مشاوره مالیاتی تلفنی ️ خدمات مالیاتی مالیات ها | تکس مپ

یک مشاور مالی می‌تواند به شما کمک کند تا به بهترین نحو تأمین اعتبار خود را مدیریت کنید و به ازای هر تسهیلات مالی، مزیت مالیاتی ممکن است وجود داشته باشد. برخی از درآمدهای بلندمدت، مانند سرمایه‌گذاری در بازار سرمایه، مالیاتی دارند که در برابر آنها می‌توانید با استفاده از خدمات یک مشاور مالی محافظت کنید. مشاور مالی می‌تواند به شما کمک کند تا مواردی مانند سرمایه‌گذاری در بازار سرمایه را بهینه‌سازی کنید و از بالاترین سطح مزیت مالیاتی استفاده کنید.

مشاور مالیاتی کیست

مشاوره مالیاتی تلفنی ️ خدمات مالیاتی مالیات ها | تکس مپ

شرکت ها و اشخاص حقیقی با توجه به نوع فعالیت کسب و کار و حجم فعالیت خود به یک نفر مشاور مالیاتی حضوری احتیاج پیدا می کنند. مشاوره مالیاتی حضوری این امکان را فراهم می کند که شخص ارائه دهنده خدمات مالیاتی یا مشاور مالیاتی در محل شرکت یا مجموعه حضور پیدا کند و به طور مستقیم به بررسی وضعیت مالیاتی شرکت بپردازد و راهنمایی لازم را به مجموعه یا مدیریت انتقال دهد. در سال های اخیر تاکید سازمان امور مالیاتی بر شفافیت اطلاعات مالی و اقتصادی مودیان است. همچنین سیاست هوشمند سازی نظام مالیاتی جهت مالیات ستانی مبنی بر اطلاعات شفاف و قابل استناد باعث شروع انقلابی در نظام مالیاتی شده است. به همین موجب نیاز کسب و کارها به استخدام مشاور مالیاتی در تهران و شهرستان ها بیش از پیش شده است. اشخاص حقیقی و حقوقی می توانند برای حل مشکلات مالیاتی و پیدا کردن پاسخ برای سوالات مالیاتی خود می توانند مشاوره مالیاتی تلفنی دریافت کنند.

روش‌های دریافت مشاوره مالیاتی اشخاص حقیقی

در مشاوره حضوری، مشاور مالیاتی حضور دارد و می‌تواند شخصاً پرونده مالیاتی و اوراق مالیاتی شما را بررسی نماید و سؤالات شما را به بهترین شکل ممکن پاسخ داده و در نهایت راهکارهای متناسب با چالش مالیاتی شما را ارائه دهد. مشاور مالیاتی در صورت نیاز می‌تواند لایحه دفاعیه مالیاتی نیز برای شما تنظیم نماید. با توجه به دو تفاوت قبلی وکیل دعاویمالیاتی و حسابدار، یکی از مهم ترین تفاوت های دیگر آنها نیز مشخص می گردد. کارفرمایان دقت داشته باشند که در استخدام مشاور مالیاتی باید تمام مراتب و شرایط را بسنجند. مهارت مشاور مالیاتی و کارایی ایشان بسیار مهم است و صرفا به خاطر دستمزد مشاور مالیاتی آنها را مقایسه نکنند. در موارد بسیاری مشاهده شده است که کارفرمایان امور مالیاتی کسب و کارشان را فدای هزینه حقوق و دستمزد استخدام مشاور مالیاتی کرده اند و بعدا دچار خسارات و جرایم مالیاتی شده اند که در مواقعی جبران ناپذیر است.

شرکت حسابداری و خدمات حسابداری

یک مشاور مالیاتی خوب نیز روابط عمومی بالایی دارد و دقت و صبر و حوصله بالایی نیز داشته تا به طور دقیق به راهنمایی افراد پرداخته و بر امور مالی و مالیاتی شرکت ها نظارت نماید. همچنین با داشتن روابط عمومی بالا می تواند به مدیران برای شروع مذاکرات تجاری مشاوره داده و در این مذاکرات مدیران را راهنمایی نماید. مشاوره مالیاتی می تواند سلامت مالی یک شرکت را تضمین نماید و باعث شود که شرکت ها به بیشترین سود مالی برسند . اگر در کسب و کاری فعالیت دارید و یا به کاری مشغول هستید، حتما نام مالیات به گوشتان خورده و خواهید دانست که هیچ راه فراری از پرداخت مالیات نخواهید داشت.

یک مشاور مالی می‌تواند به شما کمک کند تا مواردی مانند کاهش درآمد و یا استفاده از بالاترین سطح مزیت مالیاتی را برای کاهش هزینه‌های مالیاتی خود بررسی کنید. متخصصین، مشاوران و کارشناسان مالیاتی در این حوزه خدمات مختلفی را مرتبط با مالیات ارائه می دهند. برخی به حسابداری مالیاتی روی می آروند و برخی به مشاوره مالیاتی می پردازند. خدماتی که در مباحث مالیاتی ارائه می وشد می تواند دو جنبه اجرایی و مشاوره داشته باشد. یکی از خدمات محاسبان ارائه مشاوره حضوری به مودیان عزیز است، در این نوع مشاوره کارشناس به صورت حضوری پرونده مالیاتی شما را مورد بررسی قرار داده و به صورت حضوری در جریان مشکلات مالیاتی شما قرار می‌گیرد.

  • باید بیان کرد درآمدی که از راه مشاوره به دست می‌آید نیز طبق قانون مشمول پرداخت مالیات می‌شود.
  • این وکیل، چنانچه دارای اطلاعات تخصصی مالیاتی باشد، این امکان را نیز داشته که به عنوان مشاور مالیاتی، به کار خود ادامه دهد.
  • بصورت کلی یک مشاور مالیاتی متخصص و خبره ای توانایی را دارد که کسب و کار شما را در یک حاشیه امن مالیاتی هدایت نماید و البته از تحمیل جرایم مالیاتی به کسب و کارها به خوبی جلوگیری کند.
  • یکی از وظایفی که بر عهده اشخاصی که فعالیت تجاری را آغاز می کنند، قرار می گیرد، پرداخت مالیات می باشد.
  • مشاور مالیاتی به فردی متخصص در امور مالی و مالیاتی اطلاق می‌شود که دارای شناخت عمیق از حقوق و قوانین مالیاتی می‌باشد.
  • مجموعه مالی کده همیشه در تلاش است در راستای رفع مشکلات مالیاتی و پاسخ به سوالات مالیاتی ، مشاوره مالیات با سطحی بالا و اررنده به مشتریان خود ارائه کند.