راکت فلزیاب و موبایل یاب Metal Detector MD-300 قیمت خرید مشخصات | zoomfing

وجود تنوع در امکانات باعث شده‌اند تا سازمان‌های بیشتری نسبت به خرید این محصول اقدام کنند. در ادامه اطلاعات بیشتری را راجع به راکت‌های گوشی‌یاب در اختیارتان خواهیم گذاشت؛ پس همراه ما باشید. راکت بازرسی بدنی مدارس باید علاوه بر کارایی و کیفیت ساخت آن ، وزن مناسبی نیز داشته باشد تا فردی که از راکت بازرسی بدنی استفاده میکند در طولانی مدت خسته نشود و بتواند به راحتی از آن استفاده کند . ولی در نوعی از راکت بازرسی بدنی این تنظیم حساسیت به صورت دستی و در 4 سطح قابل تنظیم بوده و امکان شناسایی تا فلزات زیر 100گرم را نیز دارد .مانند راکت فلزیاب دستی مدل ۱۵۰ .

قیمت خرید ۲۵ مدل بهترین موتور سیکلت پرفروش ۲۰۲۳

راکت فلزیاب و موبایل یاب Metal Detector MD-300 قیمت خرید مشخصات | zoomfing

از این تجهیزات علاوه بر مدارس و مراکز آموزش عالی، می‌توان در شرکت‌های مختلف به عنوان فلزیاب نیز استفاده کرد. راهکار اول این است که دستگاه گوشی یاب را از فاصله 6 تا 10 سانتی‌متری بدن دانش آموزان بگیرید، تا فلزات ریز مانند دکمه، زیپ و … را شناسایی نکرده و فقط موبایل را تشخیص دهد. البته به شرطی که دستگاه موبایل یاب یا راکت بازرسی موبایل شما از قدرت و کیفیت لازم برخوردار باشد. از مقاومت و تلاش دانش آموزان جهت دور زدن راکت موبایل یاب که بگذاریم، استفاده از این تجهیزات نهایت دقت را می‌طلبد. به طور مثال یکی از مشکلاتی که در استفاده از راکت موبایل یاب پیش بیاید این است که این دستگاه مواردی مانند زیپ شلوار و کاپشن، دکمه فلزی مانتو، خط کش فلزی، زیپ کیف یا کوله پشتی و موارد مشابه را نیز بعنوان فلز شناسایی کرده و آلارم می‌دهد و در ابتدای کار ممکن است چندان خوشایند نباشد.

سایر تفاوت ها راکت های فلزیاب در برند، نوع آلارم و نمایشگر آن می باشد. یک سکه فلزی را برای تست در نظر بگیرید، سپس قسمت دایره فلزیاب را نزدیک آن ببرید (بسته به شدت حساسیت دستگاه) در این صورت صدای هشدار شنیده می شود و یا لرزش دستگاه احساس می شود. همان‌طور که مشاهده کردید، تمامی این مکان‌ها نسبت به امنیت حساس هستند؛ از این رو استفاده از راکت موبایل یاب می‌تواند تا حدودی تأمین‌کننده امنیت باشد. بله دوست عزیز راکت بازرسی md300 برای استفاده در مدرسه بهترین گزینه است . این یک تصور اشتباه رایج است که فلزیاب ها از میدان های مغناطیسی برای تشخیص فلز استفاده می کنند ، اما این درست نیست ، آنها فلز را بر اساس رسانایی الکتریکی و نه مغناطیسی تشخیص میدهند . و حتی اگر از اهنربا استفاده می کردند ، ذخیره سازی حالت جامد مورد استفاده در تلفن های هوشمند و اکثر وسایل الکترونیکی دیگر تحت تاثیر میدان های مغناطیسی قرار نمی گیرد .

استفاده از فویل آلومینیومی یا روکش شیشه ای هم تاثیری در این امر نخواهند داشت. داخل گوشی قطعاتی مثل برد، چیپ ست و دیگر قطعات الکتریکی که داخل اونها از فلز استفاده شده توسط راکت بازرسی ( راکت موبایل یاب) شناسی خواهند شد و تنها با جداکردن آنتن مشکل حل نخواهد شد. یکی از دغدغه‌های مدیران مدارس این است که به دلیل فلزیاب بودن موبایل یاب مدرسه، امکان دارد این دستگاه دکمه فلزی مانتو، سگک کمربند، زیپ شلوار و … را نیز شناسایی کرده و در کار تشخیص گوشی موبایل اختلال ایجاد کند. اول اینکه با استفاده از یک راکت بازرسی بدنی قوی تا حدودی می‌توانید این مشکل را حل کنید. اگر از یک راکت با کیفیت استفاده کنید، میتوانید با افزایش فاصله بازسی این مشکل را حل کنید. در این روش راکت را از فاصله دورتری مثلا ۸ سانتی متر به بالا از سوژه می‌گیرد.

دیدگاهتان را بنویسید لغو پاسخ

برای اطلاع از قیمت روز لطفا با شماره های درج شده در سایت تماس بگیرید. مفتخریم در گروه پردازش هوشمند پارسیان سرعت و سهولت کاربری را سر لوحه خود قرار داده ایم. پیشنهاد می کنیم این کار رو انجام ندید، در فواصل مختلف زمانی امکان بازرسی وجود داره. بله در صورتی که میزان پلاتین استفاده‌شده بالا باشه امکان شناسایی وجود داره . توجه داشته باشید که قیمت دستگاه ها با تخفیف 100 الی 500 هزار تومانی لحاظ شده است.

  • نه باز هم امکان پذیر نیست، چرا که راکت موبایل یاب ، ابزاری هست که مدارهای الکتریکی رو به راحتی شناسایی می کنه .
  • اما ما راکت های با قیمت مناسب هم در همین صفحه معرفی کردیم، که میتونید از اونها استفاده کنید.
  • اول اینکه با استفاده از یک راکت بازرسی بدنی قوی تا حدودی می‌توانید این مشکل را حل کنید.
  • امکان خرید حضوری دستگاه گوشی یاب مدارس در محل شرکت در تهران وجود دارد.
  • در کل مکان‌های متعددی وجود دارند که می‌توان در آن‌ها از این دست تجهیزات نهایت بهره را برد.