راه حل های امنیتی موبایل: جعبه WASP

آیا می توانم دوربین های امنیتی موبایل خود را روی دستگاه تلفن همراه مشاهده کنم؟

آیا برای انتخاب پیکربندی WASP Box به کمک نیاز دارید؟ برای مشاوره رایگان همین حالا با ما تماس بگیرید. تکنسین های نظارت متعهد و مجرب ما می توانند به شما در انتخاب بهترین راه حل برای نیاز منحصر به فرد خود کمک کنند. این تکنسین ها می توانند یک نظرسنجی سایت انجام دهند تا شما را به سمت بهترین راه حل هدایت کنند و دلیل آن را توضیح دهند.

گزینه 2: کمتر رایج است، اما به همان اندازه خوب است، این گزینه دارای NVR داخلی است. اگر می‌خواهید دوربین‌های امنیتی خود را از طریق اتصال از راه دور در برنامه NVR مشاهده کنید، این راه‌حل به یک فرستنده بی‌سیم نیاز دارد تا سیگنال را به یک شبکه مجاور برساند. این جعبه‌ها همچنین می‌توانند با یک مدل سلولی از AT&T یا Verizon برای پخش ویدیو از راه دور به هر دستگاهی نصب شوند.

کجا می توان WASP Box را نصب کرد؟ این جعبه های امنیتی ناهموار برای کار کردن فقط به برق AC استاندارد (120 ولت / 60 هرتز) نیاز دارند. از آنجایی که پنل های خورشیدی به ولتاژ قابل توجهی نیاز ندارند، می توانند با پرداخت هزینه اضافی برای تامین برق WASP Box شما نیز استفاده شوند.

ذخیره سازی: رایج ترین راه حل شامل یک جفت فرستنده و گیرنده بی سیم است که به یک NVR که به جعبه WASP متصل نیست، ارتباط برقرار می کند.

بسته به WASP Box که انتخاب می کنید، دو گزینه ذخیره سازی ویدیو دارید.

تونی دنیر، امنیت دوربین در حال حاضریکی از تکنسین های ما به رهبری تونی دنیر در هر مرحله به شما کمک می کند. ما با ارائه یک نظرسنجی سایت رایگان به شما شروع می کنیم، که به ما کمک می کند بهترین راه حل ممکن را برای شما درک کنیم. در مرحله بعد، یکی از تکنسین های ما به شما توضیح می دهد که چه نوع دوربینی برای جعبه WASP شما بهتر کار می کند. چه یک شرکت کوچک یا یک شرکت بزرگ باشید، جعبه‌های WASP ما می‌توانند نیازهای امنیتی تلفن همراه شما را برآورده کنند.

سایت های ساخت و ساز اغلب به راه حل های نظارت موقتی نیاز دارند تا از سرقت و خرابکاری جلوگیری شود و شواهدی از حوادث و حوادث ناگوار در محل کار ارائه شود.

اگر مکان کسب و کار شما اغلب تغییر می کند، دوربین های امنیتی موقت ممکن است راه حلی باشد که به دنبال آن هستید تا مطمئن شوید رویدادها یا سایت های شغلی شما همیشه ایمن هستند.

بسته‌های امنیتی یکپارچه بی‌سیم از Camera Security Now

برخلاف نظارت ثابت، نظارت موقت بر مکان‌های صعب العبور یا دورافتاده که در آن سیستم دوربین مدار بسته سنتی نصب نمی‌شود، تمرکز می‌کند. اگر کسب‌وکار شما در مکان‌های موقتی کار می‌کند یا نیاز به امنیت در مکان‌هایی دارد که دسترسی به آن‌ها سخت است، دوربین‌های امنیتی موبایل ممکن است راه‌حل مناسبی برای شما باشند.

گزینه دیگر اتصال مستقیم سوئیچ شبکه و NVR است که به طور ایمن در داخل جعبه WASP نصب می شود. اگر می‌خواهید دوربین‌ها را از راه دور مشاهده کنید، یک گیرنده بی‌سیم نیز در بسته شما قرار خواهد گرفت.

