راهنمای Dummies برای تماشای یک سیستم دوربین امنیتی از اینترنت

هنوز فقط یک یا 4 دوربین می بینید؟ پس از اینکه با موفقیت NVR یا DVR را با نوع دستگاه صحیح اضافه کردید و همچنان فقط یک یا 4 دوربین را مشاهده کردید، باید نحوه استفاده از برنامه را یاد بگیرید. اگر برنامه متصل باشد، به این معنی است که به تمام دوربین های متصل به سیستم دسترسی دارد. برای کسب اطلاعات بیشتر درباره نحوه استفاده از عملکردهای نمایش زنده و پخش برنامه برای چرخش در کانال ها یا تغییر گزینه های صفحه شبکه برای مشاهده کانال های بیشتر، روی پیوند زیر کلیک کنید: راهنمای دوربین های امنیتی آیفون اپل برای مشاهده از راه دور.

مشکل 3: مشاهده از راه دور هنگامی که از WiFi خود دور هستید کار نمی کند و یک برنامه آنتی ویروس در تلفن خود دارید

هنگامی که از ارائه دهنده خدمات خود اینترنت دریافت می کنید، آنها معمولاً مودمی به شما می دهند که دارای روتر داخلی است. شما می خواهید گروه چهار پورت رنگی مشابهی را که برای دستگاه های اترنت محلی شما هستند، پیدا کنید. آنها معمولاً زرد خواهند بود، اما ممکن است رنگ دیگری داشته باشند. یک کابل اترنت را از پشت ضبط کننده خود به یکی از پورت های شبکه محلی وصل کنید. این اتصال به ضبط کننده شما امکان دسترسی به اینترنت را می دهد، بنابراین می توانید آن را در خانه یا زمانی که دور هستید تماشا کنید.

مرحله 2) DHCP را در ضبط کننده دوربین امنیتی خود فعال کنید

آ. شما با موفقیت DHCP را فعال کردید. اگر ضبط‌کننده بلافاصله آدرس IP جدیدی دریافت نکرد، با فشار دادن دکمه راه‌اندازی مجدد نرم‌افزار در گوشه سمت راست بالای صفحه، آن را مجددا راه‌اندازی کنید، کلید پاور را در پشت صفحه خاموش کنید و در صورت وجود دوباره آن را روشن کنید، یا آن را از برق بکشید و ضبط را دوباره به برق وصل کنید.

دان استفنز یک مدیر پشتیبانی فنی در CCTV Camera World، یک توزیع کننده پیشرو دوربین های امنیتی واقع در بوفالو، نیویورک است. زمینه تخصص او در طراحی سیستم های دوربین های امنیتی حرفه ای برای مشاغل متوسط ​​و بزرگ، مدارس و پروژه های دولتی است.

قبل از اینکه راهنمای زیر را دنبال کنید، مطمئن شوید که موارد زیر درست است:

  1. شما در حال حاضر در محل ضبط کننده هستید.
  2. شما یک مانیتور دارید که با استفاده از پورت VGA یا HDMI به ضبط کننده ویدیوی امنیتی متصل شده است.
  3. می توانید دوربین ها را در شبکه روی مانیتور ببینید.
  4. شما یک اتصال اینترنت پهن باند سیمی سخت به محل ضبط کننده دارید.
  5. بدانید که اتصال راه دور P2P از طریق شبکه های مش مانند Orbi، Google WiFi یا EERO کار نمی کند. ضبط کننده نیاز به اتصال مستقیم به روتر اصلی دارد.
کاربر مسئول این است که این راهنما را به طور کامل و کامل دنبال کند. هرگونه تلاش برای رد شدن از مراحل ذکر شده در زیر تنها منجر به شکست فرآیند اتصال خواهد شد. ما به مشتریان توصیه می کنیم که ویدیوها را دوباره تماشا کنند و مطمئن شوند که یک مرحله را از دست نمی دهند.
مطمئن شوید که از یک کابل شبکه خوب شناخته شده استفاده می کنید و فایروال شبکه یا ISP شما مانع اتصال ضبط کننده به سرور P2P نمی شود. اگر به دلایلی ضبط کننده قادر به اتصال به سرویس های P2P نباشد، به این معنی است که تنظیمات شبکه را اشتباه پیکربندی کرده اید یا محیط شبکه شما ضبط کننده را مسدود کرده است. سپس طبق شرایط و ضوابط ما به خدمات شبکه پولی نیاز خواهید داشت. خدمات شبکه مقرون به صرفه است و می توان از اینجا با استفاده از NETHELP خریداری کرد.

مرحله 1) ضبط خود را به روتر اینترنت اصلی خود وصل کنید

نشان دادن محل انتخاب نوع دستگاه مناسب در برنامه DMSS

اگر اهل فن آوری نیستید و می خواهید به راحتی سیستم دوربین امنیتی خود را از طریق اینترنت کنترل کنید، این راهنما برای شما مناسب است. هنگامی که دوربین های خود را به ضبط کننده خود متصل کردید و می توانید دوربین های خود را با استفاده از مانیتور متصل به ضبط کننده تماشا کنید، سپس این راهنما را در مورد نحوه مشاهده از راه دور سیستم بدون هیچ هزینه ای تکراری دنبال کنید. این روش راهنمای Dummies به هیچ دانش فنی پیشرفته یا تخصص شبکه کامپیوتری نیاز ندارد.

