راهنمای هشدار حرکت ایمیل برای سیستم‌های دوربین امنیتی


CCTV Camera World همه سیستم‌های دوربین امنیتی خود را با ویژگی‌های استانداردی که شامل تشخیص حرکت مبتنی بر ویدیو و اعلان‌های هشدار ایمیل است، ارائه می‌کند. اگرچه تنظیم ضبط ویدیو بر اساس تشخیص حرکت ساده است، پیکربندی هشدارهای ایمیل و یکپارچه سازی حساب های ایمیل ممکن است برای کاربرانی که با رابط سیستم ما آشنا نیستند دلهره آور باشد. در راهنمای زیر، نحوه تنظیم اعلان‌های ایمیل در DVR نظارتی خود را با استفاده از منوی وب سرویس نشان می‌دهیم. اگرچه ممکن است منو بسته به سال و مدل ضبط کننده شما یکسان نباشد، این راهنما همچنان باید به اندازه کافی آسان باشد که بتوان آن را دنبال کرد.

ویدیوی زیر دستورالعمل های کاملی را در مورد نحوه تنظیم هشدارهای ایمیل با استفاده از یک حساب رایگان Outlook ارائه می دهد. در زمان نوشتن این پست، محدودیت‌هایی در حساب‌های جی‌میل پیدا کردیم که از استفاده از آنها برای ارسال هشدارهای ایمیل از دستگاه‌هایی مانند دوربین‌های IP یا ضبط‌کننده‌های دوربین امنیتی جلوگیری می‌کند.

این دستورالعمل ها فرض می کنند که:

 1. شما قبلاً برای یک حساب ایمیل رایگان Outlook با مراجعه به صفحه ثبت نام مایکروسافت برای یک حساب ایمیل رایگان ثبت نام کرده اید.
 2. شما از یک سیستم سری Premium، DVR، یا NVR از دنیای دوربین مدار بسته استفاده می کنید

اگر به دلیل محدودیت‌های فایروال شرکتی نمی‌توانید ویدیو را تماشا کنید، ما خلاصه‌ای از محل وارد کردن اعتبار حساب ایمیل خود در ضبط کننده با استفاده از رابط وب داریم.

اکنون که ویدیوی بالا را تماشا کرده اید، ممکن است تعجب کنید که چرا با تنظیم هشدارهای ایمیل از سیستم دوربین امنیتی خود به خود زحمت می دهید. به خصوص وقتی سیستم‌های ما گزینه دریافت اعلان‌های فشاری برای رویدادهای حرکتی را نیز ارائه می‌دهند، چرا با هشدارهای ایمیل به خود زحمت بدهیم؟

هشدارهای حرکتی مبتنی بر ایمیل به دلایل مختلفی مفید هستند

 1. دسترسی آسان: دسترسی به هشدارهای حرکتی مبتنی بر ایمیل آسان است و از هر دستگاهی که به اینترنت متصل است، از جمله گوشی‌های هوشمند، تبلت‌ها و رایانه‌ها قابل مشاهده است. این بدان معناست که شما می توانید به سرعت اسکرین شات رویدادی را که هشدار حرکت را فعال کرده است، مرور کنید و اقدامات مناسب را انجام دهید، حتی اگر در خانه نیستید یا نزدیک گوشی هوشمند نیستید.
 2. قابل تنظیم: سیستم های ما دارای ضبط کننده های امنیتی آنالوگ DVR یا NVR هستند که به شما امکان می دهد تنظیماتی مانند حساسیت حرکتی را سفارشی کنید یا از تشخیص حرکت هوشمند مبتنی بر هوش مصنوعی برای تنظیم دقیق تشخیص رویداد بر اساس ترجیحات و محیط خود استفاده کنید. این بدان معنی است که می توانید هشدارها را با نیازهای خاص خود تنظیم کنید و خطر هشدارهای اشتباه را کاهش دهید.
 3. نگهداری سوابق: مهمتر از همه، هشدارهای حرکتی مبتنی بر ایمیل همچنین سابقه ای از تمام فعالیت های ملک شما را ارائه می دهد، که می تواند در صورت بروز یک حادثه امنیتی یا سایر موارد قانونی که ممکن است ضبط کننده به سرقت رفته یا آسیب ببیند، مفید باشد. عکس های فوری را می توان به عنوان مدرکی برای حمایت از ادعاهای بیمه یا پرونده های حقوقی / کیفری استفاده کرد. اعلان‌های فشاری در تلفن شما ذخیره نمی‌شوند و به ضبط کننده که از اینترنت قابل دسترسی است متکی هستند.
 4. به طور کلی، هشدارهای حرکتی مبتنی بر ایمیل ابزار مفیدی برای صاحبان خانه هستند زیرا اطلاع رسانی فوری در مورد هر فعالیتی در ملک شما ارائه می دهند، دسترسی و سفارشی سازی آن آسان است و می توانند سابقه ای از تمام فعالیت ها را برای مراجعات بعدی ارائه دهند.