با گسترش برنامه های نظارت تصویری، مزایای امنیت موبایل برای ایمنی جمعیت و جلوگیری از سرقت بی نظیر است. استقرار نظارت تصویری تلفن همراه در رویداد بعدی شما، پیشگیری از جرم، مبارزه با سرقت و حفظ ایمنی جمعیت را تقویت می‌کند. سیستم های نظارت موقت نیز برای ایمن سازی سایت ها و دارایی های راه دور مستقر شده اند. مانند برنامه های ریلی، نقاط داغ سوء مصرف مواد مخدر و زمین های ساخت و ساز. از آنجایی که این راه حل ها مقرون به صرفه تر می شوند، تعداد بیشتری از مشاغل هر ساله از امنیت موقت به عنوان راه حلی برای ایمن سازی دارایی های راه دور استفاده می کنند.

آیا می توانید از چندین زاویه تماشا کنید؟ بله، بسته سفارشی PTZ یا چند دوربینی را انتخاب کنید. اگر دوربین حرکتی/ شیب/ زوم کار را برای شما انجام نمی‌دهد، این جعبه‌ها را می‌توان با حداکثر 8 دوربین استاندارد (از جمله یک PTZ) نصب کرد که به شما امکان پوشش کامل دوربین از هر منطقه در سایت شما را می‌دهد.

رایج ترین و مقرون به صرفه ترین راه حل های WASP Box به شما این امکان را می دهد که از راه دور به NVR خود متصل شوید و فیلم زنده را مشاهده کنید.

گزینه 1: بسته رایج تر NVR داخل جعبه ندارد. این جعبه‌های WASP از فرستنده‌های بی‌سیم برای پخش ویدیو به قسمت دیگری از شبکه شما استفاده می‌کنند، جایی که سیگنال را به یک NVR در محل برای ذخیره‌سازی و دسترسی به ویدیو هدایت می‌کند.

چه کسی از راه حل های امنیتی موبایل استفاده می کند؟

در حال حاضر شما به دنبال یک راه حل امنیتی مقرون به صرفه و موبایل هستید که فقط به اتصال برق نیاز دارد. وارد کنید: WASP Box by Camera Security Now. جعبه های WASP یا دبلیوبی غیرت آll-in-one اسامنیت پackage، به صورت سفارشی و متناسب با نیاز شما ساخته شده اند و می توانند هر نوع دوربین امنیتی را داشته باشند.

آیا به دنبال مشاوره در مورد راه حل امنیتی تلفن همراه یا موقت هستید؟ جعبه WASP توسط Camera Security Now در دفتر مرکزی ما در اوهایو طراحی شده است. این جعبه های سفارشی برای اینکه بتوانند هر پروژه ای را انجام دهند اختراع شده اند و به اندازه کافی ناهموار هستند تا در فضای باز مقاومت کنند. جعبه‌های WASP ما که توسط شرکتی با دهه‌ها تجربه در این صنعت ساخته شده‌اند، در محیط‌های مختلفی از سایت‌های ساخت‌وساز گرفته تا جشنواره‌های اجتماعی – و همه چیز در این بین آزمایش شده‌اند.

برخلاف نظارت ثابت، نظارت سیار یا موقت قابل حمل است. در حالی که می‌توانید تمام دوربین‌های امنیتی موقت خود را روی یک دستگاه تلفن همراه مشاهده کنید، در این مورد «امنیت موبایل» به توانایی همراه داشتن دستگاه‌های نظارتی در هر کجا که نیاز دارید اشاره دارد.

رایج ترین پیکربندی چیست؟

قدرت: رایج ترین راه حل، اتصال جعبه WASP به منبع تغذیه AC است. این به یک پریز برق نزدیک برای برق نیاز دارد.

گزینه دیگر دسترسی به ویدئو فقط از طریق اتصال مستقیم است که مقرون به صرفه تر است و نیازی به فرستنده بی سیم ندارد. با این حال، نمی‌توانید دوربین‌های خود را در دستگاه تلفن همراه مشاهده کنید.

گزینه دیگر این است که WASP Box خود را به پنل های خورشیدی متصل کنید. این راه حل به پنل های خورشیدی خارجی و یک باتری برای پنل خورشیدی نصب شده در داخل کیس نیاز دارد. با این حال، این راه حل با قیمت فعلی پنل های خورشیدی چندان مقرون به صرفه نیست.

به طور مشابه، سایت‌های خدماتی اغلب در مکان‌های دوردست و دور از دسترس هستند که نظارت را دشوار می‌کند. با این حال، امنیت در سایت‌های خدماتی حیاتی است تا اطمینان حاصل شود که مشتریان با وقفه در خدمات برق یا کابل به دلیل دستکاری یا سرقت مواجه نشوند.

