دوربین مداربسته مخفی

ممکن است در طول این مدت حادثهای رخ دهد که برای آن ارائۀ شواهد و اسناد، از جمله فیلمهای ضبط شده توسط دوربین، ضروری باشد. دستگاه ضبط کنندۀ این دوربینها DVR است و برای متصل کردن دوربین به دستگاه از کابلهای کواکسیال استفاده میشود. از دیگر کاربردهای دوربین مداربسته مخفی دوربین پرستار است این نوع دوربین ها در منازل نصب شده و والدین از طریق آن ها می توانند به تمام فعالیت ها و رفتار پرستار بچه خود نظارت داشته باشند . این دوربین ها به گونه ای نصب می گردند که از دید افراد پنهان بمانند و به همین دلیل هم آن ها را در فضاهای خارج دید به صورت شی ای غیرقابل شناسایی جاساز می کنند . لازم به ذکر است که این دوربینها مجهز به مادون قرمز نیستند، اما میتوانند در نورهای کم هم تصاویر با کیفیتی بگیرند. امکان نصب حافظه رم در این دوربین ها وجود دارد . بنابراین اگر میخواهید دوربین حالت مخفی داشته باشد یا فضای کمی برای نصب آن در اختیار دارید، دوربینهای مینیاتوری میتوانند یکی از بهترین انتخابها برای شما باشند. هریک از این مدلها برای اهداف خاصی تولید شدهاند. این دوربین ها با تحت نظر داشتن تمامی فعالیت های افراد امنیت خانه و محل کار کار را به طور کامل کنترل می کند , با وجود این دوربین ها می توان از سرقت ها جلوگیری کرد و امنیت اسناد و مدارکی که در دفتر کار و یا خانه نگهداری می شوند را تضمین نمود .

اما مکانهایی از ساختمان هستند که نصب دوربین در آنها ضروری است. شکل ظاهری این دوربینها مخروطی و رویۀ آنها به شکل تفنگ است. این دوربینها قابلیت چرخش 360 درجه دارند و توسط اپراتور کنترل میشوند. دوربینهای بولت قابلیت دید در شب دارند و برای استفاده در فواصل دور بسیار مناسب هستند. از دیگر ویژگیهای قابل توجه این دوربینها میتوان به قابلیت تشخیص چهره و ارسال همزمان صدا و تصویر اشاره کرد. با افزودن یک پوشش مخصوص به بدنۀ این دوربین، میتوانید آن را ضد آب کنید. قیمت این لنزها نسبت به دو نوع ثابت و متغیر بالاتر است. سنسورهای این دوربین دمای محیط را تشخیص داده و هر دما را با رنگی مخصوص نشان میدهند. امروزه و با گسترش آپارتماننشینی نیاز به امنیت در این فضاها نیز بیشتر شده است. این نوع دوربین ها نیز با دید 360 درجه ای که در اختیار کاربر قرار می دهد این امکان را فراهم می کند تا شخص تمام فعالیت های موجود را کنترل نماید .

دوربین مداربسته مخفی جهت نظارت بر فعالیت های افراد مورد استفاده قرار می گیرند . یکی از مواردی که از این نوع دوربین ها استفاده می شود مربوط به افسران پلیس است , آنان با جاسازی این دوربین ها در لباس خود می توانند در عملیات های شناسایی از موقعیت و افراد تصویربرداری کنند . توجه داشته باشید که علاوه بر تنظیم فوکوس، میتوانید فاصلۀ کانونی این لنزها را نیز تغییر دهید. با این تفاوت که در این لنزها تنظیم و تغییر فاصلۀ کانونی از طریق موتورهای مخصوص انجام میشود نه به صورت دستی. در این مقاله بعد از بررسی ضرورت دوربینهای مداربسته در آپارتمانها و مجتمعهای مسکونی، انواع مختلف این دوربینها را معرفی خواهیم کرد. به کمک این قابلیت شما میتوانید طبق برنامۀ زمانی از پیش تعیین شده، از بخشها و مناطق مختلف فیلمبرداری کنید. نصب دوربینهای فیش آی شما را از نصب چند دوربین به صورت همزمان در قسمتهای مختلف خانه بینیاز میکند. یکی از دیگر انواع دوربین های مداربسته مخفی , دوربین بندانگشتی جاسوسی است , مجله خبری lgcctv این نوع دوربین ها به دلیل ابعاد کوچکی که دارند قابل نصب در هر فضایی را دارند .

برای کسانی که هر گونه نگرانی در مورد دقیقا کجا و همچنین راهنمایی در مورد چگونگی استفاده از مجله خبری lgcctv ، شما احتمالا می توانید با ما در صفحه وب تماس بگیرید.

نصب دوربینهای مداربسته به افزایش امنیت ساختمانها کمک میکند. خیلی از مالکان و مدیران ساختمانها برای افزایش میزان امنیت در بخشهای مختلف آن، دوربینهای مداربسته نصب میکنند. استفاده از این دوربین ها به دلیل قیمت مناسب و هم چنین قابلیت دسترسی آسان فراگیر شده است و بسیاری از واحدهای خانگی و صنعتی اقدام به نصب آن ها می کنند که البته نیاز به مجوزهای قانونی دارد . به همین دلیل هم هست که امکان ارسال اینترنتی تصاویر ضبط شده با این دوربینها وجود دارد. هر کدام از این دوربینها کارکرد متفاوتی دارند. ممکن است افرادی در ساختمان حضور داشته باشند که به هر دلیلی بعضی از این قوانین را رعایت نکنند. این کار را میتوانید هم به شکل نرم افزاری و از طریق گوشی موبایلتان انجام دهید و هم به صورت دستی آن را تنظیم کنید. هرچقدر که ایمنی درهای ورودی پارکینگ و ساختمان زیاد باشد، باز هم ممکن است که سارقان وارد پارکینگ شوند و خودروها یا موتورهای پارک شده را بدزدند.