دیزل ژنراتور لیست قیمت ، خرید و فروش دیزل ژنراتور

بنابراین توصیه می‌کنیم برای کسب اطلاعات بیشتر و دریافت مشاوره تخصصی خرید دیزل ژنراتور با کانوپی، حتما با کارشناسان فروش ما تماس بگیرید. در بکارگیری و جابجایی دستگاه بسیار مهم است و اساسا ضخامت فلز شاسی، متناسب با وزن دیزل ژنراتور از مهمترین نکاتی است که در خرید یک ژنراتور دیزلی باید مد نظر خریداران باشد. میزان مصرف دیزل ژنراتورها به طور متوسط بین ١٩٠ گرم تا ٢٢٠ گرم گازوئیل در هر ساعت به ازای هر کیلووات مصرفی است. این میزان با توجه به ارتفاع از سطح دریا، درجه حرارت محیط، رطوبت نسبی محیط، عمر دیزل ژنراتور و البته کیفیت گازوئیل مصرفی متغیر است.

از این رو، نصب یک سیستم اگزوز کافی برای گاز های خروجی از اگزوز ضروری است. این مسئله هم در هنگام خرید بسیار مهم بوده و هم در زمان خدمات پس از فروش خیلی خیلی مهم است. زیراکه اگر در طول مدت استفاده اگر به مشکلی برخورد کنید قطعا شرکت فروشنده موظف هست در مقابل جنسی که فروخته مسئولیتی را گردن بگیرد و راه چاره ای برای حل این مشکل در نظر بگیرید. در هنگام خرید به این نکته توجه داشته باشید که کشور ما تحریم میباشد و زمان انتخاب برند، برندی را انتخاب کنید که قطعات و لوازم یدکی آن محصول در کشور موجود باشد. موتور برق های زیر 10 کاوا یا به صورت گازی و یا به صورت بنزینی ساخته میشوند. موتورهای لوول که از محدوده 20 تا a hundred and fifty کیلو ولت آمپر متفاوت هستند با برخورداری از آخرین فناوریهای منطبق با تحقیقات توانسته بخش قابل توجهی از بازار این حوزه به خود اختصاص دهد.

در بازار صنعتی ایران اصطلاحا از کلمه ژنراتور برای دستگاه های تولید کننده کاراسهند برق استفاده میگردد. قسمت اول یک مولد الکتریسیته (ژنراتور یا ALTERNATOR) است که توسط قسمت دوم که یک موتور احتراقی میباشد چرخانده میشود . موتور دستگاه مولد برق ، سوخت را سوزانده و تبدیل به انرژی مکانیکی مینماید و ژنراتور این نیروی مکانیکی دورانی را از طریق القای الکترومغناطیسی به انرژی الکتریکی تبدیل می نماید. عدم دسترسی به برق با توجه به نقش بسیار مهم آن در روشنایی محیط و راه اندازی ماشین آلات و دستگاه های مختلف مشکلات متعددی را به همراه دارد.

  • نصب صحیح و درست دیزل ژنراتور، یکی از مهم ترین موارد در میزان بهره وری و عملکرد ژنراتور گازوئیلی می باشد.
  • دیزل ژنراتورها طول عمر مفید بالاتری نسبت به موتورهای بنزینی و حتی ژنراتورهای گاز طبیعی دارند.
  • شرکت ها اغلب موجودی مازاد را برای به پول تبدیل کردن اموال بی استفاده می فروشند.
  • قیمت دیزل ژنراتور بسته به نوع تابلو و برند قطعات آن به راحتی تا چندین میلیون تومان قابل تغییر است.

در مواردی که نیازهای بزرگتری برای برق وجود دارد، می توان چندین واحد کوچکتر را به طور موازی با استفاده از فرایندی که به نام همگام سازی شناخته می شود به یکدیگر متصل کرد. ژنراتور های فعال به یک کلید به نام Transfer Switch مجهز می باشد. این یک کلید مکانیکی است که اتصال ژنراتور به بار را همزمان با منبع تغذیه شبکه متوقف می‌کند. هنگامی که برق اصلی در مدار وجود دارد، اتصال همزمان یک ژنراتور باید با کنترل‌ های ویژه انجام شود تا آنها به طور موازی کار کنند. بدون این سیستم کنترل، ممکن است آسیب جدی به ژنراتور وارد شود و منجر به آتش سوزی شود.

مزایای خرید دیزل ژنراتور نو

ما هم در این مقاله سعی داشته ایم شما را در انتخاب یک ژنراتور دیزلی مناسب راهنمایی کنیم. تابلو برق امرجنسی و پارالل با توجه به خواسته و نیاز مشتری ساخته خواهد شد و هزینه جداگانه درقبال آن باید پرداخت کند. این دو تابلو برق به صورت اتوماتیک کار میکنند و بعد اینکه برق شهری قطع میشود به صورت اتوماتیک برق را وارد مدار میکند و بعد از وصل شدن برق دوباره به صورت اتوماتیک قطع میشود. شاید برایتان سوال پیش آید که دیزل ژنراتور ساخت چه کشورهای میباشد. دیزل ژنراتور های پرفروش در بازار جهانی دیزل ژنراتور ولوو، دیزل ژنراتور لوول، دیزل ژنراتور استامفورد، دیزل ژنراتور کامینز، دیزل ژنراتور بادوین، دیزل ژنراتور لینز، دیزل ژنراتور موتور سازان، دیزل ژنراتور پراماک، دیزل ژنراتور تلک و ….

