قانون کاهش مالیات و مشاغل مشوق هایی را برای سرمایه گذاری های امنیتی مشاغل کوچک فراهم می کند

مزایای سیستم های امنیتی مدرن

امروز روی امنیت بهتر سرمایه گذاری کنید

از آنجایی که مشاغل همچنان با تهدیدات امنیتی مختلف مانند سرقت، دزدی از مغازه و هشدارهای کاذب مواجه هستند، سرمایه گذاری در اقدامات امنیتی بسیار مهم شده است.

با استفاده از پس انداز مالیاتی برای جبران هزینه سیستم پس از مالیات، مشاغل می توانند هزینه های کلی خود را کاهش دهند. علاوه بر این، استهلاک تسریع شده به شرکت ها اجازه می دهد تا اکنون پول آزاد کنند، که می تواند برای اهداف مهم دیگر استفاده شود.

تبدیل به یک آمار دیگر نشوید

در حالی که دزدی 13.6 درصد از جرایم دارایی را تشکیل می دهد که دارایی های موجودی را در معرض خطر قرار می دهد و می تواند منجر به آسیب به اموال شود، دزدی از مغازه نیز خطر قابل توجهی در ساعات کاری دارد و مشاغل کوچک بین 25000 تا 33000 دلار در دقیقه به دزدان مغازه ضرر می زنند.

یکی از تکنسین های ما به رهبری جانی بیگل در هر مرحله به شما کمک می کند. ما با ارائه یک نظرسنجی سایت رایگان به شما شروع می کنیم، که به ما کمک می کند بهترین راه حل ممکن را برای شما درک کنیم. در مرحله بعد، یکی از تکنسین های ما شما را راهنمایی می کند که چه نوع دوربینی برای کسب و کار شما بهتر عمل می کند.

با قانون جدید، کسب‌وکارهای واجد شرایط می‌توانند تمام هزینه‌های این سیستم‌ها را به عنوان هزینه برای سال مالیاتی که در خدمت قرار داده‌اند، حذف کنند و نیاز سرمایه‌گذاری را حذف کنند. پیش از این، کسب و کارهای کوچک و متوسط ​​می توانستند اکثر تجهیزات مربوط به کسب و کار را که در طول یک سال در خدمت هستند، تا سقف 500000 دلار کسر کنند، که از درآمد مشمول مالیات فراتر نمی رفت. با این حال، کسب‌وکارها اکنون می‌توانند در مجموع یک میلیون دلار از خریدهایی که واجد شرایط بخش 179 هستند، کسر کنند، که سقف دلار را دو برابر می‌کند.

برای به حداکثر رساندن امنیت، کسب و کارها باید دوربین های امنیتی را به صورت استراتژیک در مناطق مستعد سرقت و سایر حوادث مانند نقاط مبادله، ورودی ها و خروجی ها، پارکینگ و اتاق موجودی قرار دهند. در حالی که در نظر گرفتن مناطقی که نیاز به نظارت دارند مهم است، توجه به این نکته مهم است که فقط یک نصاب با تجربه می تواند راهنمایی هایی را در مورد موثرترین قرار دادن دوربین امنیتی ارائه دهد.

چرا این مهم است؟

بند 179 مخارج

در این مقاله، مزایای استفاده از این قانون برای خرید دوربین‌های امنیتی و اینکه چگونه می‌تواند به کسب‌وکارهای کوچک کمک کند از کالاها، کارمندان و مشتریان خود محافظت کنند و هزینه‌های کلی خود را کاهش دهند، بحث خواهیم کرد.

سیستم های دوربین امنیتی با کاهش مالیات عمل می کنند

به طور کلی، هزینه های این سیستم ها سرمایه گذاری و طی یک دوره بازیابی پنج، هفت، 15 یا 39 ساله مستهلک می شوند.

مشاوره رایگان را از ما بخواهید. امروز به صورت رایگان با یکی از تکنسین های مجرب و خبره ما مشورت کنید و این فرصت را خواهید داشت که اهداف امنیتی و بودجه خود را توضیح دهید. پس از آن، شما این فرصت را خواهید داشت که ما برای یک نظرسنجی سایت بیرون آمده و پیشنهاداتی در مورد چگونگی دستیابی به اهداف و بودجه خود به شما ارائه دهیم.

مشاور امنیتی جانی

آنجاست CameraSecurityNow.com جلو می آید.

قانون کاهش مالیات و مشاغل سال 2017 با ارائه مشوق های مالیاتی که به آنها امکان می دهد تمام هزینه چنین سیستم هایی را به عنوان هزینه برای سال مالیاتی خود حذف کنند، مزایای قابل توجهی را برای مشاغلی که به دنبال سرمایه گذاری در سیستم های امنیتی، آتش نشانی و هشدار هستند به ارمغان آورده است. در خدمت قرار گرفتند و نیاز به سرمایه را حذف کردند.

