راهنمای Dummies برای مشاهده از راه دور سیستم های دوربین امنیتی AvaEye

نحوه اتصال ضبط دوربین امنیتی به روتر

مرحله 2) AvaEye NVR خود را برای مشاهده از راه دور آماده کنید

هنگامی که برنامه بر روی تلفن یا رایانه شما نصب شد، با اسکن کد QR واقع در ضبط کننده یا صفحه P2P که وضعیت نشان داده شده در مرحله 2 را در آنجا بررسی کرده اید، سیستم را به برنامه اضافه کنید.

مشاهده زنده AvaEye NVR و دوربین های خود با استفاده از برنامه

راه حل: مطمئن شوید که ویدیوی مرحله 2 را دنبال کرده اید و موارد زیر درست است:

 1. DHCP فعال است. اگر ضبط‌کننده بلافاصله آدرس IP جدیدی دریافت نکرد، با استفاده از دکمه راه‌اندازی مجدد نرم‌افزار، خاموش و روشن کردن کلید برق، یا با جدا کردن و وصل مجدد NVR به برق، آن را مجدداً راه‌اندازی کنید.
 2. تنظیمات DNS مناسب وجود دارد. اگر ضبط کننده هنگام تنظیم روی DHCP به طور خودکار تنظیمات DNS را دریافت نمی کند، «سرور DNS ترجیحی» را به صورت دستی روی 8.8.8.8 و «سرور DNS جایگزین» را روی 8.8.4.4 در تنظیمات شبکه تنظیم کنید.
 3. از استفاده از Orbi، Google WiFi، Eero یا سایر دستگاه های شبکه مش با پشتیبانی شبکه سیمی ضعیف خودداری کنید. ضبط کننده را مستقیماً به روتر یا مودم ارائه شده توسط ISP خود وصل کنید.

مشکل 2: مشاهده از راه دور هنگامی که از WiFi دور هستید کار نمی کند و یک برنامه آنتی ویروس در تلفن خود دارید

اگر با فناوری آشنا نیستید اما می‌خواهید بتوانید سیستم دوربین امنیتی AvaEye خود را از طریق تلفن خود زیر نظر داشته باشید، این راهنما برای شما مناسب است! هنگامی که دوربین های خود را به ضبط کننده خود وصل کردید و می توانید آنها را بر روی مانیتور ببینید، کافی است این مراحل آسان را دنبال کنید تا دسترسی رایگان از راه دور به سیستم داشته باشید. لازم نیست شما یک متخصص کامپیوتر باشید یا اطلاعات زیادی در مورد شبکه داشته باشید – این راهنمای Dummies به زبان ساده ای نوشته شده است که هر کسی می تواند آن را درک کند!

مشاهده آسان از راه دور با استفاده از AvaEye

بررسی اجمالی

قبل از شروع

ارتباط با مت از طریق: ایمیل | یوتیوب

هنگامی که از سیستم امنیتی AvaEye PoE خود روی برنامه استفاده می‌کنید، ممکن است بخواهید به فیلم‌های ضبط‌شده یک رویداد نگاهی بیندازید یا به جدول زمانی ذخیره‌شده نگاه کنید تا ببینید در اطراف ملک یا کسب‌وکارتان چه اتفاقی افتاده است. ویژگی پخش برنامه کنترل ها و گزینه های قابل مقایسه ای را برای مشاهده زنده ارائه می دهد. اما ذکر این نکته ضروری است که شما فقط می توانید از حرکت دوربین PTZ و عملکردهای زوم موتوری زمانی که در حال تماشای یک دوربین زنده هستید استفاده کنید. وقتی فیلم ضبط شده را تماشا می کنید نمی توانید دوربین را کنترل کنید. برای به دست آوردن درک عمیق تر از نحوه پخش ویدیوی ضبط شده از AvaEye NVR خود، ویدیوی آموزشی ما را در زیر تماشا کنید.

عیب یابی مشکلات مشاهده از راه دور

مشکل 1: تنظیم P2P «آفلاین» باقی می‌ماند و هرگز نمی‌گوید «شبکه متصل است».

توجه: مش بی سیم یا توسعه دهنده های شبکه مانند Orbi، Google WiFi یا EERO ممکن است در فرآیند راه اندازی اختلال ایجاد کنند. ضبط کننده در سیستم امنیتی AvaEye شما باید مستقیماً با یک کابل سیمی سخت به روتر یا مودم اصلی در شبکه رایانه شما متصل شود.

در حالی که ما قبلاً DHCP را فعال کرده‌ایم، که به ضبط کننده کمک می‌کند تا یک آدرس IP را به‌طور خودکار از روتر شما دریافت کند، لازم است بدانید که چگونه آن را در صورت تغییر تصادفی تنظیمات فعال کنید. DHCP (پروتکل پیکربندی میزبان پویا) به طور خودکار آدرس های IP محلی را به دستگاه های متصل به روتر اختصاص می دهد، بنابراین دانش نحوه تنظیم آدرس های IP مورد نیاز نیست.

کاربر مسئول این است که این راهنما را به طور کامل و کامل دنبال کند. هرگونه تلاش برای رد شدن از مراحل ذکر شده در زیر تنها منجر به شکست فرآیند اتصال خواهد شد. ما به مشتریان توصیه می کنیم که ویدیوها را دوباره تماشا کنند و مطمئن شوند که یک مرحله را از دست نمی دهند.

