دوربین های امنیتی برای صنعت کل


معادن اغلب می توانند در مناطق محلی خود بحث برانگیز باشند، به طوری که ساکنان محلی بین معادن پشتیبان به دلیل تأثیر مثبت آنها بر اقتصاد و معادن مخالف به دلیل خطرات شغلی و تأثیرات زیست محیطی درگیر هستند. با این حال، چه از صنعت حمایت کنید یا نه، تجمیع نقش مهمی در اقتصاد ما دارد.

هزاران شرکت تولید کننده کل در ایالات متحده وجود دارد که برای بیش از 100000 نفر اشتغال ایجاد می کند. در واقع، در سال 2017، صنعت کل معدن 2.12 میلیارد تن سنگ خرد شده، ماسه و شن را استخراج و فروخت که ارزش آن 20.9 میلیارد دلار بود. اکثر سنگدانه ها به دلیل اینکه جزء اصلی بتن و آسفالت هستند، توسط صنعت ساختمان استفاده می شود.

با وجود همه آن دارایی ها و پرسنل در شرکت کل شما، مهم است که دارایی شما تحت نظارت 24/7 به دلایل مختلفی مانند ایمنی کارکنان، کاهش خطر جرم و کنترل کیفیت بهبود یافته باشد.

مزایای دوربین های امنیتی برای صنعت کل

با توجه به اندازه و پیچیدگی، امکانات مجموع، علاوه بر کاهش سرقت، خرابکاری و سایر تعهدات بالقوه، چالش‌های متعددی را برای حفظ یک محیط کار ایمن ایجاد می‌کنند. اگر یک تسهیلات را مدیریت می کنید، احتمال دارد که در حال حاضر با این نوع موانع روبرو شده باشید. برخی از مهمترین و دشوارترین مشاغل به عنوان سرپرست برای یک مرکز کل، حفظ ایمنی کارکنان، اجتناب از مسئولیت و محافظت از دارایی های شما است. این مشاغل را می توان از طریق بررسی مدیریت و اقدامات امنیتی مختلف – از همه مهمتر، دوربین های امنیتی – به دست آورد.

با یک سیستم امنیتی قوی، می توانید در تمام زوایای تاسیسات خود در تمام ساعات شبانه روز چشم داشته باشید. دوربین‌های مداربسته در چند سال اخیر واقعاً مسیر طولانی را طی کرده‌اند و ویدیویی با کیفیت شفاف (حداکثر 4K) را از هر مکانی در دارایی شرکت شما ارائه می‌دهند – که به دلایل مختلفی مهم است.

اطمینان از رعایت پروتکل های ایمنی – اگر مرکز شما نگران نرخ های بالای گردش مالی است و کارکنانی برای پشتیبانی از آن ندارند، این می تواند محیطی با تاکید کمتر بر ایمنی ایجاد کند. افزایش اضافه کاری، عملیات 24 ساعته و/یا کارگران بی تجربه خطر بیشتری برای صدمات جدی یا حتی مرگ و میر ایجاد می کند که در شرکت های صنعتی شایع تر است.

کارمندان وقتی می دانند که تحت نظارت هستند، احتمالاً از شیوه های ایمنی شرکت پیروی می کنند. در حالی که می توانید کارکنان را برای نظارت بر کارمندان استخدام کنید، دوربین های امنیتی گزینه کارآمدتری هستند. علاوه بر این، در صورت بروز هرگونه حادثه در محل کار، به فیلم های ویدئویی دسترسی خواهید داشت. اثبات ویدیویی بهترین راه برای کاهش مواجهه شما با مطالبات غرامت کارگران و دیگر دعاوی محل کار است.

