ساخت یک سیستم امنیتی تجاری مدرن در سال 2022

اگرچه تهدیدات سایبری معمولاً سرفصل اخبار را به خود اختصاص می دهند، خطرات دیجیتال تنها بخش کوچکی از چشم انداز امنیتی کسب و کارها هستند. در زمانی که محصولات نظارتی به دلیل افزایش وضوح، مقرون به صرفه بودن و کاربردها به سرعت مفیدتر می شوند، امنیت فیزیکی باید در اولویت قرار گیرد.

گوشه ها را نبرید

دوربین های امنیتی از دارایی های شما محافظت می کنند

مشاوره رایگان بخواهید. امروز به صورت رایگان با یکی از تکنسین های خبره و مجرب ما مشورت کنید و این فرصت را خواهید داشت که اهداف امنیتی و بودجه خود را توضیح دهید. پس از آن، شما این فرصت را خواهید داشت که ما برای یک نظرسنجی سایت بیرون بیاییم و پیشنهاداتی در مورد چگونگی دستیابی به اهداف و بودجه خود به شما ارائه دهیم.

مشاور امنیتی جانی

نظارت و مدیریت را پس از استقرار در نظر بگیرید

واقعیت این است که این سؤالات و بسیاری موارد دیگر باید با یک متخصص امنیتی در میان گذاشته شود تا بهترین راه حل منحصر به فرد برای امکانات شما ارائه شود.

عصر کنونی نظارت تصویری، نظارت تجاری را به سطح بالاتری می برد. نه تنها می توانید از حفاظت از دارایی های فیزیکی خود اطمینان حاصل کنید و ایمنی نیروی کار خود را تضمین کنید، بلکه می توانید از نرم افزار مدرن برای کمک به محافظت از عملیات، شهرت و سودآوری یک تجارت نیز استفاده کنید.

از آنجایی که سارقان فرصت‌ها را غنیمت می‌گیرند و مناطقی را که دارایی‌های زیادی دارند به طور منظم هدف قرار می‌دهند، افرادی که در این مکان‌ها کار می‌کنند نیز در معرض تهدید قرار دارند. مهم است که اهمیت یک سیستم امنیتی را در نظر بگیرید که نه تنها می تواند از دارایی های فیزیکی شما محافظت کند، بلکه از افرادی که در محل شما کار می کنند، یاد می گیرند یا از آنها بازدید می کنند محافظت می کند.

به بیان ساده، تا زمانی که دانش گسترده ای از بیش از 45 برند اصلی محصولات امنیتی موجود امروزی نداشته باشید، نمی توانید یک سیستم مقاوم در برابر آینده را انتخاب کنید.

سرمایه‌گذاری زمان با یک نصاب امنیتی با تجربه نه تنها تضمین می‌کند که کسب‌وکار شما از نظر محافظت بهترین سود را دارد، بلکه می‌تواند به ارائه تعدادی از مزایای دیگر نیز کمک کند.

ناگفته نماند که نظارت تصویری معمولاً برای مبارزه با سرقت به کار می رود، اما اهمیت یک سیستم امنیتی به درستی انتخاب، پیکربندی و نصب شده فراتر از حفاظت از سرقت است.

امروز با یک کارشناس امنیتی مشورت کنید

محافظت برای بیش از دارایی های فیزیکی شما

اگر قبلاً یک سیستم امنیتی یا سیستم نظارتی دارید که می‌خواهید با سیستم جدید خود هماهنگ کنید، مهم است که مارک دوربین مناسب را انتخاب کنید تا اصلاً سازگار باشد.

در اینجا موارد مهمی وجود دارد که باید هنگام اجرای یک سیستم امنیتی تجاری مدرن در نظر بگیرید.

یک مشاوره رایگان با یک نصب کننده امنیتی می تواند به شناسایی مناطق مشکل دار که نیاز به پوشش دارند کمک کند و به شما کمک کند تا بزرگترین منطقه ممکن را بدون ایجاد شکاف در امنیت پوشش دهید.

