نحوه استفاده از نرم افزار مانیتورینگ دوربین AvaEye

روش دومی که نرم‌افزار پشتیبانی می‌کند و ما نشان می‌دهیم، شامل امکان کلیپ بخشی از ویدیو در حین پیش‌نمایش آن در صفحه پخش است. شما به سادگی روی شبکه دوربینی که می خواهید کلیپ کنید کلیک راست کرده و سپس روی گزینه Start Clipping کلیک کنید. برای اتمام کلیپ، دوباره کلیک راست کرده و گزینه “Stop Clipping” را کلیک کنید. سپس می‌توانید با استفاده از پنجره «Clip» که باز می‌شود، بازه زمانی را به صورت دستی تنظیم کنید و سپس روی OK کلیک کنید تا صادرات کلیپ خود شروع شود.

در وهله اول، نگاه کردن به فیلم های ضبط شده دلیل اصلی برای داشتن یک سیستم دوربین امنیتی است. دسترسی سریع و آسان به ویدیو از دوربین یا سیستم خود با استفاده از نرم افزار AvaEye به این معنی است که مجبور نیستید ساعت ها جلوی ضبط کننده خود بنشینید و فیلم را مرور کنید. با تماشای ویدیو، نحوه پخش ویدیوی ضبط شده را با استفاده از نرم افزار AvaEye کشف کنید.

ارتباط با مت از طریق: ایمیل | یوتیوب

ویدیوی آموزشی حرکت به صفحه پخش، انتخاب دوربین ها، انتخاب محدوده تاریخ و زمان و استفاده از کنترل های پخش را پوشش می دهد. همچنین توضیح می دهیم که رنگ های مختلف در جدول زمانی ضبط به چه معناست. نرم افزار AvaEye امکان پخش همزمان ویدیو را فراهم می کند که به شما امکان می دهد فیلم های چند دوربین را با همگام سازی زمانی تماشا کنید.

رنگ ضبط نوع ضبط
طبیعی آبی
رویداد قرمز
VCA رنگ بنفش

نحوه دانلود یا صادرات ویدیو

مت روسی یک مدیر پشتیبانی فنی در CCTV Camera World، یک توزیع کننده پیشرو دوربین مدار بسته واقع در بوفالو، نیویورک است. او یک کارشناس پشتیبانی فنی برای هر چیزی که مربوط به نظارت تصویری است است.منبع نرم افزار مانیتورینگ دوربین AvaEye از این صفحه قابل دانلود است و با سری دوربین ها و ضبط کننده های Avalonix AvaEye کار می کند. این نرم افزار به شما امکان دسترسی به دوربین امنیتی DVR، NVR یا IP را با طیف گسترده ای از ویژگی ها ارائه می دهد. این نرم‌افزار نظارت را خودتان انجام دهید، زیرا به شما امکان می‌دهد پخش‌های ویدیویی زنده را تماشا کنید، به ویدیوهای ضبط‌شده دسترسی داشته باشید و ویدیوهای ذخیره‌شده را از راحتی رایانه خود صادر کنید. اگرچه ممکن است برای کاربران جدید پیچیده به نظر برسد، اما به شما اطمینان می دهیم که کاربر پسند است. برای کمک به اضافه کردن ضبط یا دوربین خود به نرم افزار و درک عملکردهای مختلف نرم افزار AvaEye، مجموعه ای از آموزش های تصویری را ایجاد کردیم.

تجهیزات AvaEye را از اینجا خریداری کنید

نسخه صحیح را برای رایانه خود دانلود کنید

برای دانلود نسخه ویندوز 10 نرم افزار cms کلیک کنید*برای نصب و استفاده به حقوق Administrator در ویندوز نیاز دارد
حداقل نیازهای رایانه شخصی (مشروط به تغییر بدون اطلاع قبلی):
سیستم عامل: ویندوز 7، ویندوز 8، ویندوز 10
CPU: Intel i5 Quad Core 1.8GHz یا بالاتر
کارت گرافیک: GPU مستقل که از DirectX 8.0c یا بالاتر پشتیبانی می کند
حافظه: 4 گیگابایت یا بالاتر
وضوح: 1280×1024 یا بالاتر
هارد دیسک: 512 گیگابایت یا بیشتر

برای دانلود نسخه MacOS نرم افزار cms کلیک کنید
برای Intel یا Arm Mac اینجا را کلیک کنید
حداقل نیازهای مک:
CPU: Intel یا Arm 8 core یا بالاتر
حافظه: 8 گیگابایت رم
هارد دیسک: 256 گیگابایت یا بیشتر
Rosetta در Arm Mac مورد نیاز است

نحوه نصب AvaEye در رایانه شخصی ویندوز

آخرین اما نه کم‌اهمیت، فایل‌هایی که صادر می‌کنید را می‌توان با استفاده از صفحه مدیریت وظایف در داخل نرم‌افزار برای پخش فایل ویدیویی مدیریت کرد، روی نماد پوشه کلیک کنید تا آن را در سیستم فایل ویندوز خود پیدا کنید، یا فایل ویدیویی را از دیسک سخت خود حذف کنید.