حقایق جالب آسانسور ها در اطراف ما آسانسور غدیر تولید کننده درب سماتیک، سلکوم و لولایی

حقایق جالب آسانسور ها در اطراف ما آسانسور غدیر تولید کننده درب سماتیک، سلکوم و لولایی امکان نصب و استفاده از بالابرها در فضاهایی همانند بین پله ها، جلوی بالکن و … وجود دارد، ولی این امکان برای آسانسورها وجود ندارد. پس از آن که ترافیک و میزان تردد آسانسور تحلیل و محدودیت های ابعاد آن بررسی شد. نقشه های ابعادی آسانسور آماده می شود و پس از مشاوره با کارفرما و توافق با وی کار طراحی سیستم انجام می شود. کلیه مشتریان محترم شرکت الماس آسانسور در تمامی ساعات شبانه روز و هر روز هفته می توانند سوالات و مشکلات خود را با متخصصان باتجربه و مهندسین الماس آسانسور در میان گذاشته و از مشاوره کاربردی و راهنمایی های اجرایی آنان بهره مند شوند.

۳. موتور آسانسور

آسانسورهای روملس یا همان آسانسورهای MRL نسل جدیدی از آسانسورها محسوب منبع می گردند. این آسانسورها با طراحی بسیار پیشرفته ای که دارند به موتورخانه نیازی ندارند. فرایند نصب و ره اندازی آنها بسیار سریع و راحت بوده، و به فضای بسیار کمی احتیاج دارند. ایراد دیگر مصرف بالای برق و کاهشضریب تواندر این سیستم به دلیل اتصال مستقیمبرق سه‌فازبه موتور جهت حرکت است. ضمناً ابعاد این تابلوها بسیار بزرگ و سیستم آن بسیار پیچیده بود و رفع خرابی آن به زمان و مهارت بسیاری نیاز داشت.

  • شما می توانید از همین وب سایت پیش روی خود، متفاوت ترین انواع بالابرها را مورد بررسی قرار داده و با توجه به سلیقه و قدرت مالی خود، مناسب ترین این محصولات را سفارش دهید.
  • نکته آزار دهنده در مورد آسانسورها (اگر سعی دارید آن ها را درک کنید)این است که بخش‌های کاری آن‌ها معمولا پوشیده می‌شوند.
  • اصلی‌ترین کلیدها، کلیدهای شاخص طبقات هستند که بر روی پنل شستی داخل کابین آسانسور نصب شده‌اند.
  • می توان گفت مهم ترین قسمت از اجزای آسانسور همین تابلوی فرمان است.
  • کیفیت ریل آسانسور اهمیت زیادی دارد زیرا کوچکترین نقصی در آن سبب به هم خوردن عملکرد درست آن میشود.

از قبیل درب ها، کف کابین، آیینه، صفحه نمایشگر و پنل، سقف کابین، دیواره ها، دستگیره ها و …. از جمله لوازم و تجهیزاتی است که با وجود فانتزی بودن و برخورداری از دکوراسیون جذاب می تواند باعث شیک شدن ظاهر آسانسور شود. لازم به ذکر است که شرکت هیرو آسانسور در زمینه ساخت آسانسورهای شیک تلاش های بسیاری به عمل آورده است و نتیجه آن طراحی و ساخت سیستم هایی است که ظاهری بسیاری شیک و مدرن دارند. با پیشرفت علم و فناوری، صنعت تولید آسانسور هم دچار تحول و پیشرفت می شود. امروزه طراحی آسانسورهای جدید کاملا مبتنی بر فناوری های جدید صورت می گیرد که توانایی رفع نیازهای متعدد کاربران را داشته و می تواند مشکلات سیستم های قبلی را به حداقل ممکن برساند.

پله برقی مدلند شاهین شهر

در قرن هجدهم ودر حدود سال‌های ۱۷۴۳ میلادی آسانسوری ابتدایی به نام صندلی پرنده به وسیله‌ی لویی شانزدهم در کاخ ورسای برای جابه‌جایی افراد ساخته شد. در صورت نیاز می توانید به بخش پله برقی وب سایت نیز مراجعه و مطالب مرتبط را مطالعه کنید. ضربه گيرهاي ته چاه براي استهلاک انرژي ناشي از سقوط کابين يا وزنة تعادل به کف چاه آسانسور پيش بيني شده است.انتخاب اينگونه تجهيزات با توجه به اهميت فوق العاده اي که در تأمين ايمني سرنشينان آسانسور بعهده دارند از جايگاه ويژه اي برخوردار است . ضربه گير ها بايد داراي گواهي تست نمونه از شرکتهاي معتبر کنترل کيفيت باشند. ارتباط تابلو فرمان آسانسور با کابين از طريق کابل آويز صورت ميگيرد.

بازسازی آسانسور

این آسانسورها توسط موتور الکتریکی کار میکنند که دو وزنه بر سر یک نخ که از روی یک قرقره عبور میکند تشکیل شده است. در آسانسورهای کششی نیز بریک سرسیم ‌بکسل، کابین آسانسور وبر سردیگر، کادر وزنه و سیم بکسل از روی فلکه موتور عبور می‌کند.در آسانسور کششی، از موتور آسانسور، برای بالا و پایین بردن کابین آسانسور و از کادر وزنه، برای کاهش فشار وارد بر موتور استفاده می‌شود. در این سیستم همواره وزن وزنه‌ها ثابت و برابر هستند؛ به همین خاطر با وارد کردن نیروی بسیار کمی به هر طرف، سیستم جابه‌جا می‌شود. به همین خاطر، در این نوع آسانسور به موتوری با قدرت حالت قبل نیاز خواهیم داشت و این امر باعث بهینه‌سازی در مصرف انرژی خواهد شد.در این نوع آسانسورها به فضایی به اسم موتورخانه برای قرار گرفتن کادر وزنه درون چاه آسانسور احتیاج داریم. نیروی محرکه در این نوع آسانسورها از یک موتور الکتریکی که اکثراً در بالای چاه آسانسور و در برخی طراحی‌ها در پایین کنار چاهک و در محلی به نام موتورخانه نصب گردیده، تأمین می‌شود.