دانشنامه اصطلاحات فنی دکاشاپ

هر نوع راهبند را که نیاز دارید از انواع راه بند تاشو، راهبند هیدرولیک، راهبند ستونی (بولارد)، راهبند اهرمی (بازویی) را در این قسمت میتوانید مجله خبری lgcctv پیدا کنید. بعد از مدتی شما نیاز دارید زوم دوربین مداربسته وریفوکال خود را تغییر دهید. همچنین شما میتوانید با خرید انواع مدل های آرام بند که دارای آرامبند های دو سرعته، سه سرعته و هیدرولیکی و با انواع برند های مختلف آرام بند ادلر، کینگ، فاتلس، ان اچ ان و.. از این رو برای ارائه هر چه بهتر راه حل های حفاظتی و نظارتی دوربین مداربسته سانل دارای پکیج های دوربین مداربسته مناسب برای کسب و کارهای کوچک و متوسط است که با این پکیج های دوربین مداربسته Sunell خیلی راحت می توانید یک سیستم دوربین مداربسته مناسب محل مورد نظرتان را انتخاب کنید. فروشگاه دکاشاپ زیر مجموعه سایت اینترنتی دکا (DCA) می باشد که در سال 1386 فعالیت خود را با سایت بزرگترین بانک اطلاعاتی ساختمان آغاز نمود و پس از ارائه خدمات شامل اطلاعات کامل محصولات و مشخصات کامل آن و مقایسه با دیگر محصولات مورد اعتماد بسیاری از مشتریان قرار گرفت و سپس تصمیم به راه اندازی و ارائه فروش و خدمات گرفته شد که وبسایت دکاشاپ در دسترس قرار گرفته است.

نرم افزار SunView میتواند برای مدیریت تصاویر در پروژه های مختلف دوربین مداربسته با مقیاس متفاوت، مورد استفاده قرار بگیرد. در مدل های قدیمی دوربین مداربسته وریفوکال موتورایز قابلیت اتو فوکوس وجود نداشت با این وجود از پشت دستگاه NVR فوکوس این دوربین ها نیز قابل تنظیم است. برای تمام این حالت های گفته شده و شرایط مشابه لازم است دوربین را از نزدیک تنظیم کنید. جزو مواردی میباشند که شما میتوانید آن ها را برای بالاتر بردن امنیت درب منازل خود خریداری کنید. در دسته مانیتور صنعتی میتوانید محصولاتی مثل انواع ویدئو وال و برند هایی همچون فیلیپس، پاناسونیک و جی وی سی جزو مواردی میباشند که شما متوانید بررسی، انتخاب و خرید فرمایید. در کارخانه این شرکت، در پایان خط تولید، دستگاههای ویژهای جهت بستهبندی صحیح و اصولی محصولات در نظر گرفته مجله خبری lgcctv شده است. یکی دیگر از نکاتی که این شرکت همواره به آن توجه ویژهای میکند، بستهبندی مطلوب است. دکاشاپ همچنین یک بازار آنلاین برای خرید جدیدترین و ضروریترین محصولات حفاظت و امنیت که انواع چشمی دیجیتال همانند چشمی دیجیتال اسمارت، انواع ریموت و رسیور از برند هایی بتا، رامونا، دورپا، ودیگر محصولات حفاظتی همچون دزدگیر اماکن، دستگیره دیجیتال، آنتن مرکزی و انواع برق اضطراری (یو پی اس) و اعلام حریق میباشد.

با خرید اینترنتی محصولات از فروشگاه دکاشاپ میتوانید به صورت آنلاین از ارزان ترین قیمت، بیشترین تخفیف و تحویل و ارسالی سریع بهره مند شوید. بهگونهای که همواره پیگیر پیشرفتهای صورت گرفته در این زمینه بوده و تولیدات خود را مطابق آنها، پیش میبرد؛ یعنی میتوان گفت که محصولات شرکت سانل، یکی از مجهزترین و بهروزترین محصولات بازار است. این دو شرکت اولین و ششمین فروشنده دوربین مداربسته در جهان میباشند. در این دسته موجود میباشد. دوربین های مداربسته در هر نوع شرایط آب و هوایی و مکانی امکان نصب شدن دارند. محصولات امنیتی همچون انواع قفل برقی که شامل انواع قفل برقی کله گاوی، حیاطی و پارکنیگی که شامل برند های قفل برقی یوتاب، قفل برقی کاویان، قفل برقی فایو استار، قفل برقی سیزا و.. و در جک پارکینگی خارجی (جک برقی وی تو، پروتکو، نایس، زومر، سه آ و غیره را پیدا کنید که خرید جک پارکینگی را برای شما به کاری آسان و سریع تبدیل میکند.

بهگونهای که دوربینها و دستگاههای تولیدی این شرکت دارای زیبایی خاصی بوده و در هر جا که نصب شوند، به زیبایی محیط کمک مینمایند. این شرکت دارای محصولات فراوانی میباشد. بهروز بودن محصولات تولیدی، یکی دیگر از مشخصههای این شرکت است. از دیگر محصولات فروشگاه اینترنتی دکاشاپ میتوان به انواع کرکره های اتوماتیک پرداخت که با دیدن از این بخش میتوانید انواع مدار و موتور کرکره برقی همچون ساید و یا توبولار از برند های مختلفی همچون بتا، تیونی، فوجی، اسمارت و سیماران را به آسانی اینترنتی خریداری کنید. تجهیزات خانه هوشمند، دستگیره خروج اضطراری و همچنین انواع سیستم های گرمایشی و سرمایشی همانند بخاری برقی، هیتر، بخاری صنعتی تابشی، بخاری صنعتی فن دار را در این دسته بندی دکاشاپ فراهم کرده است. شرکت سانل با سیاستهای خاص خود، توانسته فعالیتهای اجتماعی بسیاری را انجام دهد و در این راستا، اسپانسر بسیاری از برنامههای خیریه شده است. همچنین با دیدن از قسمت سیستم های دسترسی میتوانید به انواع دستگاه های حضور و غیاب مانند ZKT، تایگر، کارابان و انواع اکسس کنترل مانند بتا، کارابان، سیماران و کنترل تردد خودرو و شخص را به صورت آنلاین خرید کنید.