چگونه هشدارهای ایمیل را در ضبط کننده سیستم امنیتی خود تنظیم کنید

مرحله 1) روی Setup کلیک کنید

با استفاده از اینترنت اکسپلورر به DVR یا NVR خود وارد شوید تا بتوانید به وب سرویس دستگاه DVR دسترسی داشته باشید. سپس کلیک کنید برپایی.
Setup را انتخاب کنید

مرحله 2) به تنظیمات ایمیل بروید

با کلیک کردن، به صفحه تنظیمات ایمیل بروید NETWORK -> EMAIL، و باید صفحه ای شبیه به صفحه زیر را ببینید.
صفحه تنظیمات ایمیل

مرحله 3) تنظیمات آدرس ایمیل را وارد کنید

در این صفحه اطلاعات حساب ایمیل خود را که برای ارسال اعلان های ایمیل استفاده می شود وارد کنید. در اینجا صفحه تنظیمات ایمیل ما پس از اعمال و آزمایش همه تنظیمات به نظر می رسد:
تنظیمات ایمیل Office 365

تنظیمات مورد نیاز توضیح داده شده است

در اینجا توضیح سریع تنظیمات پیکربندی وارد شده در بالا آمده است. اول، تا فراموش نکنی، کادر Enable را علامت بزنید.

سرور SMTP: smtp.office365.com – این سرور ایمیل خروجی است که توسط Office.com ذکر شده است
بندر: 587 – حتما از این پورت برای رمزگذاری ایمیل های خروجی استفاده کنید
نام کاربری: [enter your Office365 email address in full]
کلمه عبور: [enter your Office365 email account’s password]
فرستنده: [enter your Office365 email address in full] – مانند نام کاربری
نوع رمزگذاری: TLS
موضوع: هشدار NVR یا هر موضوع دیگری که می خواهید
پیوست: *اگر می خواهید یک عکس فوری از تصویر را نیز همراه با هشدار متنی ارسال کنید، حتماً پیوست را بررسی کنید.
گیرنده: آدرس ایمیلی را که می خواهید هشدار ایمیل به آن ارسال شود وارد کنید. در مورد ما همان فرستنده است.
فاصله زمانی: 120 sec – این زمان پیش‌فرض در چند ثانیه است که می‌خواهید بین هشدارها منتظر بمانید
فعال کردن سلامت: اگر می‌خواهید هشدارهای سلامتی را در بازه‌های زمانی خاص (در دقیقه) درباره سلامت و عملکرد ضبط‌کننده‌تان به‌روزرسانی کنید، این تنظیم را بررسی کنید.

به یاد داشته باشید که روی آن کلیک کنید صرفه جویی را فشار دهید و سپس بر روی آن کلیک کنید تست برای بررسی اینکه آیا تنظیماتی که استفاده کرده اید کار می کنند یا خیر. اگر همه چیز خوب کار کرد، باید یک پیام تست موفقیت آمیز در صفحه دریافت کنید.

