دوربین های امنیتی هوشمند توسط CCTV Camera World

این بدان معناست که شما مجبور نخواهید بود با هشدارهای نادرست مزاحم متعدد مقابله کنید. هوش مصنوعی در دوربین‌های ما نه تنها باعث صرفه‌جویی در زمان می‌شود، بلکه احتمال حمله پانیک در تعطیلات را کاهش می‌دهد، زمانی که هشدارهای حرکتی را از برگ‌های در حال حرکت در نمای دوربین دریافت می‌کنید.

تشخیص حرکت ثبت شده توسط سیستم های دوربین امنیتی بسیار متفاوت از نوع ارائه شده توسط سنسورهای حرکت در یک سیستم هشدار است. درون دوربین یک حسگر تصویر قرار دارد. هنگامی که نور به سنسور تصویر برخورد می کند، هر پیکسل جداگانه به سنسور اطلاع می دهد که آن پیکسل چقدر نور دریافت می کند. هنگامی که پیکسل ها مقادیر متفاوتی نور دریافت می کنند، حسگر تصویر تصاویر بعدی را از فید ویدئو مقایسه می کند. اگر پیکسل های کافی تغییر کرده باشد، نرم افزار دوربین آن را به عنوان حرکت تفسیر می کند و هشدار می دهد. این بستگی به حساسیت حرکتی دارد که هنگام پیکربندی تشخیص حرکت در دوربین های نظارتی خود تنظیم کرده اید. تشخیص حرکت مبتنی بر ویدیو حتی در کمترین حساسیت تنظیم شده است، هنگام طلوع، غروب خورشید یا زمانی که نور خودروی عبوری به دوربین می تابد، مثبت کاذب را ایجاد می کند.

چه چیزی دوربین های امنیتی ما را متفاوت می کند؟

به نظر می رسد جاوا اسکریپت در مرورگر شما غیرفعال است.

برای بهترین تجربه در سایت ما، حتما جاوا اسکریپت را در مرورگر خود روشن کنید.

دوربین های امنیتی مجهز به هوش مصنوعی با تجزیه و تحلیل ویدئو
دوربین های امنیتی هوشمند توسط CCTV Camera World

ادغام هوش مصنوعی در دوربین های امنیتی جهان دوربین مدار بسته به شما این فرصت را می دهد تا در مورد محیط اطراف خود اطلاعات بیشتری کسب کنید. هر یک از عملکردهای مختلف هوش مصنوعی سیستم دوربین امنیتی شما را قادر می‌سازد تا به جای تغییرات پیکسلی، انواع مختلف عملکردها را تشخیص دهد. حتی می‌توانید یک اعلان هشدار فشاری را تنظیم کنید تا زمانی که قانون تشخیص هوشمند فعال می‌شود، به تلفن شما ارسال شود. اکنون، شما با ده ها صد هشدار مثبت کاذب و فقط آنهایی که مهم هستند، سر دوش نخواهید داشت.

آیا می خواهید در مورد عملکردهای مختلف تشخیص موجود در دوربین های امنیتی ما اطلاعات بیشتری کسب کنید؟ ما راهنماهای ویدیویی با مثال‌ها و توضیحاتی درباره نحوه تنظیم هر نوع قانون تجزیه و تحلیل ویدیویی ایجاد کرده‌ایم. راهنماهای زیر را بررسی کنید.

