خدمات شبکه های کامپیوتری خدمات شبکه نصب و راه اندازی شبکه انجام پروژه شبکه

با نرم افزارهای تحت شبکه خود مشکل دارید و آنها به خوبی سرویس نمی‌دهند. برای مجموعه‌هایی که ایراداتی را در زیرساخت خود دارند، از محل آنها بازدید و شبکه مناسب را پیاده سازی می‌کنیم. وقتی خدمات IT را به یک شرکت IT برون سپاری می‌کنید، به جای یک نفر، یک تیمِ متخصص، این خدمات را به شما ارائه می‌کند. پس می‌توانید مطمئن باشید که به این روش امنیت اطلاعاتتان بیشتر و بهتر تامین خواهد شد.

اقدامات پیشگیرانه جهت جلوگیری از مشکلات

خدمات مطمئن، کارآمد و باثبات؛ هر آنچه که از یک شرکت خدمات IT انتظار دارید. همه روزه از ساعت 9 الی 21 جهت مشاوره رایگان از طریق تماس تلفنی یا ارتباط از طریق واتساپ و ایمیل در خدمت شما هستیم. داخل سازمان ها از این کلوژر استفاده می کنند که داخل شان تعداد زیادی هارد است، که به کل این مجموعه استوریج می گوییم.

  • تبدیل یک دیتاسنتر فیزیکی به یک دیتاسنتر مجازی باعث کاهش موارد مورد نیاز دیتاسنتر از قبیل سیستم تامین برق، سیستم خنک کنندگی، کابل کشی، تجهیزات شبکه، منابع ذخیره سازی و… میشود ، چرا که شما با این کار تعداد سرورهای فیزیکی خود را کاهش داده اید.
  • آنها فقط ترافیکی که شما به آنها می گویید متوقف کنند، را متوقف می کنند.
  • هرچه تجهیزات و برنامه های شما قدیمی تر باشند، مدت زمان بیشتری در معرض دید عموم قرار می گیرند.

سعی ما بر آن است با مدیریت بهینه شبکه شما و بازدیدها و بررسی های دوره ای مشکلات را پیش از تبدیل شدن به فاجعه عیب یابی و رفع کنیم. خدمات اکتیو شبکه، از جمله فعالیت هایی است که برای پیاده سازی کامل یک شبکه به آن نیاز خواهیم داشت. خدمات اکتیو شبکه به خدماتی مانند نصب نرم افزار ها، آنتی ویروس شبکه، پیکربندی تجهیزات شبکه و مواردی از این دست گفته می‌شود. هر شبکه‌ای متناسب با نیاز ها خدمات اکتیو مختلفی می‌خواهد و نمی‌تواند بدون نیاز سنجی خدمات شبکه اقدام به انجام خدمات اکتیو پرداخت. هزینه خدمات active به میزان نفر ساعت کار و همچنین میزان تخصصی بودن خدمت مورد نیاز بستگی دارد. تمامی تنظیمات و کانفینگی که بر روی تجهیزات صورت می گیرد ، خدمات اکتیو می باشد.

خدمات شبکه شامل مشاوره راه اندازی شبکه، فعال سازی شبکه های پسیو و اکتیو،‌ نگهداری و پشتبانی از شبکه،‌ برقراری امنیت شبکه و اقدامات این چنینی در سازمان ها و مجموعه ها انواع خدمات شبکه می باشد. راه اندازی میل سرور یکی دیگر از خدمات شبکه های کامپیوتری ما است.راه اندازی این سرویس مزایای زیادی دارد که مکاتبات را تسهیل کرده و ارسال و دریافت ایمیل های پرسنل شرکت با شرکاء و مشتریان راحتتر کرده است. راه اندازی این سرویس علاوه بر صرفه جویی در زمان و هزینه , امکاناتی مانند قابلیت کنترل و نظارت روی ایمیل های ورودی و خروجی , تعیین دسترسی های کاربران به ایمیل ها , اطلاع رسانی جلسات گروهی و… را برای شما به ارمغان می آورد. استفاده از شبکه های کامپیوتری نه تنها باعث صرفه جویی در زمان می شود بلکه در کاهش هزینه ها نقش به سزایی دارند.استفاده از خدمات شبکه های کامپیوتری , منابع سخت افزاری مانند چاپگر , اسکنر , مودم و .. را میان سایر کاربران به اشتراک می گذارد و از خرید تجهیزات اضافی جلوگیری می شود.