مرحله 4) اعلان های ایمیل را در تنظیمات Video Detect فعال کنید

هدایت به رویداد -> تشخیص ویدیو و مطمئن شوید که چک باکس های زیر علامت زده شده اند:

 • فعال – برای فعال کردن تشخیص حرکت در ویدیو برای کانال یا شماره دوربین انتخاب شده
 • ضبط کانال – برای اطمینان از ضبط ویدیو در حال حرکت برای این کانال
 • عکس فوری – برای ضبط و ایمیل یک عکس فوری در تشخیص حرکت برای این کانال
 • ارسال ایمیل – برای فعال کردن اعلان ایمیل هنگام حرکت برای این کانال

ارسال ایمیل و عکس فوری را فعال کنید

توجه داشته باشید که تنظیمات این صفحه به ازای هر کانال یا دوربین است. باید این تنظیمات را برای هر کانالی که می‌خواهید تشخیص حرکت و اعلان‌های ایمیل را فعال کنید، فعال کنید. در مورد ما آنها را برای کانال 3 فعال کردیم.

مرحله 5) ضبط تشخیص حرکت را برای عکس های فوری فعال کنید

تا این مرحله، اعلان‌های ایمیل را برای ارسال پیکربندی کرده‌اید، اما تا زمانی که ضبط تشخیص حرکت را برای عکس‌های فوری فعال نکنید، یک عکس فوری با هر اعلان اضافه نمی‌شود.

 • هدایت به ذخیره سازی -> برنامه زمانی
 • تب Snapshot را انتخاب کنید
 • روی Setup کلیک کنید

تنظیم عکس فوری

Motion را به عنوان روش ضبط برای Snapshots انتخاب کنید

تنظیم ضبط حرکت برای عکس فوری
1) تیک Regular را بردارید تا عکس‌های فوری ضبط نشوند.
2) برای فعال کردن ضبط عکس فوری فعال شده حرکت را علامت بزنید.
3) همه را علامت بزنید تا این روش برای تمام روزهای هفته فعال شود

به یاد داشته باشید که تنظیمات خود را ذخیره کنید

تنظیمات ایمیل را ذخیره کنید

مطبوعات صرفه جویی تا مطمئن شوید تنظیمات شما ذخیره و اعمال شده است. در مثال بالا، نحوه فعال کردن تشخیص حرکت، اعلان ایمیل هنگام حرکت با عکس فوری برای کانال 3 را نشان می‌دهیم. مراحل 4-5 باید برای هر کانالی که می‌خواهید اعلان‌های ایمیلی برای آن ارسال شود، تکرار شود.

موفقیت – اعلان‌های ایمیل

در اینجا یک عکس فوری از حساب GMAIL ما است که نشان می دهد اعلان های ایمیل ارسال شده از DVR چگونه هستند.
نمونه ای از هشدارهای ایمیل در حرکت

توجه به این نکته مهم است که این فرآیند برای پیکربندی اعلان‌های ایمیل هنگام استفاده از دوربین‌های امنیتی PoE ما یکسان است. اگر سؤالی در مورد نحوه پیکربندی این تنظیمات در دستگاه DVR یا NVR خود دارید، با استفاده از فرم تماس ما با ما تماس بگیرید.

ری در رشته شیمی و علوم کامپیوتر از دانشگاه نیویورک فارغ التحصیل شد. او شدیداً به فرآیند خریدی که شامل آموزش و مشارکت مشتری است اعتقاد دارد. دیدگاه او برای شفاف کردن فرآیند خرید دوربین های امنیتی با نمونه های ویدئویی که ما از دوربین های خود می سازیم آغاز شد. ما به کار تحت رهبری Ray برای ارائه پشتیبانی تخصصی، اخلاقی و مصلحت‌آمیز به مشتریان خود ادامه می‌دهیم.

ارتباط با ری از طریق: ایمیل | یوتیوبمنبع