نمونه صنعتیکی از دوربین های امنیتی موبایل ما بولدوزر را در حال برداشتن یک تخته سنگ بزرگ ضبط کرد. راننده در تقلا بود که تخته سنگ را به تیغه (یا اسکوپ) برساند، اما قرار نبود تسلیم شود. وقتی بالاخره تخته سنگ را داخل اسکوپ گرفت، اسکوپ را بالا آورد و شروع به حرکت کرد. او به سرعت متوجه شد که وقتی اسکوپ روی زمین افتاد، بار خیلی سنگین بود و باعث شد که قسمت عقب بولدوزر مسافتی معادل را افزایش دهد تا تیغه حامل تخته سنگ را رها کند. در نتیجه، تخته سنگ از روی اسکوپ لیز خورد و باعث شد که بولدوزر از ارتفاع بیش از هشت فوتی در هوا به زمین سقوط کند. این باعث شکسته شدن شیشه کابین راننده، شکسته شدن اکسل شد و یک لاستیک غول پیکر را از یک ابر گرد و غبار عظیم تکان داد – درست به سمت یکی از دوربین های امنیتی موبایل ما که در بالای یک تیر نصب شده بود.

کنترل کیفیت بهبود یافته – استفاده از دوربین‌های امنیتی برای نظارت بر عملیات روزانه در مرکز، راهی عالی برای کشف مشکلات احتمالی در فرآیندها و رویه‌های جاری است.

نه تنها می‌توانید مطمئن شوید که همه کارمندانتان از زمان شرکت خود به خوبی استفاده می‌کنند، بلکه می‌توانید پرسنلی را نیز شناسایی کنید که ممکن است به آموزش اضافی نیاز داشته باشند. دوربین های امنیتی که به درستی نصب و نگهداری شوند، هرگز یک روز مرخصی نمی گیرند. هنگامی که سرپرستان نمی توانند حضور داشته باشند، این نظارت 24 ساعته فرصتی را برای ضبط فیلم واقعی ایجاد می کند که می تواند با کارمندان بازبینی شود یا در کلاس های آموزشی برای تسهیل بهبود کلی کمک کند. علاوه بر این، مشاهده ویدیویی به مدیران عملیات اجازه می دهد تا هر گونه اقدامات ناامن را شناسایی کرده و پیش از وقوع هر گونه آسیب یا مسئولیتی به طور فعال تغییرات لازم را انجام دهند.

خرابی تجهیزات – مهم است بدانید که خرابی های مکانیکی همیشه تحت پوشش بیمه اموال تجاری نیستند. خرابی تجهیزات در صنعت سنگدانه رایج است، اما تعیین مقصر همیشه آسان نیست. اگر کارمند شما پروتکل های ایمنی شرکت را در طول نقص عملکرد تجهیزات رعایت نمی کرد، ممکن است مسئول هزینه های قابل توجهی باشد که ممکن است برای تعمیر تجهیزات انجام شود.

جلوگیری از سرقت – دزدی در صنعت کل بیشتر از آنچه فکر می کنید رایج است. در حالی که ایمن سازی دارایی های شما از دزدان خارجی یک نگرانی است، مهم است بدانید که از نظر آماری، کارکنان 90 درصد از کل ضررهای قابل توجه ناشی از سرقت را ایجاد می کنند. به همین دلیل است که شما نیاز به اثبات عملکرد و مقادیر در تمام جنبه های کسب و کار خود دارید – و دوربین های امنیتی تنها راه هستند.

سرقت از یک سایت مجموع ممکن است شامل تجهیزات، ابزار یا مواد دزدیده شده باشد. سارقان می توانند باهوش باشند، گاهی اوقات کارمندان حتی مواد پروژه را که قبلاً در پروژه تعبیه شده است می دزدند، که باعث آسیب به سایر موارد و هزینه های اضافی برای تعمیر آسیب می شود.

اگر شرکت کل شما از تامین کنندگان یا پیمانکاران فرعی استفاده می کند، غیرمعمول نیست که تامین کنندگان موادی را که تحویل داده نشده اند صورتحساب می کنند یا برای مواد هزینه اضافی می پردازند. همچنین معمول است که پیمانکاران فرعی کارهایی را که انجام نداده‌اند فاکتور می‌دهند یا بیشتر از قیمت توافق شده برای خدمات خود دریافت می‌کنند. اگر فیلم امنیتی و قرارداد اصلی داشته باشید، در نهایت برای کالاها یا خدماتی که دریافت نکرده‌اید، بیش از حد پول پرداخت نخواهید کرد.

