدود است.

سرعت سنج با کامپیوتر

توصیه دیگر تنظیم اعلان‌های فشاری یا هشدارهای ایمیل است. استفاده از اعلان‌های فشاری یا هشدارهای ایمیل، نیاز به پخش مداوم یا تماشای سیستم دوربین امنیتی را کاهش می‌دهد. دریافت اعلان فشار روی تلفن به فرد این امکان را می دهد که فوراً سیستم خود را برای رویدادی که هشدار را ایجاد کرده است بالا بکشد یا دوربین را به صورت زنده مشاهده کند. یک هشدار ایمیلی تاریخ و مهر زمانی تولید یک رویداد را نشان می‌دهد، بنابراین نیازی به حدس زدن و بازبینی بخش‌های طولانی ویدیوی ضبط‌شده نیست.

با این حال، همیشه مهم است که مشتریان پرداخت کننده تأیید کنند که خدماتی را که برای آن پرداخت می کنند دریافت می کنند. برای اینکه کسی آزمایش کند که آیا خدماتی را که برای آن پول پرداخت می کند دریافت می کند یا خیر، انجام تست سرعت است. توصیه می کنیم از وب سایت محبوب speedtest.net استفاده کنید. مطمئن شوید که آزمایش با استفاده از اتصال سیمی از رایانه شخصی مستقیماً به روتر یا مودم انجام می شود. این بهترین آزمایش سرعت واقعی اتصال را ارائه می دهد. در ویدیوی زیر نحوه آزمایش اتصال اینترنت خود و برخی از عواملی که بر تجربه مشاهده از راه دور تأثیر می‌گذارند را نشان می‌دهیم.

سرعت آپلود توصیه شده برای مشاهده از راه دور چقدر است؟

همانطور که قبلا ذکر کردیم، سرعت آپلود اتصال اینترنت در ضبط کننده تنها مهم ترین عاملی است که کیفیت ویدیو را هنگام مشاهده از راه دور تعیین می کند. هر دوربینی که مشاهده می شود از مقدار معینی داده استفاده می کند که به آن میزان بیت می گویند. نرخ بیتی که هر دوربین استفاده می کند توسط NVR یا DVR در تنظیمات رمزگذاری آن کنترل می شود.

ارتباط با مت از طریق: ایمیل | یوتیوب

در ویدیوی زیر، به طور مفصل توضیح می‌دهیم که هنگام استفاده از برنامه مشاهده از راه دور در تلفن هوشمند برای تماشای سیستم دوربین امنیتی خود از طریق اینترنت با اتصال اینترنت کند، چه انتظاری باید داشته باشید. ما عملکرد مشاهده در شبکه محلی را که مشابه ضبط کننده است، با مشاهده از راه دور از طریق اتصال داده سلولی تلفن هوشمند مقایسه می کنیم. ما نشان می‌دهیم که چگونه می‌توان نوع پخش ویدئو را از HD به SD (تعریف استاندارد) تغییر داد تا پهنای باند داده مورد نیاز برای هر دوربینی که در حال مشاهده است کاهش یابد. پهنای باند کمتر برای هر دوربین باعث می‌شود هنگام تماشای یک یا چند فید دوربین امنیتی از طریق اتصال اینترنت کند، تجربه تماشای فیلم روان‌تری داشته باشید.

استفاده از نرم افزار کامپیوتر از راه دور

مجموع دوربین هایی که از راه دور مشاهده می شوند به میزان بیت ریت کل لازم برای مشاهده آنها اضافه می شود. به عنوان مثال نرخ بیت به جداول زیر ارجاع می دهد.

نرخ بیت متداول جریان اصلی ویدیو*

وضوح نرخ فریم میزان بیت
8 مگاپیکسل 4K 15 فریم بر ثانیه 8192 کیلوبیت بر ثانیه یا 8 مگابیت بر ثانیه
4 مگاپیکسل 2K 20 فریم بر ثانیه 4096 کیلوبیت بر ثانیه یا 4 مگابیت بر ثانیه
2 مگاپیکسل 1080P 30 فریم بر ثانیه 4096 کیلوبیت بر ثانیه یا 4 مگابیت بر ثانیه
2 مگاپیکسل 1080P 15 فریم بر ثانیه 2048 کیلوبیت بر ثانیه یا 2 مگابیت بر ثانیه

نرخ بیت رایج زیر جریان ویدئو*

وضوح نرخ فریم میزان بیت
D1 960H 15 فریم بر ثانیه 1024 کیلوبیت بر ثانیه یا 1 مگابیت بر ثانیه
VGA 480P 15 فریم بر ثانیه 512 کیلوبیت بر ثانیه یا 5/0 مگابیت بر ثانیه
D1 960H 10 فریم بر ثانیه 256 کیلوبیت بر ثانیه یا 2.2 مگابیت بر ثانیه

سرعت آپلود تعیین می کند که یک سرویس اینترنتی با چه سرعتی می تواند داده ها را به اینترنت منتقل کند، در این مورد فیلم دوربین های امنیتی. با سرعت پایین آپلود، سیستم دوربین امنیتی برای ارسال داده ها از طریق اینترنت به تلفن هوشمند یا رایانه مشکل دارد. سرعت آپلود آهسته به دلیل تقاضای زیاد برای سرعت دانلود بالا و زیرساخت ضعیف مخابراتی برای اینترنت پرسرعت در ایالات متحده رایج است.

سرعت دانلود

توصیه می کنیم برای جلوگیری از تأخیر و استفاده از داده با اتصال 4G، از اتصال WiFi استفاده کنید. این برنامه دائماً داده های ویدیویی را پخش می کند، بنابراین در یک اتصال 4G (یا به زودی 5G) برنامه به سرعت از داده های برنامه تلفن همراه استفاده می کند. اتصال WiFi از داده هایی که توسط ارائه دهندگان تلفن همراه اندازه گیری می شود استفاده نمی کند.

برای مشتریانی که سرعت آپلود کمتر از 5 مگابیت در ثانیه توصیه شده دارند، چندین کار وجود دارد که می توانند برای بهبود تجربه مشاهده از راه دور خود انجام دهند. قبل از تلاش برای پیکربندی یا تنظیم دقیق تنظیمات، مهم است که درک بهتری از نرخ بیت چیست.

بیت ریت چیست؟