ماژول فول کالر 3IN1 V1 12 تهیه و توزیع کلیه لوازم تابلوسازی،چاپ لارج فرمت و تابلو روان | asilight

بنابراین برای تولید اکثر رنگ ها توسط نور در یک تابلو روان لازم است که این سه مولفه رنگی وجود داشته باشد. روشن است که هر ماژول نیز با توجه به وجود هر یک از این مولفه ها توانایی تولید یک رنگ در صورت وجود یک مولفه (ماژول تک رنگ)، سه رنگ در صورت وجود دو مولفه (ماژول سه رنگ) و تمام رنگ در صورت سه مولفه (ماژول فول کالر) را دارد. بنابراین برای تولید اکثر رنگ ها توسط نور در یکتابلو روانلازم است که این سه مولفه رنگی وجود داشته باشد. روشن است که هرماژولنیز با توجه به وجود هر یک از این مولفه ها توانایی تولید یک رنگ در صورت وجود یک مولفه (ماژول تک رنگ)، سه رنگ در صورت وجود دو مولفه (ماژول سه رنگ) وتمام رنگدر صورت سه مولفه (ماژول فول کالر) را دارد. و کیفیت ماژول تفاوت های بسیار زیادی با یکدیگر داشته باشند.

ماژول فول کالر

ماژول فول کالر 3IN1 V1 12 تهیه و توزیع کلیه لوازم تابلوسازی،چاپ لارج فرمت و تابلو روان | asilight

ماژول های تک رنگ به دلیل قیمت مناسب، طول عمر بالا، کیفیت و یکنواختی نور و قدرت جذب بالا جز محبوب ترین و پرفروش ترین ماژول ها برای استفاده در تابلوهای روان می باشند. کنترلرهای فولکالر قابل استفاده برای این ماژول می باشند که بسته به ابعاد نمایشگر و نوع استفاده متفاوت هستند. ماژول های تک رنگ را می توان از میان رنگ های قرمز ، سبز ، آبی ، زرد و سفید انتخاب نمود. رنگ های قرمز و سبز و آبی طول عمر بیشتری نسبت به رنگ سفید دارند. واردات قطعات وعرضه مستقیم تابلو های روان با بهترین کیفیت ومناسبترین قیمت و ارسال سریع تابلوهای روان … کلیه حقوق این سایت برای گروه ال ای دی پنل ( تلویزیون شهری ) محفوظ است.

LED و تجهیزات

ماژول تک رنگ سبزاستفاده میشود قابلیت نمایش متن و افکت های ساده ماژول فول کالر را دارد. قبل از سفارش آن باید کمی دقت به خرج داده و بسته به نیاز خود بهترین ماژول تلویزیون شهری را انتخاب کنید. قسمت های کوچکتری از سطح نمایشگر که با کنار هم قرار گرفتن آن ها سطح نمایشگر تابلو روان ساخته میشود. مبین‌تک با رویکرد حمایت و توسعه کسب و کارها در صنایع چاپ، لیزر و چوب، در حال حاضر بزرگ‌ترین مجتمع صنعتی خرید، فروش و پشتیبانی ماشین‌آلات صنعتی است.

  • ماژول p5 smd outdoor با روش اسکن 1/8 طراحی وبه تولید رسیده است.اسکن ماژول تاثیر به سزایی روی پرتاب نور ماژول دارد.
  • در حال حاضر، تابلوهای LED، تابلوهای روان و تلویزیون های شهری به دلیل وزن کم، نصب و نگهداری آسان به طور گسترده در تبلیغات و اطلاع رسانی ها مورد استفاده قرار می گیرند.
  • هنگام خرید ماژول فول کالر، باید بدانیدماژول تابلو روان فول کالر در چه محیطی قرار است نصب شود، دانستن این موضوع به شما کمک می کند انتخاب درستی در خرید ماژول فول کالر تلویزیون شهری داشته باشید و از هزینه های اضافی جلوگیری نمایید.
  • هزینه پایین و جذابیت های بصری فراوان آن باعث شده تا جایگاه خاصی در بین نمایشگرهای تبلیغاتی داشته باشد.کاربرد آنها بسیار راحت و سریع بوده و از کنار هم قرار دادن آنها می توان نمایشگرهای تبلیغاتی شکیلی در سایزهای متفاوت تولید نمود.

گروه تولیدی بازرگانی ال‌ای دی پانل با تکیه بر دانش فنی خود و نیز مراودات تجاری با شرکای تجاری معتبر … تا به حال چیزی در مورد دمای رنگ لامپ ال ای دی چیزی شنیده‌اید؟ به طور کلی تا چه اندازه با دمای رنگ آش… نام کاربری یا ایمیلی که در پروفایل خود استفاده کردید را وارد کنید. نیشن استار مس – درساخت چیپ اس ام دی این لامپ از wire مس استفاده شده است وکیفیت قابل قبولی دارد. ‎فروشگاه پویا سیستم همواره پشتیبان محصولات ایرانی بوده است و در این راستا همه تلاش خود را برای جایگزینی محصولات ایرانی به جای محصولات چینی انجام داده و آمادگی خود را برای تامین قطعات مورد نیاز و فروش اعلام می دارد .

مدارات و سخت افزار ها طوری می باشد که سریعا رفرش یا همان بروزرسانی می شود و صفحه نمایش انقدر سریع بالا میاد که ممکن است با چشم ما قابل مشاهده نباشد. از سه رنگ آبی و قرمز و سبز می باشد و در اصل طیف ترکیبی و متفاوتی از نور را از سه رنگ می گرفتند. فروش تلویزیون های تبلیغاتی، نصب و راه اندازی تلویزیون های تبلیغاتی برای تمام اصناف وارسال به تمام نق…

ماژول فول کالر P10 RGB 16*16