یکی دیگر از دزدی ها یا تصورات غلط رایج زمانی است که کارکنان از دارایی های شرکت برای منافع شخصی خود استفاده می کنند. این بدان معناست که آنها از تجهیزات شرکت برای کار در دارایی خود استفاده کرده اند یا برای شخص دیگری کار می کنند و مستقیماً از طریق مشتری بازپرداخت می شوند، استفاده از دارایی های شرکت سرقت است و باید با استفاده مناسب از دوربین های امنیتی محاسبه شود.

دوربین های امنیتی برای صنعت سنگدانه

اگر در مبارزه با سرقت کارکنان یا سرقت خارجی فعال نباشید، هزینه واقعی می تواند بسیار بیشتر از آنچه پیش بینی می کنید باشد. هنگامی که سرقت رخ می دهد، نه تنها باید هزینه مستقیم جایگزینی کالا را در نظر بگیرید، زیرا هزینه واقعی بسیار بیشتر است. هزینه ممکن است شامل موارد زیر نیز باشد:

-هزینه تعویض اقلام/مواد.

-هزینه های حمل و نقل اضافی برای رساندن اقلام، مواد و تجهیزات جایگزین به سایت.

-سایر تاخیرهای پروژه ناشی از انتظار برای رسیدن تجهیزات و مواد جایگزین به محل اصلی.

-هزینه در دسترس نبودن اقلام، مواد یا تجهیزات. کارکنانی را در نظر بگیرید که وقتی ابزارشان دزدیده می شود یا در یک محل کار دیگر نمی توانند کار کنند.

-هزینه بازگشت کارکنان به محل کار با هزینه اضافی برای نصب اقلام جایگزین.

-خسارات وارده توسط سارقان به تجهیزات یا تأسیسات.

– مدیریت زمان به منظور تعویض اقلام، تکمیل کار اصلی و بررسی سرقت.

چگونه فعال باشیم

مهم است که همیشه مراقب باشید تا از رعایت پروتکل‌ها اطمینان حاصل کنید و اطمینان حاصل کنید که بررسی‌هایی وجود دارد که در صورت وقوع کلاهبرداری، دزدی یا شیوه‌های کاری ناایمن شناسایی می‌شوند. از آنجایی که نمی‌توانید همزمان در دو مکان (یا ده مکان) باشید، بهترین راه برای جلوگیری و دستگیری سارقان و کلاهبرداران احتمالی، تجهیز دوربین‌های امنیتی با کیفیت بالا در هر جایی است که ممکن است چیزی به سرقت رفته یا مورد سوء استفاده قرار گیرد.

در حالی که انجام تطبیق مواد ساده راهی ساده برای تشخیص زودهنگام تلفات موجودی است، همچنین مهم است که مجدداً بررسی کنید که تمام کارها و مواد برای مشتری صورتحساب شده است تا هدر رفت بیش از حد را تشخیص دهید.

علاوه بر هوشیاری در مورد مواد و صورت‌حساب، توجه به این نکته نیز ضروری است که باید از افرادی که در موقعیت‌های مورد اعتماد هستند نیز آگاه باشید. در حالی که این یک راه عالی برای شناخت کارمندان و مدیران است، اما همچنین راهی عالی برای تشخیص علائم هشداردهنده مشکلات احتمالی آینده است.

علاوه بر این، مهم است که مطمئن شوید که همه بررسی‌ها و پروتکل‌های کارمندان به درستی انجام می‌شوند. مدیریت باید در سایت های پروژه که امکان سرقت وجود دارد هوشیار باشد. اقلام با ارزش و پرخطر باید در صورت عدم استفاده به درستی ایمن شوند. بسیاری از این فرآیندها را می توان توسط یک سیستم دوربین امنیتی به درستی نصب و پیکربندی شده تسهیل کرد، اما چگونه می توان دوربین های امنیتی را در مکانی از راه دور نصب کرد که ممکن است فقط اتصال برق داشته باشید، اما به اترنت دسترسی ندارید؟ اینجاست که Camera Security Now’s WASP Box یا بسته امنیتی همه‌کاره بی‌سیم وارد می‌شود.

