نحوه اتصال دوربین امنیتی به کامپیوتر

هنگامی که اتصال فیزیکی همانطور که در ویدیو مشخص شده است تنظیم شد، می توانید با تنظیم پورت شبکه رایانه شخصی خود روی یک آدرس IP مناسب که با آدرس IP دوربین سازگار است، به دوربین متصل شوید. این فرآیند شامل مقدار مشخصی از نحوه عملکرد آدرس های IP است. ما سعی می کنیم در ویدیوهای زیر توضیح دهیم تا بتوانید دنبال کنید.

در ویدیوی زیر نحوه استفاده از ابزار پیکربندی برای تغییر آدرس IP دوربین را نشان می‌دهیم تا بتوانیم از طریق شبکه محلی (LAN) به آن دسترسی داشته باشیم. هنگامی که به رابط وب دوربین دسترسی پیدا کردیم، مکان تغییر تنظیمات تصویر، حالت سازگاری دوربین و آدرس IP را نشان می‌دهیم.

ری در رشته شیمی و علوم کامپیوتر از دانشگاه نیویورک فارغ التحصیل شد. او شدیداً به فرآیند خریدی که شامل آموزش و مشارکت مشتری است اعتقاد دارد. دیدگاه او برای شفاف کردن فرآیند خرید دوربین های امنیتی با نمونه های ویدئویی که ما از دوربین های خود می سازیم آغاز شد. ما به کار تحت رهبری Ray برای ارائه پشتیبانی تخصصی، اخلاقی و مصلحت‌آمیز به مشتریان خود ادامه می‌دهیم.

اگر از قبل آدرس IP دوربین سری Premium را که از CCTV Camera World خریداری کرده‌اید، می‌دانید، بهتر است ویدیوی زیر را دنبال کنید. اگر آدرس IP را روی دوربین تنظیم کنیم، برچسبی در بالای جعبه دوربین وجود خواهد داشت که آدرس IP آن را نشان می دهد. در آموزش زیر آدرس IP دوربین ما 10.1.1.85 است. ما نشان می دهیم که چگونه پورت شبکه سیمی رایانه شخصی را روی یک آدرس IP سازگار تنظیم کنیم تا رایانه شخصی بتواند با دوربین صحبت کند.

روش 2 – دوربین امنیتی را از طریق شبکه به رایانه شخصی متصل کنیدمنبع

اگر رایانه شخصی با پورت شبکه سیمی سخت ندارید و فقط یک لپ تاپ ویندوز دارید، می توانید از انژکتور PoE برای اتصال به دوربین و درگاه اترنت موجود در شبکه خود استفاده کنید. پس از اتصال دوربین امنیتی به شبکه، از ابزار Config برای دوربین های سری Premium برای پیدا کردن دوربین در شبکه استفاده کنید. می توانید ابزار Config را از اینجا دانلود کنید و در مورد آن بیشتر بدانید.

هدف این راهنما این است که به شما نشان دهد چگونه با استفاده از رایانه شخصی ویندوز و انژکتور PoE به دوربین امنیتی سری Premium از Avalonix دسترسی پیدا کنید. به طور خلاصه، در زیر لیستی از مواردی که برای دنبال کردن ویدیو و مراحل آموزشی زیر نیاز دارید آورده شده است:

  1. دوربین PoE سری پرمیوم از دنیای دوربین مدار بسته
  2. انژکتور PoE برای تغذیه دوربین
  3. دو کابل شبکه که به خوبی کار می کنند
  4. رایانه ویندوزی با پورت شبکه سیمی سخت یا اتصال WiFi

ارتباط با ری از طریق: ایمیل | یوتیوب

ابتدا باید انژکتور PoE را به دوربین و رایانه شخصی خود وصل کنید. به دو نوع پورت مختلف در یک انژکتور PoE توجه کنید. یکی پورت PoE+Data و دیگری پورت فقط داده است. پورت PoE+Data به دوربین و پورت Data به کامپیوتر متصل می شود.

دو راه برای اتصال به دوربین وجود دارد، یا مستقیماً به پورت شبکه سیم‌کشی رایانه شخصی یا از طریق شبکه رایانه‌ای.

روش 1 – دوربین امنیتی را مستقیماً به رایانه شخصی وصل کنید

دوربین‌های امنیتی از سال 2023 عمدتاً دوربین‌های IP یا دوربین‌های PoE هستند که دوربین‌های دیجیتالی هستند که می‌توان از آنها به روش‌های مختلفی استفاده کرد. به طور عمده، دوربین های امنیتی PoE را می توان به طور مستقل به عنوان مستقل یا به عنوان بخشی از سیستم دوربین امنیتی کامل با ضبط کننده NVR استفاده کرد. ماهیت دیجیتالی دوربین ها آنها را به گزینه ای مطلوب برای نصب کنندگان دوربین های امنیتی حرفه ای و Prosumers تبدیل می کند زیرا اجازه می دهد تا تنظیمات تصویر را تغییر دهید و امکان پیکربندی عملکردهای پیشرفته مانند FTP، تشخیص رویداد دوربین هوشمند و سایر تنظیمات متفرقه را فراهم می کند. برای سازگاری با سخت افزارهای قدیمی