مزایای نصب سیستم کنترل دسترسی

انواع کنترل دسترسی

خروجی‌های دکمه‌ای را می‌توان در مواردی که کاربر قادر به باز کردن درب‌های خاص نیست، مانند بیمارستان‌ها یا مطب‌های پزشک، استفاده کرد.

تونی دنیر، امنیت دوربین در حال حاضرآیا به دنبال مشاوره کنترل دسترسی هستید؟ تونی می تواند به شما مشاوره امنیتی رایگان برای موقعیت مکانی شما بدهد. حتی اگر مطمئن نیستید که به چه چیزی نیاز دارید، تیم امنیتی ما شما را در مورد آنچه برای ایمن سازی کسب و کارتان نیاز است راهنمایی می کند. مهم نیست در چه نوع تأسیساتی درخواست پشتیبانی نظارت دارید، ما می‌توانیم در مورد تمام نیازهای امنیتی شما به شما کمک کنیم.

چرا شرکت ها از کنترل دسترسی استفاده می کنند

در حالی که کنترل دسترسی می‌تواند امنیت بیشتری را همراه با تعدادی از مزایای دیگر فراهم کند، یکپارچه‌سازی ویدیو می‌تواند این اقدامات را بیش از پیش افزایش دهد و ایمنی خرابی را فراهم کند. نظارت تصویری مبتنی بر شبکه و ابر اطمینان بیشتری را ارائه می دهد که هیچ کس وارد هیچ منطقه امنی نشده است.

سوئیچ دکمه ای

برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد کنترل دسترسی و نحوه استفاده از آن برای افزایش اقدامات امنیتی کسب و کار به خواندن ادامه دهید.

با یک سیستم امنیتی که به درستی نصب و پیکربندی شده است، می‌توانید فیلم‌ها را تجزیه و تحلیل کنید و داده‌های کلیدی را بررسی، نظارت و ردیابی کنید که به شما بینشی در زمان واقعی از ترافیک مشتری، مسائل مربوط به کارکنان، عادات خرید، نسبت تبدیل و انواع مختلف می‌دهد. سایر داده های بالقوه

وبلاگ ما را دنبال کنید برای به روز ماندن با CameraSecurityNow.com و ما را در رسانه های اجتماعی دنبال کنید. با نظر دادن در زیر به بحث بپیوندید.منبع

انواع مختلفی از محصولات کنترل دسترسی در بازار موجود است و برندهای مختلفی برای انتخاب وجود دارد. برخی از بهترین انواع کنترل دسترسی عبارتند از:

برای تماس های VoIP، هنگامی که تاچ پد آن فعال می شود، این خواننده ها از طریق VoIP با اپراتور تماس می گیرند. سپس اپراتور می تواند با بازدید کننده ارتباط برقرار کند و یک کد دسترسی برای باز کردن در وارد کند. علاوه بر این، از حالت کارت و چهره برای انجام تشخیص چهره همراه با تأیید کارت قبل از اعطای دسترسی پشتیبانی می کند.

برخی از کارت خوان ها یا RFID خوان های مجاورتی دارای صفحه کلید هستند که برای خواندن کدهای پین و/یا در صورت لزوم کارت های دسترسی طراحی شده اند.

در حالی که کارت خوان ها نیاز به کشیدن انگشت دارند، خوانندگان مجاورت از فناوری RFID برای اجازه دسترسی با یک موج در جلوی خواننده استفاده می کنند.

اگر به دنبال افزایش امنیت برای سازمان خود هستید، مهم است که نصب کننده مناسب را انتخاب کنید. برای مشاوره رایگان همین امروز با امنیت دوربین تماس بگیرید. تکنسین های نظارت آموزش دیده و ماهر ما به شما کمک می کنند تا بهترین راه حل را برای نیاز منحصر به فرد خود راهنمایی کنید. یک نظرسنجی سایت انجام می شود تا شما را به سمت بهترین راه حل هدایت کند و دقیقاً توضیح دهد که چرا این بهترین کار را برای تأسیسات و سازمان شما دارد.

بسته به صنعت شما، حتی ممکن است برنامه های کاربردی مفیدی مانند جفت کردن کنترل دسترسی با دوربین امنیتی وجود داشته باشد تا به کارگران یا مشتریان اجازه ورود به ساختمان شما بدون نیاز به باز کردن فیزیکی قفل درب داده شود.

هنگامی که خروجی دکمه فشاری فعال می شود، به طور لحظه ای قفل ایمنی در درب را آزاد می کند. دکمه خروج قدرت را به قفل مغناطیسی آزاد می کند و درب به طور خودکار آزاد می شود و اجازه خروج آزاد را می دهد. اینها معمولاً روی یک تایمر هستند یا پس از بسته شدن درب به طور خودکار دوباره درگیر می شوند.

این کارت خوان با ارائه تمام قابلیت های مشابه کارت خوان استاندارد، یک دوربین 2 مگاپیکسلی را اضافه می کند که به شما امکان می دهد افرادی را که در درگاه شما هستند، نظارت کنید. این دوربین بدون نیاز به نصب و نگهداری دوربین جداگانه برای ورودی، نمای زنده ورودی را گرفته و از طریق شبکه به سیستم کنترل دسترسی منتقل می کند.