اگر وضعیت شما “آفلاین” است، به این معنی است که اتصال اینترنت به ضبط کننده شما ارائه نمی شود. شما باید به تنهایی متوجه شوید که چه مشکلی در شبکه شما وجود دارد یا می توانید از پیوند زیر برای خرید کمک در مورد شبکه خود استفاده کنید. لطفا از تماس با ما برای کمک شبکه خودداری کنید، زیرا ارائه نمی شود. اگر در این مرحله به دنبال کمک شبکه رایگان هستید، باید با ISP یا سازنده روتر خود تماس بگیرید. ما چند نکته رایگان عیب یابی در پایین راهنما داریم.

  1. پشتیبانی پولی، جلسه عیب یابی دوربین مداربسته

مرحله 5) ضبط کننده خود را به تلفن هوشمند خود وصل کنید

ارتباط با Don از طریق: ایمیل | یوتیوب

دلیل 3: آنتی ویروس دسترسی تلفن را به سرویس مشاهده از راه دور مسدود می کند. مطمئن شوید که یک استثنا برای برنامه در تنظیمات نرم افزار آنتی ویروس خود اضافه کرده اید تا برنامه بتواند آزادانه از طریق اینترنت ارتباط برقرار کند. بدون دسترسی به اینترنت، برنامه همیشه از راه دور به سیستم شما دسترسی نخواهد داشت.

بعد از اینکه برنامه را روی گوشی یا کامپیوتر خود نصب کردید، نوبت به افزودن سیستم به برنامه می رسد. می‌توانید این کار را با اسکن کردن کد QR که در بالای ضبط‌کننده یافت می‌شود یا با استفاده از کد QR در صفحه P2P که وضعیت را بررسی کرده‌اید، انجام دهید.

مرحله 6) ضبط کننده خود را به رایانه شخصی یا نرم افزار Mac خود وصل کنید

ما خدمات P2P را قبل از ارسال هر یک از ضبط کننده های خود فعال می کنیم. باید از صفحه منوی P2P در تنظیمات شبکه دیدن کنید تا تأیید کنید که وضعیت “آنلاین” است. شما نمی توانید فراتر از این مرحله ادامه دهید مگر اینکه وضعیت “آنلاین” باشد. این مرحله در ویدیوی مرحله 5 زیر نشان داده شده است.

مشاهده تمام پست های دان استفنزمنبع

دلیل 2: دستگاه به درستی اضافه نشده است. هنگام اضافه کردن دستگاه پس از اسکن شماره سریال P2P، باید نوع دستگاه صحیح را انتخاب کنید. برای دستگاه های DVR و XVR، گزینه DVR/XVR را انتخاب کنید. برای دستگاه های NVR، NVR را انتخاب کنید. عکس فوری از ویدیوی زیر را ببینید که نشان می دهد کجا نوع دستگاه مناسب را انتخاب کنید.

آخرین اما نه کم اهمیت، شما همچنین می توانید ضبط را با استفاده از شماره سریال P2P به نرم افزار PC یا Mac اضافه کنید. روش P2P اضافه کردن را برای مشاهده از راه دور بدون نیاز به شبکه های پیچیده بسیار آسان تر می کند.

عیب یابی مشکلات مشاهده از راه دور

مشکل 1: تنظیم P2P “آفلاین” می ماند و نمی توانید آن را به گفتن “آنلاین” وادار کنید

ج. شما از Orbi، Google WiFi یا سایر دستگاه های شبکه مش که پشتیبانی شبکه سیمی خوبی ندارد، استفاده نمی کنید. ضبط کننده را مستقیماً از ارائه دهنده خدمات اینترنت خود به روتر یا مودم متصل کنید.

مشکل 2: هنگام تلاش برای تماشای ویدیو از برنامه، فقط یک دوربین از دستگاه DVR یا NVR می بینید

ب تنظیمات DNS مناسب فعال است. به طور پیش فرض، اگر ضبط کننده خود را روی DHCP تنظیم کنید، باید به طور خودکار تنظیمات DNS را بگیرد. اگر اینطور نیست، توصیه می کنیم سرور DNS 1 را به صورت دستی روی 8.8.8.8 و سرور DNS 2 را روی 8.8.4.4 تنظیم کنید که به سرورهای DNS اولیه و ثانویه معروف است.

اگر چه زمانی که ضبط کننده را از ما سفارش می‌دهید، این مرحله قبلاً برای شما انجام شده است، اما مهم است که بدانید چگونه DHCP را در صورت تغییر تصادفی تنظیم، فعال کنید. DHCP (پروتکل پیکربندی میزبان پویا) یک پروتکل شبکه کامپیوتری است که به طور خودکار آدرس های IP محلی را به دستگاه هایی که به روتر متصل هستند می دهد. بنابراین، نیازی به دانستن نحوه تنظیم یک آدرس IP ندارید زیرا DHCP این کار را برای شما انجام می دهد.

مرحله 3) برنامه مشاهده از راه دور را دانلود و نصب کنید

دلیل 1: شما باید مطمئن شوید که موارد زیر انجام شده و درست است:

اکنون که وضعیت P2P «آنلاین» دارید، ضبط کننده دوربین امنیتی شما آماده است تا به یک تلفن هوشمند یا نرم افزار رایانه نمایش از راه دور ما متصل شود. با ضربه زدن یا کلیک کردن روی تصاویر، می‌توانید پیوندهای برنامه را در زیر بیابید. اگر به دنبال اتصال ضبط کننده به رایانه شخصی یا مک خود هستید، لطفاً راهنمای نرم افزار نظارت بر دوربین ما را برای دانلود و نصب نرم افزار دنبال کنید.

مرحله 4) P2P را برای مشاهده آسان از راه دور فعال کنید