  • Tripwire – می توانید یک Tripwire مجازی را تنظیم کنید تا هنگام عبور از یک خط، مزاحمان را شناسایی کند. تنها کاری که باید انجام دهید این است که در تنظیمات دوربین یک خط مجازی بکشید. این یک راه عالی برای ثبت یک نقطه ورود/خروج مهم است.
  • تشخیص اشیاء گمشده – آیا با سرقت بسته از درب منزل خود مشکلی دارید؟ یک جعبه در اطراف منطقه ای که بسته ها بدون مراقبت رها می شوند بکشید و در صورت گم شدن آنها به شما اطلاع داده شود.
  • تشخیص اشیاء رها شده – از اینکه چیزها برای مدت طولانی بیرون بمانند عصبی هستید؟ آیا می‌خواهید مطمئن شوید که همه بسته‌های آن روز از اسکله بارگیری برداشته می‌شوند؟ پس از اینکه اشیا بیش از مدت زمان تعیین شده در منطقه مورد نظر باقی می مانند، هشدار داده شود.
  • Intrusion – Intruder Alert! هشدار مزاحم! آیا باید بدانید که آیا شخصی از یک دری امن وارد یا خارج می شود؟ هر شکلی را دور یک در بکشید و وقتی کسی از آن عبور کرد به شما اطلاع داده می شود.
  • نقشه برداری حرارتی – باید بدانید که کدام مناطق در دید دوربین امنیتی شما نقاط داغ برای حرکت هستند؟ از Heat Mapping برای پیدا کردن آن استفاده کنید.
  • شمارش افراد – 1، 2، 3. به آسانی شمارش گوسفندان است. آیا باید بدانید یک ورودی چقدر ترافیک دارد؟ شمارش افراد را تنظیم کنید تا ببینید چند نفر به یک تجارت، جماعت یا آپارتمان وارد و خارج می شوند.

  • تشخیص چهره – برای دوربین لبخند بزنید. با تشخیص چهره، یک عکس فوری بگیرید و هنگامی که دوربین چهره ای را می بیند، هشدار دریافت کنید.حق چاپ © 2014-هم اکنون دنیای دوربین مدار بسته. تمامی حقوق محفوظ است.منبع

ما در دنیای دوربین مداربسته می‌خواهیم به‌روزترین و حرفه‌ای‌ترین تجهیزات دوربین‌های امنیتی را برای خانه یا محل کسب و کار شما و در عین حال مقرون‌به‌صرفه ارائه کنیم. ما اکنون دوربین‌های امنیتی هوشمند با تجزیه و تحلیل ویدئویی را ارائه می‌کنیم، که یک ویژگی هوش مصنوعی (هوش مصنوعی) برای شناسایی و نظارت بر منطقه مورد علاقه با دقت بالاتری نسبت به تشخیص حرکت مبتنی بر ویدئو است که در دوربین‌های امنیتی خانگی توسط اکثر فروشندگان آنلاین ارائه می‌شود. از توابع تشخیص هوشمند مانند Tripwire، Intrusion و Heat Mapping برای معرفی دقت و اطمینان بیشتر برای تشخیص رویداد استفاده کنید.

دوربین امنیتی با هوش مصنوعی می تواند زندگی شما را بهبود بخشد

اینجا را کلیک کنید تا بیشتر بدانید چه چیزی این دوربین های امنیتی هوشمند را متفاوت می کند.

درباره دوربین های امنیتی هوشمند بیشتر بدانید

نحوه عملکرد تشخیص حرکت در دوربین امنیتی

با فناوری تجزیه و تحلیل ویدیویی در دوربین های نظارت تصویری ما، کار ایمن سازی خانه یا محل کار شما بسیار ساده تر می شود. خبر خوب این است که فناوری هوش مصنوعی با گذشت زمان بهتر می شود.

نحوه استفاده از دوربین امنیتی هوشمند

در صورت غیرفعال شدن کوکی ها، فروشگاه به درستی کار نخواهد کرد.

امروز چند هشدار حرکت دریافت کرده اید؟ 10 شده؟ 20؟ 50؟ شاید شما شروع به از دست دادن شمارش کرده اید. شاید شما خسته شده اید. خیلی از چک کردن گوشی خود خسته شده اید زیرا به احتمال زیاد فقط یک نفر دیگر در کنار محل کار شما قدم می زند یا همسایه شما در حال قدم زدن با سگ ها است. شاید این یکی مهم باشد؟ یا شاید این فقط یک اشکال است که در مقابل دوربین شما پرواز می کند. زمانی به این فکر کردید که تشخیص حرکت را غیرفعال کنید، اما نگران از دست دادن یک رخنه احتمالی هستید. چند بار این اتفاق برای شما افتاده است؟ به نظر می‌رسد که تشخیص حرکت مبتنی بر ویدیو هشدارهای مثبت کاذب زیادی دارد که شما را مضطرب و نگران می‌کند که اصلاً کار می‌کند! اگر دائماً هشدارهایی دریافت می کنید که فایده ای ندارند، هشدارهای حرکتی چه فایده ای دارد؟