برای تماس مستقیم با Tony and Camera Security Now از طریق تلفن، با شماره 513-813-4039 تماس بگیرید یا یک فرم نقل قول آنلاین سریع و آسان را پر کنید.

بسته های امنیتی موقت تلفن همراه را می توان خریداری کرد اما اغلب به صورت کوتاه مدت اجاره می شود. به عنوان مثال، اگر یک کار ساخت و ساز را تکمیل کرده اید، نظارت موقت شما می تواند همراه شما باشد یا اگر دیگر نیازی به امنیت موبایل ندارید، می توانید به راحتی اجاره را پایان دهید.

دوربین های امنیتی موبایل با استقرار سریع به سرعت به انتخاب محبوب برای هر نوع نیاز نظارت موقت تبدیل می شوند. این سیستم‌های همه‌کاره که معمولاً روی یک قطب یا بالاتر نصب می‌شوند، طیف گسترده‌ای از قابلیت‌های نظارتی را از یک نقطه ارائه می‌کنند که برای اجرای همه عملیات فقط به اتصال برق نیاز دارند. پانل‌های خورشیدی را می‌توان برای تامین برق هر دو دوربین، ضبط‌کننده ویدیوی شبکه و/یا نقطه دسترسی بی‌سیم در صورت در دسترس نبودن برق سیمی نصب کرد. این نوع راه‌حل برای هر جایی که دریافت کابل‌های مناسب در جایی که دوربین‌های شما نیاز دارند دشوار است، مانند سایت‌های بزرگ، ساختمان‌های بیرونی یا راه‌اندازی‌های موقت، عالی است.

داخل جعبه WASP

دوربین ها: اول از همه، یکی از بهترین قسمت های WASP Box این است که می توانید هر تعداد، اندازه و نوع دوربین امنیتی را که به صورت فیزیکی روی قاب WASP نصب شود، نصب کنید.

کشاورزان می توانند از امنیت سیار برای کمک به مراقبت از زمین و هر گونه دام یا تجهیزات ارزشمند استفاده کنند زیرا این راه حل ها می توانند در هر نقطه از ملک شما مستقر شوند.

این راه حل مقرون به صرفه یک راه خوب برای نظارت بر ملک شما بدون توجه به موقعیت مکانی است. چه بخواهید دوربین‌ها را روی ساختمان نصب کنید، روی ملک خود، تیرهای ایستاده، تریلرها یا سایر اشیاء، می‌توانید یک تغذیه از راه دور ایجاد کنید. این نوع راه‌حل‌ها برای سایت‌های ساخت‌وساز، رویدادها و جشنواره‌ها، سایت‌های خدماتی، مشاغل کشاورزی و هر جای دیگری که قرار دادن سوئیچ‌های ویدئو، برق و شبکه دشوار است، عالی هستند.

راه حل های تلفن همراه برای سایت های ساختمانی یا تاسیساتی عالی هستند اگر در حال بازسازی دفتر، ملک خود، یا اداره یک رویداد در یک مکان دور افتاده هستید و باید مراقب دارایی های خود باشید.

رایج‌ترین پیکربندی‌های WASP Box شامل دوربین‌های PTZ یا گلوله‌ای بدون NVR متصل مستقیم است. این پیکربندی از یک فرستنده بی سیم برای هدایت سیگنال به یک NVR که صدها یارد دورتر است استفاده می کند.

رویدادها، جشنواره ها و مسابقات نیز موارد خوبی برای امنیت موبایل هستند. خواه مراقب تجهیزات باشید، شرکت کنندگان را ایمن و تحت نظر نگه دارید، یا از مسئولیت هر گونه آسیبی که ممکن است رخ دهد اجتناب کنید، راه حل های نظارت موقت برای بخش رویدادها عالی هستند.

جعبه های WASP

نظارت موقت موبایل چیست؟

چگونه کار می کند

سوالات متداول جعبه WASP

جعبه WASP چگونه فیلم را ذخیره می کند؟

وبلاگ ما را دنبال کنید برای به روز ماندن با CameraSecurityNow.com و ما را در رسانه های اجتماعی دنبال کنید. با نظر دادن در زیر به بحث بپیوندید.منبع

گزینه های من چیست؟