نحوه ارسال 4 سیگنال دوربین امنیتی از طریق 1 سیم / دوربین مدار بسته پایگاه دانش جهانی

حداکثر فاصله انتقال بین هاب ها به وضوح و نوع سیگنال دوربین ها و همچنین کیفیت کابل بستگی دارد. با کابل با کیفیت خوب، سیگنال های HD 1080P تا فاصله 620 فوتی بین هاب ها قابل انتقال هستند. سیگنال های 720P HD تا 1300 فوت قابل انتقال هستند. سیگنال های آنالوگ CVBS همچنین می توانند تا 1300 فوت برای فیلم های رنگی ارسال شوند. اگر شخصی فقط به ویدیوی آنالوگ بدون رنگ در حالت سیاه و سفید نیاز دارد، فاصله بین هاب ها می تواند تا 1900 فوت باشد.

در فیلم آموزشی زیر از یک توپی فعال balun استفاده می کنیم که قادر به تامین برق نیز می باشد. با این حال، برای اکثر نصب ها، استفاده از هاب غیرفعال بدون برق را توصیه می کنیم. تامین برق دوربین ها به صورت محلی در جایی که آنها نصب شده اند بهترین راه برای نصب و راه اندازی دوربین ها است.

مت روسی یک مدیر پشتیبانی فنی در CCTV Camera World، یک توزیع کننده پیشرو دوربین مدار بسته واقع در بوفالو، نیویورک است. او یک کارشناس پشتیبانی فنی برای هر چیزی که مربوط به نظارت تصویری است است.

نصب دوربین های امنیتی بسته به الزامات سیستم بسیار متفاوت است. یک مشکل رایج که در مورد آن با ما تماس گرفته شده است، ارسال سیگنال های دوربین متعدد از طریق یک سیم در یک سیستم HD over coax است. خوشبختانه راه حلی برای ارسال حداکثر 4 سیگنال دوربین از طریق 1 سیم با استفاده از تجهیزاتی به نام هاب های ویدیویی پسیو بالون وجود دارد. یک جفت هاب قادر است 4 سیگنال دوربین را از یک فرستنده گیرنده به گیرنده و سپس به یک DVR با استفاده از 1 کابل اترنت بفرستد تا اینکه یک کابل جداگانه برای هر دوربین به دستگاه DVR نصب کند.

هاب های بالون غیرفعال دارای کانکتورهای BNC برای اتصال دوربین ها به هاب فرستنده گیرنده هستند. هاب گیرنده دارای کانکتورهای BNC برای ارسال کانال های ویدئویی به DVR یا مانیتورهایی با ورودی BNC است. فرستنده گیرنده و هاب گیرنده با استفاده از یک کابل اترنت به یکدیگر متصل می شوند. اکثر هاب های balun قادر به انتقال حداکثر 4 دوربین از طریق 1 کابل اترنت هستند.

ارتباط با مت از طریق: فیس بوکمنبع