اکنون که در مورد مکان و زوایای پوشش دوربین های داخلی و خارجی خود تصمیم گرفته اید، گام بعدی این است که مطمئن شوید که دوربین های امنیتی را با مشخصات مناسب خریداری می کنید.

برای مثال، این نرم‌افزار می‌تواند اعلان‌هایی را برای هر کسی که وظیفه نظارت بر سیستم شما را دارد، در صورت برآورده شدن پارامترهای خاصی مانند تشخیص حرکت یک شی با اندازه خاص (مثل یک شخص، نه یک راکون یا برگ) راه‌اندازی کند. اگر سیستم به درستی پیکربندی نشده باشد، هشدارهای نادرست بسیار بیشتری دریافت خواهید کرد – بدیهی است که زمان، ناامیدی و پول احتمالی هزینه می شود.

یکی از تکنسین های ما به رهبری جانی بیگل در هر مرحله به شما کمک می کند. ما با ارائه یک نظرسنجی سایت رایگان به شما شروع می کنیم، که به ما کمک می کند بهترین راه حل ممکن را برای شما درک کنیم. در مرحله بعد، یکی از تکنسین های ما شما را راهنمایی می کند که چه نوع دوربینی برای کسب و کار شما بهتر عمل می کند.

با مشاور امنیتی خود مشورت کنید و آنها می توانند به شما کمک کنند تا بر اساس مدت زمانی که باید فیلم را نگه دارید، وضوح دوربین شما، روش فشرده سازی که دستگاه شما استفاده می کند و تعداد دوربینی که دارید، چقدر فضای ذخیره سازی نیاز دارید، در نظر بگیرید. دارند.

سازگاری کلیدی است

با مشاور امنیتی خود ملاقات کنید تا در مورد دوربین ها و تجهیزات امنیتی با انعطاف پذیری نه تنها از انواع سیستم عامل ها و نرم افزارهای مختلف پشتیبانی کنید، بلکه با گسترش سازمان و/یا فناوری امنیتی شما قابلیت ارتقاء را ارائه می دهد.

به عنوان مثال، کدام دوربین در داخل خانه بهترین است؟ در خارج چطور؟ وقتی صحبت از راه حل های سیم کشی می شود، زیرساخت های موجود چگونه به نظر می رسد؟ دوربین های فضای باز شما باید چه رتبه IP (محافظت از ورود) داشته باشند؟ آیا باید از راه حل های مادون قرمز، دامنه دینامیکی گسترده یا سایر راه حل های کم نور استفاده کنید؟

دفاتر، انبارها، کارگاه ها، کارخانجات تولیدی و سایر امکانات از مقدار قابل توجهی از فناوری گران قیمت در عصر مدرن استفاده می کنند، از رایانه ها، سرورها و چاپگرهای سه بعدی گرفته تا ماشین آلات و تجهیزات تخصصی. ناگفته نماند تعداد انبارهای خرده فروشی انبار و اتاق های عرضه که می توانند کالا را حمل کنند.

نحوه ذخیره فیلم خود را در نظر بگیرید

سیستم های نظارت تصویری بدون شک برای تعداد زیادی از برنامه های کاربردی تجاری در بخش های دولتی و خصوصی همه صنایع بیش از هر زمان دیگری ارزشمند شده اند. یکی از بزرگترین دلایل افزایش اهمیت به دلیل تعداد دارایی های ارزشمندی است که شرکت ها در این مشاغل استفاده می کنند.

پس از راه اندازی سیستم نظارت تصویری، سرانجام کار واقعی یک سیستم نظارت تصویری آغاز می شود. بنابراین اگر سازمانی هستید که به دنبال استقرار یک سیستم جدید هستید، مهم است که سیستمی را در نظر بگیرید که مدیریت عملیات روزانه کسب و کار شما را تا حد امکان آسان کند.

