خرید کتاب کنکور و کمک آموزشی و درسی با تخفیف% بالا مدابوک مدابوک | کتابکو

خرید کتاب کنکور و کمک آموزشی و درسی با تخفیف% بالا مدابوک مدابوک | کتابکو

در ادامه به بررسی دو کتاب پرطرف‌دار تست و سه بعدی نشر الگو فروشگاه آنلاین کتابکو پرداخته شده است. کتابچی ضمانت می‌کند که کتاب خریداری‌شده را تا یک هفته کاری در صورت عدم رضایت می‌توانید بازگردانید و تمامی مبلغ به حساب مشتری عودت داده شود. فقط لطفاً کتاب را تحت همان شرایطی که به شما تحویل داده شده و با بسته‌بندی مناسب برای کتابچی ارسال کنید. این کتاب مناسب دانش‌آموزانی است که می‌خواهند آموخته‌های خود را به چالش بکشند و یا تصمیم دارند تسلط خود بر روی دروس را چندین برابر کنند. این کتاب رسیدن به نمرات بهتر و درصدهای بالاتر در امتحانات مختلف را امکان‌پذیر می‌کنند.

  • شما عزیزان هم میتونید اونارو با قیمتی مناسب از وب سایت کتابلند خریدرای کنید و اون رو از آن خود کنید.
  • در بخش آموزشی، درس‌نامه‌ای ساده و قابل‌فهم ارائه شده که در آن تمام مطالب درسی، تمرین‌های کتاب، نکات کنکوری و نکات تستی پوشش داده شده است.
  • در این کتاب ها درس‌نامه‌هایی کوتاه و کاربردی به همراه سؤالات تستی تألیفی و سال‌های اخیر به همراه پاسخ‌نامه کاملاً تشریحی ارائه شده است.
  • شما می‌توانید علاوه بر سفارش کتاب درسی، برای تهیه بهترین منابع کمک‌درسی دهم تجربی، انسانی و ریاضی نیز از سایت مارکا اقدام کنید.

این درس‌نامه‌ها به‌گونه‌ای تنظیم شده‌اند که دانش‌آموز هیچ‌گاه تست زدن را فراموش نکند! در بخش تست‌ها نیز تعداد زیادی تست به‌صورت طبقه‌بندی شده به همراه پاسخ‌نامه تشریحی تقریباً کاملی ارائه شده است. این کتاب هم برای آمادگی دانش‌آموزان در سال کنکور و هم برای تربیت ذهن دانش‌آموزان پایه دهم تألیف شده است.

کتاب فیزیک پایه جامع تجربی جلد دوم الگو

کتاب های نمونه سوالات امتحانی، از جمله پرطرف‌دارترین و بهترین کتاب های کمک درسی برتر دهم تجربی هستند. این کتاب ها از سویی باعث یادگیری و جمع‌بندی دروس شده و از سویی دیگر با ارزشیابی که انجام می‌دهند، باعث ازبین‌رفتن استرس دانش‌آموزان می‌شوند. در این کتاب ها، آزمون‌های مختلف کلاسی، پایانی نیمسال تحصیلی و سایر آزمون‌ها جمع‌آوری شده است. همان طور که می دانید استفاده از تصاویر مرتبط با مطالب آموزشی به ماندگاری مطالب و تثبیت آن ها در ذهن کمک می کند. همین طور استفاده از رنگ های شاد و متنوع می تواند در انتخاب تاثیرگذار باشد البته استفاده از کاغذهای با کیفیت هم برای برخی از دانش آموزان که در کتاب ها یادداشت برداری می کنند حائز اهمیت است.

ریاضی جامع تجربی مهروماه

کتاب های این انتشارات بسیار خلاقانه بوده و همین خلاقیت است که باعث محبوبیت این انتشارات شده است. در ادامه به معرفی کلی کتاب های تست، درس پک و فضایی این انتشارات که از کتاب های کمک درسی برتر دهم تجربی هستند، پرداخته شده است. این انتشارات از سال 1389 آغاز به کار کرد و منطبق با نظام جدید آموزشی، تمامی مطالب کتب درسی را پوشش داده است. کتاب های سه بعدی شامل درس‌نامه‌ای کامل و ساده به همراه نکات و مثال‌های متنوع هستند.