خرید و نقد و بررسی کتاب عمومی، کمک‌درسی، زبان از کتابچی | ketabko

یکی از متداول ترین و بهترین روش های درس خواندن ،پیش خوانی متون قبل از آموزش توسط معلم است. پس از کامل شدن آموزش و دوره مطالب درسی باید به دنبال زدن تست های تالیفی قسمت مورد نظر باشیم. پس از زدن تست های مولف و تمرین مطالبی که خوانده ایم می توانیم نمونه سوالات کنکور را حل کنیم که مهم ترین بخش تمرین است. اگر در حل سوالات کنکور موفق عمل کردیم می توانیم تقریبا مطمئن باشیم که مطالب را به خوبی فرا گرفته ایم. دانش آموزان عزیز همیشه برای تهیه و خرید کتاب کمک درسی خود به مشکل میخورند,از این بابت که هم زمان کافی برای تهیه کتاب های خود با توجه ترافیک موجود ندارند و هم اینکه فروشگاهی که بتواند کلیه کتاب های خود را یک جا تهیه کنند وجود ندارد. این کتاب ها هیچ محدودیتی در دروس نیز ندارند و برای انواع دروس اختصاصی و عمومی ارائه شده اند.

هوش کمپلکس پنجم و ششم مهروماه

خرید و نقد و بررسی کتاب عمومی، کمک‌درسی، زبان از کتابچی | ketabko

شما حتی می توانید با شماره های مندرج در سایت تماس بگیرید و به صورت تلفنی سفارش تان را ثبت کنید. منوی دسته بندی های خود را در تنظیمات سربرگ در بخش منوی موبایل مشخص کنید. سفارش هایی که از 25 اسفند لغایت 4 فروردین ثبت شوند، تحویل آن ها از 5 فروردین انجام خواهد شد. اطلاعات شما در نزد کتاب جم محفوظ بوده و تحت هیچ شرایطی در اختیار شخص دیگری قرار نخواهد گرفت.مطالعه سیاست در ادامه حفظ حریم خصوصی.

  • همان طور که از عنوان این کتاب ها مشخص است به صورت خیلی جزئی و دقیق تقسیم بندی شده اند.
  • در این کتاب ها مطالب به زبان ساده و روان به دانش آموزان آموزش داده شده است ، دانش آموزانی که می خواهند مطالب کتاب درسی را به زبان ساده یاد بگیرند بهتر است به سراغ مطالعه ی این کتاب ها بروند .
  • اکتفا به کتاب های درسی کافی نبوده و شما برای موفقیت، به کتاب های کمک درسی نیز نیاز دارید.
  • یکی از بهترین روش های خرید کتاب، ثبت سفارش از معتبر ترین سایت های ایرانی است.
  • پیشنهاد می‌کنیم ضمن مطالعه مقالات علمی، از پیشنهادهای ویژه خرید کالای دیجیتال استفاده کنید.

با توجه به قابلیت های پست جمهوری اسلامی ایران برای ارسال بسته به اکثر کشورهای جهان، چی بخونم امکان ارسال بسته های پستی شامل کتاب و لوازم تحریر به خارج از کشور را فراهم نموده است. برای این کار کافیست در زمان ورود اطلاعات، گزینه ارسال به خارج از کشور را انتخاب نمایید و پس از آن کشور و آدرس پستی بین المللی را وارد کنید. این کتاب ها شامل تست های کنکوری و تالیفی می باشند و دارای پاسخنامه ی تشریحی و کلیدی نیز می باشد که دانش آموزان می توانند اول این بخش را مطالعه کنند سپس به سراغ حل تست ها بروند . هم‌چنین این مجموعه برای شما با برگزاری جشنواره‌ها و تخفیف‌های فصلی در شبکه‌های اجتماعی خود شرایطی را ایجاد می‌کند که در هر روزی از سال امکان خرید کتاب به همراه تخفیف فراهم باشد.

بسیاری از خانواده های ایرانی به دنبال پیشرفت درسی فرزندانشان هستند چرا که میزان پیشرفت درسی فرزندان موفقیت آینده آن ها را پیش بینی خواهد کرد. همان طور که می دانید در این سال ها تاثیر معدل در دوره متوسطه بیش از پیش روی نتایج کنکور تاثیر گذاشته است. در نتیجه نه تنها باید روش های تست زنی را آموخت بلکه باید در آزمون های تشریحی و شفاهی مدارس نیز سربلند بیرون آمد. در نتیجه با استفاده از انواع کتاب های کمک آموزشی می توانیم به بهترین شکل ممکن فرزندانمان را در راه درستی هدایت کنیم.

کتاب های گاج می توانند از پیش دبستانی تا کنکور همراه شما باشند و در امر تحصیل شما را یاری دهند. اکتفا به کتاب های درسی کافی نبوده و شما برای موفقیت، به کتاب های کمک درسی نیز نیاز دارید. اما برخی از دانش آموزان با داشتن کتاب کمک درسی نیز دچار مشکل می شوند که این به دلیل ندانستن نحوه ی صحیح مطالعه است . در گذشته برخی والدین بر این باور بودند که کتاب های کمک درسی موجب تنبلی دانش آموزان می شود اما این باور اشتباه است .

فیزیک دوازدهم ریاضی غول امتحان مبتکران