کسب و کار خود را به یک سیستم امنیتی مدرن تر ارتقا دهید

برخی از بهترین سیستم‌های امنیتی مدرن می‌توانند تشخیص هوشمندتر، گزارش‌دهی فعالیت‌های پیشرفته و مدیریت از راه دور را ارائه دهند. با این حال، این ویژگی‌ها خودشان پیکربندی نمی‌شوند – این سیستم‌ها به‌صورت plug-and-play نیستند. مهم است که در مورد ویژگی هایی که برای شما مهم هستند با مشاور امنیتی خود صحبت کنید. آنها باید بتوانند اطلاعاتی را در مورد نحوه پیاده سازی بهترین سیستم ممکن – با بهترین ویژگی های ممکن – برای امکانات و نیازهای منحصر به فرد خود در اختیار شما قرار دهند.

برای تماس مستقیم با جانی و Camera Security Now از طریق تلفن، تماس بگیرید 800-440-1662 یا الف را پر کنید فرم نقل قول آنلاین سریع و آسان.

اگر به دنبال محافظت کامل هستید، یک سیستم نظارت تصویری مکانی عالی برای شروع است، اما شرکتی که برای کمک به شما در انتخاب محصولات، انتخاب سایت‌های نصب و پیکربندی دوربین‌هایتان استفاده می‌کنید ضروری‌تر است.

آیا یک ترابایت کافی است؟ در حالی که اکنون می‌توان فیلم‌های با کیفیت بالا را بدون هیچ گونه کاهش کیفیت در عصر مدرن ضبط، دسترسی، انتقال و ذخیره کرد، مهم است که نیازهای ذخیره‌سازی فزاینده‌ای را که با امنیت ویدیوی HD همراه است، برآورده کنیم.

در نتیجه این افزایش فناوری کسب و کار، محل کار اکنون یک هدف کلیدی برای سارقان است. واقعیت تاسف بار این است که برخی از این سارقان خود کارمندان خواهند بود، بنابراین مهم است که یک سیستم امنیتی کارآمد را در اولویت قرار دهیم.

این مهم است که بدانید سیستم امنیتی کسب و کار چیزی نیست که بتوانید آن را «خارج از قفسه» یا در یک خرده‌فروش آنلاین بخرید – مهم نیست چقدر تحقیق آنلاین انجام داده‌اید. واقعیت امر این است که نصب مناسب امنیت تجاری مستلزم برنامه ریزی مناسب در قالب بررسی های سایت، ملاحظات تجهیزات و نرم افزار و ابلاغ خواسته ها و الزامات عملیاتی به یک نصاب امنیتی واجد شرایط است.

برنامه ریزی کلید موفقیت است، به خصوص زمانی که صحبت از سیستم های نظارتی باشد. اگر اطلاعات زیادی در مورد امنیت ندارید، ممکن است بخواهید قبل از اینکه حتی در مورد آنچه که یک طرح امنیتی در محل شما مستلزم آن است تحقیق کنید، مشاوره بگیرید.

به هر حال، هر سایتی متفاوت است – که هر راه حل امنیتی را منحصر به فرد می کند. اساساً هیچ راه حل یکسانی وجود ندارد، شما باید زمان و منابع خود را سرمایه گذاری کنید تا تصمیمی آگاهانه در مورد امنیت و نظارت بر تجارت خود بگیرید.

وبلاگ ما را دنبال کنید برای به روز ماندن با CameraSecurityNow.com و ما را در رسانه های اجتماعی دنبال کنید. با نظر دادن در زیر به بحث بپیوندید.منبع

پوشش مهم است

تصمیم گیری در مورد یک نوع دوربین و استقرار آنها در هر مکانی که نیاز به نظارت دارد، ساده نیست – شما باید جنبه های فنی مانند وفاداری بصری و جنبه های لجستیکی مانند تصمیم گیری در مورد نحوه سیم کشی، تغذیه و نحوه اتصال این دوربین ها را در نظر بگیرید. با دستگاه ضبط ویدیویی که برای ذخیره و پخش فیلم استفاده می شود ارتباط برقرار کنید.