نحوه انتخاب بهترین دوربین مداربسته

حتما قبل از انتخاب برند به موارد اینچنینی نیز دقت نمایید. در این موارد بالا بودن کیفیت تصاویر دوربین مدار بسته اهمیت چندانی برای شما نخواهد داشت. ضمانت نامه نشان دهنده اصالت کالا است و تنها شرکتهای معتبر، گارانتی و خدمات پس از فروش بلندمدت را در اختیار مشتریان خود قرار خواهند داد. 6- هزینه های جانبی نصب و راه اندازی: لازم است بدانید که دوربین تنها بخشی از سیستم دوربین مدار بسته در یک محیط است. اگر ده سال پیش نصب دوربین مداربسته تنها در اماکن بزرگ دولتی مورد استقبال قرار می گرفت، امروز استفاده از این دوربین ها در ساختمان های شخصی نیز به وفور یافت می شود. اگر به دنبال نصب آسان و بدون سیم کشی هستید دوربینهای wifi یا دوربین مداربسته بیسیم گزینه مناسبی برای شما به حساب می آید. اگر شما نیز به دنبال خرید دوربین مداربسته و نصب این دوربین ها در فضای خانه و محل کار خود هستید این مطلب به شما کمک می کند که بهترین انتخاب ممکن در میان انواع دوربین مداربسته موجود در بازار را داشته باشید. نکته مهم در انتخاب دوربین مداربسته این است که برای یک انتخاب بهینه باید با توجه به شرایط و نیاز و همچنین میزان هزینه انتخاب خود را انجام دهید.

3- سطح نور محیط: دوربینهای مدار بسته با واحد لوکس پایینتر به میزان نور کمتری برای ضبط تصویر نیاز دارند و همچنین دوربینهای مادون قرمز در تاریکی مطلق نیز قابلیت تصویربرداری از محیط را مجله خبری lgcctv دارند. 5- نیاز دارید تصاویر را کجا تماشا کنید: برخی برندها و دوربینهای مدار بسته اهمیت زیادی برای امکانات نرم افزاری برای گوشیهای موبایل قائل نیستند. عامل مهمی که باید در نظر گرفته شود این است که دوربینهای تحت شبکه تصاویر شفافتر و با کیفیت تری تولید میکنند. در واقع، حتی بی کیفیت ترین و ضعیفترین دوربینهای تحت شبکه، رکوردهای با کیفیت تری از دوربینهای HD تولید میکنند. در اینجا چند برند محبوب و با کیفیت دوربین مداربسته که هم از کیفیت بالایی برخوردار است و هم شامل گارانتی میباشد را معرفی میکنیم. حال با دانستن این اطلاعات باید در مورد برند و ویژگیهای دوربینها هم اطلاعاتی بدست بیاوریم تا بهترین خرید را داشته باشیم. با گسترش شهرها و همچنین افزایش تراکم جمعیت در شهرهای بزرگ شاهد افزایش تقاضا برای بالا بردن امنیت و ایجاد بسترهای نظارت محیطی در میان عموم مردم هستیم. امروزه بحث امنیت و حفاظت تصویری از فضاهای مختلف شهری به کاری تخصصی و بسیار حساس تبدیل شده است.

1- نیاز خود را به خوبی بشناسید: یعنی به خوبی مشخص کنید به چه دلیل نیاز به نصب دوربین مداربسته دارید؟ پاسخ دقیق به این سوالات به شما کمک می کند که دقیقا مشخص کنید چه نوع دوربینی را باید در فضای مورد نظرتان نصب کنید. 2- کیفیت سنسور بکار رفته در دوربین و تاثیر آن بر کیفیت تصاویر دوربین مداربسته: معمولا هرچه سنسور یا CCD بکاررفته در دوربینهای مدار بسته بزرگتر باشد، تصویری با کیفیتتر توسط لنزهای آن ضبط خواهد شد. درواقع علاوه بر دوربین ها، مواردی چون: کابل کواکسیال یا کابل شبکه، پاور، سوئیچ، دستگاه ذخیره کننده، هارد و . ب: دوربین مداربسته با دستگاه مرکزی: این دوربینها به صورت بیسیم به یک دستگاه مرکزی بیسیم متصل میشوند و منبع ذخیره سازی آنها هارد دیسکی میباشد که درون دستگاه مرکزی بیسیم تغذیه میشود. این دوربینها عموما به یک ضبط کننده دیجیتال (DVR) وصل می شوند تا بتوان ویدیوهای آنها را پردازش و ذخیره کنند. بعد از انتخاب دوربین مداربسته شما به خدمات نصب دوربین مدار بسته احتیاج خواهید داشت.

شرکت مهر تجارت از ابتدای انتخاب دوربین مداربسته تا نصب و پشتیبانی خدمات پس از نصب دوربین مداربسته در کنار شما خواهد بود. شرکت مهر تجارت جهان گستر نماینده رسمی شرکت هایک ویژن در ایران می تواند به شما ضمانت می دهد که از ابتدای انتخاب دوربین مداربسته تا نصب و پشتیبانی از این خدمات همراه شما خواهد بود. در این میان شرکت هایک ویژن را می توان پیشتاز تکنولوژی های نوین در زمینه دوربین های مداربسته دانست که در ایران نیز انواع دوربین های این شرکت در بازار موجود است. بنابراین هرچه سطح نور محیطی که شما نیاز به نصب دوربین مداربسته درآن را دارید کمتر باشد هزینه های شما برای استفاده از تکنولوژی های تصویر برداری دید در شب نیز بیشتر می شود. آیا فضای مورد نظر شما نیاز به دوربین دید در شب دارد؟ ممکن است در بعضی موارد تنها برای کنترل و نظارت بر فعالیت کارکنان نیاز به نصب دوربین داشته باشید. کاملا واضح است که اگر نیاز به نمایش تصاویر به صورت آنلاین بر روی گوشی های موبایل با اینترنت همراه موبایلان را دارید باید کمی به هزینه های بیشتر نیز فکر کنید. 7- خرید دوربینهای مدار بسته با ضمانت نامه معتبر: اگر به خرید دوربین مداربسته اقدام کردهاید، باید از فروشنده ضمانتنامه نیز بخواهید.