قوانین نصب دوربین مداربسته در مشاعات آپارتمان

5. بعد از انجام تمام مراحل بالا، می توانید نرم افزارهای نظارتی مدیریت تصاویر مانند PCNVR را روی سرور نصب کنید. نصب دوربین مداربسته در پارکینگها، به ویژه در ورودی پارکینگ، زمانی اهمیت بیشتری پیدا میکند که شما نمیخواهید برای کنترل عبور و مرور به ساختمان، نگهبان استخدام کنید. از این جهت، نصب دوربینهای امنیتی و نظارتی که کیفیت بالایی داشته باشند و پوشش مناسبی را ارائه دهند، بسیار حائز اهمیت است و امنیت ساکنان و کارکنان را تامین میکند. دوربینهای مداربسته در پارکینگها، بهمنظور جلوگیری از ارتکاب تخلف و جرم و ورود افراد ناخواسته به درون ساختمان، بسیار حائز اهمیت است. اگرچه، دوربینهای مداربسته برای برقراری امنیت و کاهش تخلفات بهکار گرفته میشوند، اما استفاده بدون کسب مجوز از آنها، هم از لحاظ اخلاقی و هم از نظر قانونی نادرست است. دوربینهای مداربسته، با قابلیتهای زیادی که دارند، از مقرون بهصرفهترین و پرکاربردترین راههای برقراری امنیت و کاهش تخلفات و جرائم در ساختمانهای مسکونی، تجاری، ادارهها و غیره، محسوب میشوند. در صورت وقوع چنین اتفاقاتی، دوربین، این وقایع را ثبت و ضبط میکند و در آینده میتوانند در جهت حراست از اموال و امنیت مالکان، کاربردی باشند. قوانین نصب دوربین مداربسته در مشاعات آپارتمان الزام میدارد که نصب دوربین مداربسته در این مکانها باید با کسب اجازه از ساکنین و مالکین صورت گیرد.

در آسانسورها، از دوربینهای نوع دام هایک ویژن بیشتر مجله خبری lgcctv استفاده میشود. بهتر است در آسانسورها برای جلوگیری از سرقت دوربینها توسط برخی افراد سودجو از دوربینهای مخفی یا توکار استفاده شود. طول و عرض راهرو، ارتفاع سقف و وجود موانع احتمالی (درها ، وسایل و غیره) را هنگام نصب در نظر بگیرید. و به دلیل اینکه آسانسورها مدام در حال حرکت هستند، نصب دوربینها در این مکانها باید توسط افراد حرفهای صورت گیرد تا در آینده مشکلی برای سیستم امنیتی آسانسور ساختمان ایجاد نشود. توجه کنید در صورت مشخص نبودن دوربینها و استفاه از دوربین های مخفی، در این مکانها نیز باید هشدار وجود دوربین را نصب کنید. هزینه نصب و نظارت و نگهداری نیز بر عهده تمامی ساکنان یا کارکنان است. نظارت و امنیت ساختمانها برای ایمنی ساکنین یا کارکنان بسیار مهم است. هنگام طراحی یک سیستم نظارت تصویری داخلی، یکی از مهمترین مکانها، کنترل راهروها است که وظیفه اصلی آن نظارت بر حرکت افراد است.

هنگامی که شما این مقاله را دوست داشتید، مایل به اطلاعات بیشتری در رابطه با مجله خبری lgcctv وب سایت خود باشید.

اگر قصد دارید در مشاعات ساختمان دوربین مداربسته نصب کنید، قبل از قبل از اقدام به نصب، اطمینان حاصل کنید که از دستورالعملها و قوانین آن برای نظارت بر دوربینهای مداربسته در پیروی میکنید. لطفا اگر از قوانین دیگری اطلاعاتی دارید که در این مقاله ذکر نشده است در قسمت کامنت ها با ما و دیگران به اشتراک بگذارید. به همین جهت در این مقاله به قوانین نصب دوربین مداربسته در مشاعات آپارتمان میپردازیم تا هنگام نصب آنها رعایت درنظر گرفته شوند. در این مقاله سعی کردیم قوانین نصب دوربین مداربسته در مشاعات ساختمان که شامل آسانسور، پارکینگ و راهرو است را برای شما شرح دهیم تا از حقوق خود و دیگران در هنگام نصب دوربین مداربسته آگاه شوید. توجه کنید که یکی از قوانین نصب دوربین مداربسته در مشاعات آپارتمان این است که تنها با اجازه ساکنان و تصویب هیئت مدیره ساختمان ، نصب دوربین مداربسته امکانپذیر است و افراد بدون تصویب هیئت مدیره نمیتوانند اقدام به نصب دوربین مداربسته کنند. ساختمانها و آپارتمانها، دارای بخشهایی مانند راهروها، لابی، پارکینگ، پشتبام، آسانسور، پلهها، محوطه و غیره هستند که ساکنان به صورت مشترک از آنها استفاده میکنند که به آنها مشاعات ساختمان می گویند. این دوربین ها دارای نرمافزارهایی هستند که از راه دور قابل کنترل هستند در واقع میتواند به دستگاه ضبط (به طور مثال DVR هایک ویژن) متصل شوند، که برای این کار باید نرم افزارهای مربوطه در تلفن هوشمند مدیر ساختمان برای نظارت، راهاندازی شود.

بنابراین، مناطقی که تردد در آنها بیشتر است، باید مورد نظارت قرار گیرند. تصاویر و ویدئوهایی که در راهروها ثبت و ضبط میشوند، شامل دادههای ارزشمندی در مورد زمان و الگوی حرکت افراد، ارائه میدهند که در صورت نیاز به تجزیه و تحلیل پس از حادثه، میتوانند مورد استفاده قرار گیرند. در دوربینهایی که برای تامین امنیت در راهروها استفاده میشوند، باید از دوربینهایی استفاده شود که مجهز به قابلیت corridor mode، قابلیتی که که پوشش کل راهرو از جمله مناطق کور را فراهم میکند، باشند. با این حال، قوانینی برای نصب دوربین مداربسته در مشاعات ساختمان، وجود دارد که افراد باید به آنها توجه کنند. دوربینهای دام، معمولا ظاهر کوچک و جمعجوری دارند بر روی سقف نصب میشوند. آسانسورها، یکی از مکان هایی هستند که به دلیل تردد زیاد، معمولا ساکنان ساختمان ترجیچ میدهند دوربین مداربسته در آنها نصب شود و بدین شکل امنیت خود و سایر ساکنین و کارکنان را تامین میکنند.