ما کلیه خدمات مربوط به شبکه را در بالاترین سطح و با استفاده از جدیدترین تجهیزات روز در اختیار مشتریان خود قرار می‌دهیم. شرکت‌ها در هر ابعادی که‌ باشند می‌توانند از انواع خدمات شبکه پینگونت برحسب نیازهای سازمانی خود بهره‌مند شوند. بدون تردید بهره مندی از چنین شبکه هایی می تواند مزیت های بسیاری را برای شما فراهم کند ولی آنچه مهم است افرادی هستند که چنین شبکه ها را راه اندازی می کنند. هزینه هایی که برایخدماتراه اندازی شبکه های کامپیوتریاز شما درخواست می شود بسیار متغیر است و به عوامل گوناگونی بستگی دارد .

خدمات شبکه های کامپیوتری خدمات شبکه نصب و راه اندازی شبکه انجام پروژه شبکه معمولا خدمات بی کیفیت باعث رنجیده شدن کارفرما و پرسنل مجموعه و از بین رفتن هزینه های صورت گرفته شده است. حدود 98 درصد از کسب و کارها اظهار می‌کنند که بدون خدمات شبکه نمی‌توانند اتوماسیون اداری و سازمانی خود را به طور موثری مدیریت کنند. یکی از مزایای مهم دریافت خدمات شبکه از یک شرکت معتبر، توانایی شناسایی و پاسخگویی به تهدیدات امنیتی قبل از وقوع آنها است. همانطور که اشاره شد، بیش از نیمی از شرکت‌ها در سال‌های گذشته مشکلات زیادی را در قطعی و امنیت شبکه کامپیوتری خود تجربه کرده بودند. مشکلات مربوط به مدیریت شبکه را با دریافت بهترین پشتیبانی، راه‌حل‌های ارتباطی نوآورانه و امنیت کامل از بین ببرید. ما در پینگونت برپایه پیشرفته‌ترین معماری شبکه و فنآوری‌های نوین روز دنیا، انواع خدمات شبکه را ارائه می‌دهیم تا بتوانیم زیرساخت‌هایی را متناسب با کسب و کار شما طراحی کنیم.

شرکت‌های ارائه‌دهنده خدمات پشتیبانی شبکه مسولیت همچون نگهداری ، بروزرسانی و اجرای شبکه‌های کامپیوتری دارند. شرکت‌های خدمات پشتیبانی شبکه به شما کمک می‌کند علاوه‌بر برطرف کردن مشکلات کامپیوتری نیازهای سیستمی شما مانند سرور ، روترها، مودم‌ها نیز برطرف شود. با راه اندازی ایمیل سرور دیگر نیازی به چندین دستگاه فیزیکی برای ارسال فکس,چاپگر های متعدد,اسکنر مدارک,ومستندات شرکت خود ندارید. به طور کلی نرم افزار های ایمیل به دو دسته Client و server طبقه بندی می شوند . در محیط های مجازی، تهیه و راه اندازی سرورهای جدید همانند حالت سنتی و فیزیکی، سخت و پیچیده نیست و شما دیگر نیازی به صبر کردن برای تهیه سخت افزار، نصب سیستم عامل، کابلکشی و سیستم خنک کننده ندارید. بدین ترتیب شما به سادگی میتوانید از طریق یک رابط کاربردی گرافیکی این کار را عرض چند دقیقه انجام دهید.

راه اندازی و پیاده سازی شبکه

با این وجود برخی نظیر طراحی شبکه و پشتیبانی از اهمیت بیشتری نسبت به سایرین برخوردارند. در زیر به بررسی چند نمونه از مهم ترین خدمات شبکه می پردازیم؛ همچنین ممکن است برخی سوالات در رابطه با شبکه ذهنتان را درگیر کرده باشند که به آن ها نیز پاسخ خواهیم داد. پس مهم است سطح بالای از دسترسی شبکه، بدون هیچگونه قطعی برای آنها برآورده شود. به ‌روزرسانی شبکه و زمان پاسخ ‌گویی برای حل‌ و فصل و رسیدگی به مسائل مربوطه به شبکه می‌تواند به سازمان‌ها این اعتماد را بدهد که شرکت ارائه دهنده خدمات شبکه کار خود را به خوبی انجام می‌دهد.