کارتخوان ها

این دکمه ها عموما برای دستگاه های خروجی در ساختمان های تجاری، صنعتی و یا حتی مسکونی استفاده می شوند. دکمه خروجی را می توان روی درب های ضد حریق، گیت ها یا هر جای دیگری که بتوانید کنترل دسترسی نصب کنید، استفاده کنید.

مزایای کنترل دسترسی + دوربین های امنیتی

یکی از تکنسین های ما در هر مرحله به شما کمک می کند – با یک نظرسنجی رایگان از سایت شروع کنید. و این تکنسین شما را راهنمایی می کند که چه نوع دوربین و کنترل دسترسی بهتر عمل می کند و بینشی در مورد محصولات توصیه شده ارائه می دهد.

مزایای اضافه شده افزودن دوربین های امنیتی به سیستم کنترل دسترسی عبارتند از:

 • مشاهده ورود و خروج افراد از فضاهای امن برای اطمینان از اینکه همه به حساب می آیند و هیچ شخص غیرمجاز به آن دسترسی پیدا نکرده است.
 • اگر سرقتی رخ داد، می‌توانید فیلم‌ها را مرور کنید تا متوجه شوید چه کسی موجودی کالا را سرقت کرده یا به داده‌های حساس دسترسی داشته است.
 • هنگامی که شخصی وارد یک منطقه می شود، ضبط حرکتی می تواند بلافاصله شروع شود.
 • در صورتی که نیاز به بازبینی فیلم های قدیمی داشته باشید، بایگانی ها را می توان برای مدت طولانی (بسته به اندازه فضای ذخیره سازی انتخابی شما) نگهداری کرد.

اگر سؤالات دیگری در مورد کنترل دسترسی دارید، یا اگر به دنبال اطلاعات بیشتر هستید، با تونی در Camera Security Now از طریق تماس با شماره 513-813-4039 تماس بگیرید یا یک فرم قیمت آنلاین سریع و آسان را پر کنید.

به جای تعویض کلید، اگر شخصی یک فوب یا کارت را گم کند، یا شرکت را ترک کند، تنظیم تنظیمات سیستم امنیتی به صورت آنلاین و ارائه یک فوب جدید با اعتبار مناسب (و حذف دسترسی به فوب های قدیمی) بسیار آسان تر و ارزان تر است. .

کارت خوان با دوربین های داخلی

سوایپ‌خوان‌ها و خوان‌های مجاورت از کارت‌های دسترسی یا فوب‌ها برای اعطای دسترسی استفاده می‌کنند. این نوع فناوری به شما امکان می دهد اعتبارنامه های منحصر به فردی را برای هر کاربر برنامه ریزی کنید، بنابراین می توانید دسترسی به مناطق مختلف (یا همه مناطق) را فقط به کسانی که نیاز به ورودی دارند، اعطا کنید.

با پیشرفت تکنولوژی، امنیت کسب و کار دائما در حال تغییر است. با هر پیشرفت جدید در امنیت، راه جدیدی برای ثبت داده‌ها، نگهداری موجودی، نظارت بر اموال خود و حفظ امنیت کارکنان و مشتریان ارائه می‌شود. یکی از بزرگترین پیشرفت‌ها در امنیت از کنترل دسترسی حاصل می‌شود، که تنها به افراد خاصی اجازه می‌دهد تا با تأیید هویت شخصی از طریق پین، کارت کلید RFID یا خواننده بیومتریک وارد مناطق خاصی شوند.

راه حل های کنترل دسترسی

دانستن اینکه چه کسی وارد مناطق خاصی از کسب و کار شما می شود و ثبت گزارش از بخش های خاصی از ساختمان شما دارای تعدادی عملیات عملی است مانند:

 • برنامه ریزی فضایی برای رعایت دستورالعمل های بهداشتی.
 • گرمایش و سرمایش کارآمدتر، زیرا می توانید پیش بینی کنید که کارمندان چه زمانی در مناطق خاصی خواهند بود.
 • برنامه ریزی برای خریدهای آتی ساختمان یا بهبود بر اساس اشغال.

کنترل دسترسی نه تنها امنیت را افزایش می دهد، بلکه می تواند کارایی عملیاتی را نیز بهبود بخشد و بینش قدرتمندی را برای کسب و کار شما ارائه دهد. در اینجا برخی از راه هایی وجود دارد که کنترل دسترسی می تواند کمک کند:

 • کلید دیگری وجود ندارد – در صورت رها شدن کارمندان، نیازی به تعویض کلیدهای گمشده یا کلید مجدد نیست.
 • سفارشی سازی را ارائه می دهد – می‌توانید اتاق‌ها را فقط برای کسانی که برای عملیات تجاری نیاز دارند خصوصی نگه دارید و اعتبارنامه‌های سفارشی را برای کارمندان یا فروشندگان مورد اعتماد ایجاد کنید.
 • نظارت بهتر – می توانید ردیابی کنید که چه کسانی برای حضور و غیاب می آیند و می روند و اقدامات امنیتی اضافه شده است.
 • ردیابی زمان – می توانید زمان دقیق ورود و خروج کارکنان را برای مدیریت موثرتر پوشش و حقوق و دستمزد پیگیری کنید.