موتور های با توان دیزلی با سیستم خنک کننده آبی همراه هستند ولی تهویه هم به همان میزان اهمیت دارد. سیستم خنک کننده آبی، همراه با تهویه هوا در داخل محفظه می تواند از بالا رفتن بیش از حد دما جلوگیری کند. دستگاه دمنده هوا هم باید جهت محافظت ماشین از هرگونه آلودگی صوتی روی موتور نصب شود. فشار بالا می تواند دینام را از کار بیندازد بنابراین کنترل فشار برای افزایش طول عمر ژنراتور حیاتی است. عملکرد سیستم برق اضطراری دیزل ژنراتور در دو قسمت موتور و ژنراتور صورت می گیرد. به این صورت که موتور با مصرف دیزل موجب تولید انرژی مکانیکی می شود.

پمپ انژکتور، رادیاتور، توربو شارژ، استارت و اتوماتیک استارت، سوزن انژکتور، ریل سوخت و پمپ دستی گازوئیل از دیگر اجزای مهم در بخش موتور دیزل ژنراتور می باشند. خدمات پس از فروش دیزل ژنراتور باید از تمام این قطعات و اجزای بزرگ و کوچک پشتیبانی کند. توان خروجی موتور برق تا چند کیلو وات و معمولا یک خروجی تک فاز دارد و توسط نفر قابل حمل است ولی دیزل ژنراتور معمولا سه فاز و تا چند مگا وات قادر به تولید انرژی الکتریکی می باشد و تا چندین تن وزن دارد. به یک پک از موتور دیزل ، ژنراتور و دستگاه های مختلف جانبی (مانند شاسی ، کانوپی ، کاهنده صدا ، سیستم های کنترل ، بریکر ، گرمکن های آب و سیستم استارت) به عنوان “دیزل ژنراتور ” یا “genset” یاد می شود. ظرفیت موتور برق 0.4 تا 30 کیلووات (همچنین zero.8 تا 37.5 کیلو ولت آمپر) برای خانه ها ، مغازه های کوچک و دفاتر استفاده می شود.

دیزل ژنراتور – لیست قیمت ، خرید و فروش دیزل ژنراتور

ژنراتورها در توانهای مختلف را میتوان درون یک اتاقک ایزوله قابل حمل قرار داد. این اتاقک که نقش اصلی آن کاهش صدای ژنراتور میباشد را در اصطلاح کانوپی سایلنت یا به عبارت درست تر کانوپی سایلنسر می گویند. کانوپی که هم به عنوان صداگیر دیزل ژنراتور و هم به عنوان محافظ دیزل ژنراتور در مقابل شرایط محیطی همچون گرد و خاک، باران و … عمل میکند، با توجه به کیفیت ساخت بر قیمت دیزل ژنراتور تاثیر بسزایی دارد. البته تمامی دیزل ژنراتور ها دارای کانوپی سایلنت نمیباشند (با جستجوی عنوان کانوپی سایلنت میتوانید به اطلاعات بیشتری در این زمینه دست یابید).

این قاب از هسته رادیاتورها پشتیبانی می کند زیرا فن خنک کننده هوا را از میان شبکه های آن عبور می کند و به این ترتیب در هنگام روشن شدن موتور فن کمی لرزش ایجاد می شود. در نتیجه، رودولف دیزل به کار خود ادامه داد و اختراعش همواره پیشرفت نمود موفقیت های این موتور به گونه ای طی شد که در سال ۱۹۰۴ نیرو دریایی کشور فرانسه از این نوع موتور بر روی زیردریایی های خود استفاده کرد. او طی سفر به انگلستان به طور غیر منتظره جان باخت و در رابطه با توضیح علت مرگ مشکوک وی احتمالات بسیاری مطرح شده اما تا امروز علت اصلی مرگ او پنهان مانده است. این شفت به بخش دیگری به نام آلترناتور متصل بوده و باعث حرکت آن میشود. سیم پیچی متحرک درون سیم پیچی ثابت قرار گرفته و با چرخش سریع آن، میدان مغناطیسی ایجاد میشود.

دیزل ژنراتور لیست قیمت ، خرید و فروش دیزل ژنراتور

حتی بسیاری از فروشندگان ، هزینه ارسال را به همراه هزینه واحد خریداری شده حساب می‌کنند. توان و قدرت موتور برق و همچنین استفاده از اتاقک های عایق صدا یا کانوپی از دیگر مواردی هستند که می توان بر همین اساس آنها را در گروه های مختلف دسته بندی کرد. بیشتر دلالان و فروشندگان آگاه باید این تست را انجام داده باشند، اما باید برای کسب اطمینان پرسیده شود. تست بار، به تعیین بهره‌وری کلی تولید انرژی الکتریکی کمک می‌کند.