راه حل: ابتدا مطمئن شوید که خدمات P2P در تنظیمات NVR یا DVR همانطور که در مرحله 2 نشان داده شده است، فعال هستند. نرم افزار آنتی ویروس ممکن است از استفاده تلفن شما از سرویس مشاهده از راه دور نیز جلوگیری کند. برای رفع این مشکل، برنامه را به لیست استثناها در تنظیمات آنتی ویروس خود اضافه کنید. این به آن اجازه می دهد بدون هیچ مشکلی با سایر برنامه ها از طریق اینترنت صحبت کند. بدون اتصال به اینترنت، برنامه به طور مداوم قادر به دسترسی از راه دور به سیستم شما نخواهد بود.

قبل از ارسال NVR، تنظیمات P2P را نیز فعال می‌کنیم، که برای کارکرد این روش Dummies لازم است. نحوه فعال کردن هر دوی این تنظیمات را در فیلم آموزشی زیر نشان می دهیم.

مرحله 3) برنامه AvaEye را دانلود و نصب کنید

ارائه دهنده خدمات اینترنت شما (ISP) معمولاً یک مودم با روتر داخلی ارائه می دهد. به دنبال مجموعه ای از چهار پورت باشید که همگی یک رنگ هستند (معمولاً زرد). سپس یک کابل اترنت را بردارید و یک سر را به پشت ضبط کننده دوربین AvaEye و سر دیگر را به یکی از آن پورت های روتر وصل کنید. این اتصال دسترسی به اینترنت را برای ضبط کننده شما فراهم می کند و به شما امکان می دهد دوربین های خود را در خانه یا در حال حرکت مشاهده کنید.

مت روسی یک مدیر پشتیبانی فنی در CCTV Camera World، یک توزیع کننده پیشرو دوربین مدار بسته واقع در بوفالو، نیویورک است. او یک کارشناس پشتیبانی فنی برای هر چیزی که مربوط به نظارت تصویری است است.

ویدیوی آموزشی ما را تماشا کنید تا نمونه هایی از این ویژگی ها را ببینید و نحوه استفاده از آنها را بیاموزید.

پخش فیلم ضبط شده از AvaEye NVR شما

هنگامی که مردم از راه دور سیستم امنیتی خود را مشاهده می کنند، اغلب می خواهند بفهمند که چه اتفاقی در داخل و اطراف خانه یا کسب و کارشان در زمان واقعی رخ می دهد. با برنامه تلفن هوشمند، می‌توانید در هر زمان و هر کجا که تلفن شما اتصال داده دارد، فید زنده از سیستم دوربین خود را مشاهده کنید. برخی از ویژگی های قابل توجه عبارتند از:

 • گزینه های مشاهده حالت افقی یا عمودی
 • نمایش همزمان 4، 6، 9، 12 یا 16 کانال در حالت Live View
 • گسترش یک دوربین به تمام صفحه
 • راه اندازی و مدیریت دوربین PTZ یا دوربین زوم موتوری
 • فعال سازی و گوش دادن به دوربین های امنیتی صوتی
 • ضبط تصاویر یا ویدیوها در تلفن خود برای بررسی بعدی یا اشتراک گذاری با دیگران
 • تنظیم تنظیمات تصویرمنبع

با وضعیت «به شبکه متصل است» برای فیلد P2P، ضبط کننده دوربین امنیتی شما آماده اتصال به تلفن هوشمند یا رایانه شخصی است. با ضربه زدن یا کلیک کردن روی تصاویر، به پیوندهای برنامه تلفن هوشمند زیر دسترسی داشته باشید. برای اتصال ضبط کننده به رایانه شخصی یا Mac خود، آن را دنبال کنید. راهنمای نرم افزار مانیتورینگ دوربین AvaEye ما.

AvaEye برای iOS
AvaEye برای اندروید

مرحله 4) ضبط خود را به تلفن هوشمند خود پیوند دهید

قبل از ادامه این راهنما، از موارد زیر اطمینان حاصل کنید:

 1. شما در محل ضبط هستید.
 2. یک مانیتور با استفاده از پورت VGA یا HDMI به ضبط کننده AvaEye متصل می شود.
 3. دوربین ها در شبکه روی مانیتور قابل مشاهده هستند.
 4. ضبط کننده دارای اتصال اینترنت پهن باند سیمی سخت از طریق روتر یا مودم است.

مطمئن شوید که از یک کابل شبکه خوب شناخته شده استفاده می کنید و فایروال شبکه یا ISP شما مانع اتصال ضبط کننده به سرور P2P نمی شود. اگر به دلایلی ضبط کننده قادر به اتصال به سرویس های P2P نباشد، به این معنی است که تنظیمات شبکه را اشتباه پیکربندی کرده اید یا محیط شبکه شما ضبط کننده را مسدود کرده است. سپس طبق شرایط و ضوابط ما به خدمات شبکه پولی نیاز خواهید داشت. خدمات شبکه مقرون به صرفه است و می توانید از اینجا خریداری کنید

مرحله 1) ضبط خود را به روتر یا مودم اصلی اینترنت متصل کنید

این یک گام مهم برای اطمینان از اینکه یک اتصال اینترنت سیمی خوب به سیستم ارائه شده است. اگر دیوار آتش شرکتی یا سایر دستگاه های شبکه بین اتصال اینترنت و ضبط کننده دارید، ممکن است لازم باشد ضبط کننده را در لیست سفید قرار دهید تا به اینترنت دسترسی داشته باشد.