لیست قیمت کباب پز و باربیکیو گازی برقی ایستاده خانگی 28 اردیبهشت | villasaze

لیست قیمت کباب پز و باربیکیو گازی برقی ایستاده خانگی 28 اردیبهشت | villasaze اما اگر بخواهیم معایب آن را بگوییم باید گفت این باربیکیو ها به دلیل مصرف سوختی که دارند دود زیادی تولید بهترین کباب پز می کنند. پس با توجه به این موضوع بیشتر برای خانه های ویلایی مناسب هستند. باربیکیو ذغالی که شباهت بیشتری به کباب پز و یا منقل کباب دارد، گزینه‌ی دیگری است که به هنگام خرید باربیکیو می‌توانید آن را انتخاب کنید.

  • در واقع گابیون ها سبدهایی توری هستند که درون آن ها پر از مصالح سنگی می باشد.
  • در جواب این سوال که باربیکیو چیست و انواع آن را نام ببرید، باید گفت باربیکیو نوعی روش پخت غذا می باشد که به صورت طبخ در دمای کم و به صورت تدریجی می باشد.
  • این باربیکیو ها در ابعاد مختلف بنا به سفارش مشتریان طراحی و ساخته می شود.
  • در این مقاله سعی کردیم تمام نکات در هنگام خرید باربیکیو و تفاوت انواع مختلف آن را ذکر کنیم، تا در هنگام خرید دچار سردرگمی نشوید.

نوع دیگری از باربیکیو ها باربیکیو برقی می باشد که با برق کار می کند و دیگر خبری از گاز و یا ذغال نیست. این نوع باربیکیو باید در جایی قرار بگیرد که پریز برق وجو داشته باشد بنابراین قابلیت حمل و جابه جایی آن به سادگی امکان پذیر است البته فقط برای مناطقی که برق کشی وجود دارد. این مدل باربیکیو آتش و یا شعله ندارد و تنها با استفاده از المنت هایی که دارد صفحه گریل را داغ نموده و به شما به سادگی می توانید نسبت به کباب نمودن مواد غذایی اقدام کنید. میزان آلودگی هوا دراین مدل بسیار پایین است و نظافت و تمییزی باربیکیو به سادگی امکان پذیر است اما از مصرف بالای برق در این مدل نمی توان چشم پوشی کرد.

باربیکیو گازی 80 سانت

باربیکیو شرکت تولیدی و صنعتی جهان رومیزی ۶ شعله از گاز شهری بهره میبرد و از قابلیت تنظیم دما نیز برخوردار است. قیمت محصول متوسط رو به بالا میباشد و برای انواع مصارف آشپزی گزینه ی مناسبی است. آنچه ایمن مدل را از سایر باربیکیو های خانگی متمایز کرده است، کیفیت ساخت و همچنین ظاهر شکیل و زیبای آن است.

جنس بدنه این محصول از استیل گالوانیزه با رنگ کوره ای ثابت می باشد . این دستگاه مناسب برای انواع بالکن ها و منازل دارای حیاط برای طبخ انواع استیک ، همبرگر ، سبزیجات کبابی و … کاربرد بالایی دارد . این باربیکو با داشتن سینی روغن گیر در زیر دستگاه تمامی روغن های مواد غذایی که در حال طبخ هستند رو به طور کامل میگیرد و نظافت و شست و شوی دستگاه بسیار آسان است . یکی از پرکاربردترین و بهترین کباب پزها، باربیکیو گازی و ذغالی می باشد. نحوه عملکرد باربیکیو گازی و ذغالی به این صورت می باشد که هم قابلیت کار با گاز را دارد هم به صورت ذغالی کار می کند. مثلا در موقعیت هایی که شما به گاز دسترسی دارید و حال و حوصله تهیه ذغال برای کباب را ندارید به سادگی می توانید برای تهیه کباب از حالت گازی استفاده کنید.

شاید بسیاری نام باربیکیو های گابیونی به گوش آن ها نخورده باشد. در واقع گابیون ها سبدهایی توری هستند که درون آن ها پر از مصالح سنگی می باشد. با توجه به سنگ های زیادی که در این باربیکیو وجود دارد، زیبایی خاصی را به محیط می بخشد.

ویلا مدرن شهرکی سند تکبرگ تهراندشت سرخاب – کد 311