نحوه استفاده از Microsoft Edge برای دسترسی به دوربین های امنیتی

ارتباط با مت از طریق: ایمیل | یوتیوب

در اینجا ویدیوی دیگری وجود دارد که نحوه فعال کردن و استفاده از حالت برای دسترسی به دوربین های IP سری Avalonix را نشان می دهد.

در طول سال ها تغییرات و به روز رسانی های زیادی در دوربین های امنیتی صورت گرفته است. اخیراً، دوربین ها شروع به پشتیبانی از دسترسی HTML5 با استفاده از مرورگرهای مدرن کرده اند. با این حال، HTML5 از برخی ویژگی‌های حیاتی پشتیبانی نمی‌کند که هنوز توسط افزونه‌هایی که در اینترنت اکسپلورر اجرا می‌شوند پشتیبانی می‌شوند. از 15 ژوئن 2022، مایکروسافت اینترنت اکسپلورر را برای ویندوز 10 و 11 متوقف کرده است. بدون اینترنت اکسپلورر، کاربران از دسترسی به دوربین های قدیمی خود که نیاز به پلاگین و ویژگی های اضافه شده توسط افزونه ها برای دوربین های جدیدتر دارند، جلوگیری می کنند. اما نگران نباشید، اینترنت اکسپلورر هنوز با استفاده از حالت Microsoft Edge IE قابل دسترسی است.

نحوه فعال کردن حالت Microsoft Edge Internet Explorer

ما یک ویدیو ساختیم که نحوه فعال کردن و استفاده از حالت برای دسترسی به دوربین های IP سری AvaEye را نشان می دهد.

نحوه استفاده از حالت اینترنت اکسپلورر برای دسترسی به دوربین های آوالونیکسمنبع مت روسی یک مدیر پشتیبانی فنی در CCTV Camera World، یک توزیع کننده پیشرو دوربین مدار بسته واقع در بوفالو، نیویورک است. او یک کارشناس پشتیبانی فنی برای هر چیزی که مربوط به نظارت تصویری است است.

خوشبختانه برای کاربران نهایی، فعال کردن حالت اینترنت اکسپلورر در مایکروسافت اج یک فرآیند نسبتاً ساده و آسان است. این کار نیازی به دانش فناوری اطلاعات خارق العاده ای ندارد و با چند کلیک قابل انجام است.

  1. مایکروسافت اج را باز کنید.
  2. برای دسترسی به منو، روی سه نقطه در سمت راست بالای Edge کلیک کنید.
  3. روی تنظیمات کلیک کنید.
  4. روی تب Default browser در پنجره تنظیمات کلیک کنید.
  5. به دنبال گزینه “Allow sites to be reloaded in Internet Explorer mode (IE mode)” بگردید.
  6. روی منوی کشویی کلیک کنید و با کلیک کردن روی آن گزینه “Allow” را انتخاب کنید.
  7. Edge را با بستن آن یا کلیک کردن روی دکمه “Restart” پس از پیام “برای اعمال این تغییر تنظیمات، مرورگر خود را مجددا راه اندازی کنید” دوباره باز کنید.
  8. حالت IE اکنون فعال شده است و پس از دسترسی به رابط وب دوربین امنیتی خود، با کلیک بر روی سه نقطه در سمت راست بالا، قابل دسترسی است. این گزینه با کلیک کردن روی سه نقطه برای دسترسی به منو و سپس کلیک کردن روی “Reload in Internet Explorer Mode” پیدا می شود.

به عنوان مثال: آدرس IP پیش فرض دوربین ما 192.168.1.109 است. پس از تایپ آدرس IP و فشار دادن Enter روی صفحه کلید، روی سه نقطه در سمت راست بالای Edge کلیک کرده و سپس روی گزینه منوی “Reload in Internet Explorer Mode” کلیک می کنیم.

نحوه استفاده از حالت اینترنت اکسپلورر برای دسترسی به دوربین های AvaEye