دوربین های امنیتی موبایل برای صنایع مصالح ساختمانی و ساختمانی

یک گزینه محبوب برای تأسیساتی مانند کارخانه‌های آسفالت، چاله‌های شن، سایر شرکت‌های صنعت سنگ‌دانه، و سایت‌های ساختمانی، بسته امنیتی همه‌کاره بی‌سیم یا WASP BOX، نظارت 24/7 این تأسیسات را بدون نیاز به اترنت مستقیم فراهم می‌کند. (اتصال اینترنت. این راه حل امنیتی موبایلی که فقط با یک پریز برق تامین می شود، به شما امکان می دهد فیلم زنده را به یک NVR در نزدیکی خود منتقل کنید – و حتی به شما امکان می دهد این فیلم را در زمان واقعی در هر دستگاه متصل از طریق یک نقطه دسترسی بی سیم نصب شده روی جعبه نمایش دهید.

برخلاف نظارت ثابت، نظارت سیار یا موقت قابل حمل است. در حالی که می‌توانید تمام دوربین‌های امنیتی موقت خود را روی یک دستگاه تلفن همراه مشاهده کنید، در این مورد «امنیت موبایل» به توانایی همراه داشتن دستگاه‌های نظارتی در هر کجا که نیاز دارید اشاره دارد.

این راه حل های تلفن همراه برای سایت های ساختمانی یا تاسیساتی عالی هستند، اگر در حال بازسازی دفتر، ملک خود یا اداره یک رویداد در یک مکان دور افتاده هستید و باید مراقب دارایی های خود باشید.

اگر از یک مرکز گسترده استفاده می‌کنید و اغلب نیاز دارید که همزمان در دو مکان باشید، توانایی مشاهده تمام دوربین‌های خود – و کل امکانات شما – در یک دستگاه متصل با کیفیت تا 4K بهترین گزینه است.

بسته‌های امنیتی یکپارچه بی‌سیم از Camera Security Now

آیا به دنبال مشاوره در مورد راه حل امنیتی تلفن همراه یا موقت هستید؟ جعبه WASP توسط Camera Security Now در دفتر مرکزی ما در اوهایو طراحی شده است. این جعبه های سفارشی برای اینکه بتوانند هر پروژه ای را انجام دهند اختراع شده اند و به اندازه کافی ناهموار هستند تا در فضای باز مقاومت کنند. جعبه‌های WASP ما که توسط شرکتی با دهه‌ها تجربه در این صنعت ساخته شده‌اند، در محیط‌های مختلفی از سایت‌های ساخت‌وساز گرفته تا جشنواره‌های اجتماعی – و همه چیز در این بین آزمایش شده‌اند.

آیا برای انتخاب پیکربندی WASP Box به کمک نیاز دارید؟ برای مشاوره رایگان همین حالا با ما تماس بگیرید. تکنسین های نظارت متعهد و مجرب ما می توانند به شما در انتخاب بهترین راه حل برای نیاز منحصر به فرد خود کمک کنند. این تکنسین ها می توانند یک نظرسنجی سایت انجام دهند تا شما را به سمت بهترین راه حل هدایت کنند و دلیل آن را توضیح دهند.

تونی دنیر، امنیت دوربین در حال حاضریکی از تکنسین های ما به رهبری تونی دنیر در هر مرحله به شما کمک می کند. ما با ارائه یک نظرسنجی سایت رایگان به شما شروع می کنیم، که به ما کمک می کند بهترین راه حل ممکن را برای شما درک کنیم. در مرحله بعد، یکی از تکنسین های ما به شما توضیح می دهد که چه نوع دوربینی برای جعبه WASP شما بهتر کار می کند. چه یک شرکت کوچک یا یک شرکت بزرگ باشید، جعبه‌های WASP ما می‌توانند نیازهای امنیتی تلفن همراه شما را برآورده کنند.

برای تماس مستقیم با Tony and Camera Security Now از طریق تلفن، با شماره 513-813-4039 تماس بگیرید یا یک فرم نقل قول آنلاین سریع و آسان را پر کنید.

وبلاگ ما را دنبال کنید برای به روز ماندن با CameraSecurityNow.com و ما را در رسانه های اجتماعی دنبال کنید. با نظر دادن در زیر به بحث بپیوندید.منبع