وبلاگ ما را دنبال کنید برای به روز ماندن با CameraSecurityNow.com و ما را در رسانه های اجتماعی دنبال کنید. با نظر دادن در زیر به بحث بپیوندید.منبع

اگرچه این اقدامات می تواند پرهزینه باشد، به خصوص برای مشاغل کوچک، قانون مالیاتی جدیدی وجود دارد که به مشاغل با هر اندازه انگیزه ای برای خرید سیستم های دوربین امنیتی می دهد.

قانون کاهش مالیات و مشاغل سال 2017 (PL 115-97) مشوق هایی را برای کسب و کارها برای سرمایه گذاری در سیستم های امنیتی جدید، حفاظت از آتش و هشدار فراهم می کند و خرید دوربین های امنیتی را برای مشاغل کوچک آسان تر می کند.

یک سیستم امنیتی با کیفیت طیف وسیعی از مزایای را ارائه می دهد، از جمله جلوگیری از سرقت و دزدی از مغازه و شناسایی کارکنانی که سرقت می کنند. همچنین ایمنی و محافظت در برابر حوادث آزار جنسی و خشونت در محل کار را ارائه می دهد. در برخی موارد، شرکت های بیمه ممکن است حق بیمه کسب و کار را برای مشاغل دارای سیستم های امنیتی داخلی و خارجی کاهش دهند زیرا خطر سرقت و از دست دادن اموال آنها کمتر است. علاوه بر این، در یک دادخواست، صاحبان مشاغل می توانند از فیلم دوربین های امنیتی برای محافظت از خود در برابر اتهامات نادرست استفاده کنند.

قانون جدید همچنین استهلاک تسریع شده را تا 100 درصد برای اموال واجد شرایط، که معمولاً دارایی های مشهود است، با دوره بازیافت تا 20 سال افزایش می دهد. برخی از محصولات ایمنی و ایمنی ممکن است واجد شرایط استهلاک پاداش باشند، و برخی از بهبودها در داخل ساختمان ممکن است بر اساس تعریف قانون جدید از دارایی بهبود واجد شرایط واجد شرایط باشند.

با استفاده از قانون کاهش مالیات و مشاغل، کسب‌وکارهای کوچک اکنون می‌توانند دوربین‌های امنیتی را خریداری کنند، دوربین‌هایی که برای محافظت از کالاها، کارکنان و مشتریان در برابر تهدیدات غیرقابل پیش‌بینی مانند سرقت، دزدی از مغازه و هشدارهای اشتباه ضروری هستند. این حوادث می تواند منجر به خسارات مالی قابل توجهی شود که می تواند برای مشاغل کوچک ویرانگر باشد. به عنوان مثال، دزدی از مغازه می تواند منجر به ضرر متوسط ​​377 دلار در هر حادثه شود. اما با نصب صحیح سیستم های امنیتی مدرن، کسب و کارها می توانند از چنین حوادثی جلوگیری کرده و خود را از ضررهای مالی قابل توجه نجات دهند.

کسب‌وکارهای کوچک می‌توانند از این قانون برای خرید دوربین‌های امنیتی استفاده کنند، دوربین‌هایی که برای محافظت از کالا، کارمندان و مشتریانشان در برابر تهدیدات غیرقابل پیش‌بینی ضروری است. این دوربین ها ضمن ارائه ایمنی و محافظت از خسارات ناشی از سرقت، دزدی از مغازه و هشدارهای کاذب جلوگیری می کنند. با استفاده از قانون کاهش مالیات و مشاغل برای خرید دوربین های امنیتی، مشاغل کوچک می توانند آمادگی امنیتی خود را بهبود بخشند، خطر زیان های مالی خود را کاهش دهند و امنیت خود را به حداکثر برسانند. به خاطر داشته باشید که هنگام انتخاب محصولات و نصب آنها استفاده از یک شرکت نصب امنیتی با تجربه بسیار مهم است.

از آنجایی که این سیستم ها معمولاً به سرمایه گذاری های قابل توجهی نیاز دارند، توانایی بازیابی سریع هزینه ها می تواند به کسب و کارهای در حال رشد کمک کند تا دارایی های خود را گسترش دهند. بنابراین، کسب و کارها باید نگاهی انتقادی به آمادگی امنیتی خود داشته باشند و اقدامات امنیتی مناسب را اجرا کنند.

برای تماس مستقیم با جانی و Camera Security Now از طریق تلفن، تماس بگیرید 800-440-1662 یا الف را پر کنید فرم نقل قول آنلاین سریع و آسان.