سیم آرماتوربندی قیمت سیم آرماتوربندی 1 5 آسرون | foulka

سیم آرماتوربندی قیمت سیم آرماتوربندی 1 5 آسرون | foulka

لیست قیمت سیم مفتول آرماتور بندی تابع مواردی است که به تشریح آن می پردازیم . تولید مفتول سیاه از کلاف میلگرد یا مفتول صنعتی که قبلا توضیح داده شد را فابریک می‌گویند. در بازار مفتول‌هایی هستند که کیفیت پایین‌تری دارند و از ورق تولید می‌شوند که به آن‌ها تسمه می‌گویند. از طرفی انعطاف‌پذیری آن‌ها سبب می‌شود تا به راحتی دور میلگرد پیچیده شوند. از طرفی، استفاده از این سیم به دور میلگرد در زمان ساخت‌وساز، سبب می‌شود تا میلگرد درون بتن به خوبی متصل شده و هیچ لغزشی نداشته مفتول فولکا باشد.

  • دسته‌بندی کردن مفتول آرماتوربندی به خریدار کمک می‌کند تا محصول مورد نیاز خود را به بهترین شکل انتخاب کند.
  • بله ، لیست قیمت محصولات سیم آرماتوربندی به صورت روزانه در وبسایت فولادین بروزرسانی می شود ، همچنین شما عزیزان می توانید برای استعلام قیمت دقیق و لحظه ای با کارشناسان فولادین تماس حاصل نمایید .
  • در واقع سیم آرماتوربندی طی فرآیند آنیل شدن یا پخته شدن،در دمای بین ۷۵۰ تا ۹۰۰ درجه سانتیگراد حرارت دیده و در شرایط خلاء در کوره مخصوص تا زمانیکه خصوصیات شیمیایی خود را از دست ندهد پخته و تولید می شود.
  • برای اینکه گره‌بندی‌ها به‌طور محکمی انجام شوند، لازم است تا مفتول آرماتوربندی مورد نیاز خود را با دقت انتخاب کنید.
  • از طرفی میلگردهایی که نقطه اتصال محدودی دارند نیز به این روش گره زده می‌شوند.

دلیل آن هم حذف شدن هزینه‌هایی مثل ذخیره محصول در مغازه و پرداخت انواع اقسام قبض‌ها و مالیات است. برای خرید و یا کسب اطلاعات بیشتر در مورد مفتول آرماتوربندی و یا مفتول سیاه با شماره‌های موجود در سایت تماس بگیرید تا همکاران ما در بخش فروش شما عزیزان را راهنمایی نمایند. بله ، لیست قیمت محصولات سیم آرماتوربندی به صورت روزانه در وبسایت فولادین بروزرسانی می شود ، همچنین شما عزیزان می توانید برای استعلام قیمت دقیق و لحظه ای با کارشناسان فولادین تماس حاصل نمایید . ضخامت‌های متفاوت مفتول سیاه برای کاربرد خاصی تولید می‌شوند و هر یک با نام متناسب با کاربرد خود متداول شده‌اند.

چهارپهلوهای صنعتی

خرید مفتول آرماتوربندی به صورت آنلاین بیشتر توصیه می‌شود، چرا که مزایای زیادی دارد. سیم آرماتوربندی فابریک، در صنایعی که شرایط ویژه‌ای دارند قابل استفاده است. نوع فابریک مفتول آرماتوربندی به طور کلی از کیفیت بهتری برخوردار است.

فروش محصولات نوردی

مفتول سیاه سایز 2.5 عموما “مفتول قالب بندی“ یا “مفتول نجاری” شناخته می‌شوند. همان‌طور که قبلا توضیح داده شد به جهت نرمی، انعطاف‌پذیری و دیگر ویژگی‌ها، این مفتول در قالب‌بندی کاربرد دارد. در گذشته به دلیل استفاده از چوب برای قالب‌بندی، بستن قالب‌های چوبی توسط نجاران حرفه‌ای انجام می‌شد که به نام سیم نجاری هم معروف شد. قیمت سیم سیاه یا سیم آرماتوربندی بر اساس قیمت میلگرد، نوع وایرود، نوع سیم آرماتوربندی و میزان نرمی آن تعیین می‌شود. کاربرد سیم آرماتوربندی یا سیم سیاه در ساختمان نگهداشتن آرماتور در محل دقیق خود تا زمان اتمام قالب‌بندی و جلوگیری از کمانش آرماتور است. به طور کلی مهم‌ترین  کاربرد مفتول سیاه، استفاده در ساختمان‌سازی به منظور محکم کردن میلگرد در جای خود است.

همانطور که گفته شد در ساخت مفتول سیاه فابریک از میلگرد 6.5 استفاده می‌شود. از این رو این میلگرد تحت فرآیند کشش‌کاری به میلگرد 4.5 تبدیل خواهد شد. پس طی یک مرحله کشش‌کاری‌ مفتول 4.5 تا زمانی که به نوع فابریک 1.5 تبدیل شود، تحت کشش خواهد بود.