قیمت دوربین مداربسته و 4 نکته برای خرید بهترین دستگاه نظارت تصویری

قیمت دوربین مداربسته آنالوگ بسیار پایین تر از سایر دوربین های مداربسته است بنابراین می تواند هزینه های سیستم مداربسته را به میزان چشمگیری کاهش دهد. در هنگام خرید محصول، علاوه بر قیمت دوربین مداربسته، چه نکات دیگری حائز اهمیت هستند؟ بنابراین اگر هزینه های راه اندازی سیستم مداربسته از اولویت بالاتری برخوردار است توصیه می کنیم از دوربین های مداربسته آنالوگ برای پروژه های خود استفاده کنید. در این بخش برخی از نکاتی که پیش از خرید دوربین مداربسته باید به آن ها توجه کنید را عنوان می کنیم. برای آنکه قادر باشید از میان این طیف وسیع محصولات، بهترین محصول را انتخاب کنید توصیه می کنیم با کارشناسان ما در مرکز دوربین مداربسته ایران تماس حاصل کنید. در این مرحله می توانید خرید خود را با اطمینان بیشتری انجام دهید و هزینه های سیستم مداربسته را کنترل نمایید. مواردی که در این بخش عنوان نمودیم برخی از فاکتورهای بسیار مهمی هستند که می توانند قیمت دوربین مداربسته را تحت تاثیر قرار دهند.

چنانچه محیط مورد نظر نصب شما دارای آب و هوای مرطوب و بارانی باشد دوربین های مداربسته می بایست از استانداردهای IP66 و IP67 برخوردار باشند. مورد بعدی تکنولوژی به کار رفته در ساخت دوربین های مداربسته است و به طور مستقیم می تواند بر روی قیمت دوربین مداربسته تاثیر داشته باشد. برندهای تولید کننده دوربین مداربسته در جهان، با توجه به نیازهای متفاوت کاربران اقدام به تولید این تجهیزات نموده اند بنابراین چنانچه به پروژه ای که قرار است راه اندازی کنید مسلط باشید به سادگی می توانید محصول مورد نظر خود را از میان این طیف وسیع محصولات انتخاب کنید. توصیه می کنیم پیش از خرید دوربین مداربسته جهت دریافت مشاوره پیش از خرید با کارشناسان فنی ما در مرکز دوربین مداربسته ایران تماس حاصل نمایید. با استفاده از این لنزها می توانید فاصله کانونی دوربین مداربسته را در بازه مشخصی تغییر دهید. برای این منظور پس از آن که با مرکز دوربین مداربسته ایران تماس حاصل نمودید، کارشناسان ما با مطرح نمودن سوالاتی، پروسه نیازسنجی از شما را به طور کامل انجام خواهند داد.

فاکتور بعدی که بر روی قیمت دوربین مداربسته تاثیر خواهد داشت رزولوشن دوربین مداربسته شما است. انواع دیگری از دوربین های مداربسته وجود دارند که با توجه به کاربری های مختلف می توانید از دوربین های اسپید دام، دوربین های صنعتی، پین هول، مینیاتوری و … لنزهای وریفوکالی که دارای موتور هستند یا به اصطلاح موتورایز می باشند شما را قادر می سازند تا با استفاده از منوی دستگاه ان وی آر، لنز دوربین را به صورت اتوماتیک و بدون دخالت دست تغییر دهید. همچنین امکانات ارائه شده در این دوربین ها سبب شده تا برای کاربردهای مختلف و پروژه های متنوعی بتوان از آن ها استفاده کنید. انواع مختلف این دوربین ها و کاربری خاص آن ها سبب می شود تا انتخاب دوربین مداربسته مناسب به امری مجله خبری lgcctv پیچیده تبدیل شود. قیمت دوربین هایک ویژن، قیمت دوربین داهوا، قیمت دوربین هایلوک، قیمت دوربین تیاندی، قیمت دوربین بصیر و قیمت تمامی محصولات صنعت سیستم مداربسته به عوامل مختلفی بستگی دارد و به طور قطع نمی توان فرمول مشخصی برای بازه قیمتی این دستگاه ها در نظر گرفت اما با شناسایی عواملی که به طور مستقیم بر قیمت این محصولات تاثیر می گذارد می توان بهترین دوربین مداربسته و دستگاه را برای پروژه های مختلف انتخاب کرد.

در مقابل، لنزهای متغیر یا وریفوکال وجود دارند. برای انتخاب لنز دوربین مداربسته نیز می بایست نوع کاربری که از دوربین خود توقع دارید را در نظر داشته باشید. چنانچه مکان مورد نظر تنها به نظارت نسبتا ساده ای نیاز دارد و برای مدیریت و کنترل اوضاع نیاز به امکانات پیچیده و پیشرفته ندارید توصیه می کنیم از دوربین های مداربسته آنالوگ با رزولوشن بالاتر استفاده کنید. دوربین های مداربسته آی پی قیمت بالاتری در مقایسه با دوربین های آنالوگ دارند. مرکز دوربین مداربسته ایران به عنوان یک مرکز جامع، اطلاعات دقیق محصولات را به همراه آخرین قیمت دوربین مداربسته در اختیار شما قرار می دهد. همانطور که می دانید عوامل مختلفی بر روی قیمت دوربین مداربسته تاثیرگذار هستند اما 3 عامل به طور مستقیم در حال حاضر قیمت دوربین مداربسته و لوازم جانبی آن را به طور مستقیم تغییر می دهد. همانطور که کمی قبل تر اشاره کردیم تکنولوژی ساخت دوربین مداربسته یکی دیگر از عواملی است که به طور مستقیم می تواند بر روی قیمت دوربین مداربسته تاثیر گذار باشد. یکی دیگر از عواملی که می تواند بر روی انتخاب یک دوربین مداربسته تاثیر داشته باشد نوع آب و هوای منطقه ای است که قرار است از دوربین های مداربسته استفاده کنید.