نحوه تنظیم رزولوشن مانیتور ضبط کننده دوربین امنیتی / پایگاه دانش جهانی دوربین مدار بسته

سپس با استفاده از رابط منوی نمایش داده شده در مانیتور، DHCP را در رابط منوی ضبط کننده فعال کنید. ما معمولاً DHCP را از قبل در ضبط کننده هایی که ارسال می کنیم فعال می کنیم. ممکن است آن را قبلاً فعال کنید. همانطور که در آخرین مرحله در فیلم زیر نشان داده شده است، به آدرس IP ضبط کننده توجه کنید. برای دسترسی به ضبط کننده از طریق شبکه به آن آدرس IP نیاز دارید.

اتصالات ویدیویی در پشت ضبط کننده های DVR امنیتی

نحوه عیب یابی

مشابه ضبط کننده های DVR و XVR که حمل می کنیم، ضبط کننده های NVR خروجی HDMI و VGA را ارائه می دهند. برخی از مدل های NVR حتی دارای پورت HDMI دوم هستند که یک مانیتور نقطه ای است و مانند پورت VGA به 1080P محدود می شود. فرآیند تنظیم وضوح نمایشگر در NVR در زیر توضیح داده شده است.

مت روسی یک مدیر پشتیبانی فنی در CCTV Camera World، یک توزیع کننده پیشرو دوربین مدار بسته واقع در بوفالو، نیویورک است. او یک کارشناس پشتیبانی فنی برای هر چیزی که مربوط به نظارت تصویری است است.

صرف نظر از اینکه می توانید یا نمی توانید خروجی ویدیوی HDMI را از ضبط کننده خود ببینید، ویدیوی زیر نحوه یافتن ضبط کننده را در شبکه با استفاده از ابزار پیکربندی ما که می توانید از اینجا دانلود کنید، نشان می دهد. اگر

روش 2

اگر با استفاده از مانیتور یا تلویزیون برای مشاهده سیستم دوربین امنیتی خود مشکل دارید، معمولاً به وضوحی که سیستم سعی در نمایش آن دارد مربوط می شود. مهم است که مراحل عیب یابی لازم را برای جمع آوری اطلاعات در مورد علت کار نکردن نمایشگر انجام دهید. اغلب اوقات به راحتی می توان فرض کرد که پورت دیگر کار نمی کند، اگرچه با بررسی مجدد تنظیمات می توان آن را برطرف کرد.

ساخت و مدل را جستجو کنید و تعیین کنید که حداکثر وضوح پشتیبانی توسط هر مانیتور چقدر است

 • برای اطمینان از درک صحیح اصطلاحات اتصال مانیتور، لطفاً به تصویر زیر نگاهی بیندازید. ضبط کننده های دوربین مدار بسته دوربین مدار بسته جهان دارای خروجی های ویدئویی HDMI و VGA می باشند. VGA حداکثر خروجی رزولوشن 1080P را پشتیبانی می کند، در حالی که HDMI بسته به مدل ضبطی که خریداری کرده اید می تواند تا 4K را پشتیبانی کند.

  اگر می‌دانید که ضبط کننده برق دریافت می‌کند و می‌توانید چراغ‌های جلوی آن را ببینید، اما صفحه منو یا شبکه دوربین روی مانیتور خود را که به آن متصل است نمی‌بینید، به احتمال زیاد وضوح صفحه نمایش نادرست تنظیم شده است. سازگار با مانیتور یا تلویزیون شما

  هنگامی که ضبط کننده را در شبکه قرار دادید، از آدرس IP اختصاص داده شده به ضبط کننده از طریق شبکه محلی توسط روتر خود برای دسترسی به ضبط کننده با استفاده از مرورگر وب مانند Firefox، Chrome، یا Edge استفاده کنید.

  نمی توانید وضوح صفحه نمایش DVR یا NVR خود را بالاتر از بالاترین وضوحی که مانیتور شما پشتیبانی می کند تنظیم کنید. توصیه می کنیم برای اطمینان، رزولوشن 1920×1080 را انتخاب کنید. بخش زیر به تفصیل روش های مختلف تنظیم رزولوشن مانیتور در ضبط کننده دوربین امنیتی را توضیح می دهد.

 • نحوه تنظیم رزولوشن مانیتور در یک ضبط کننده دوربین امنیتی

  روش 1

  به خاطر داشته باشید که ضبط کننده های 4K DVR قادر به نمایش خروجی 4K از طریق HDMI هستند، اما پورت VGA نمی تواند ویدیوی 4K را نمایش دهد. فناوری VGA حداکثر 1080P است. هنگامی که خروجی HDMI اصلی را روی 4K تنظیم کنید، پورت VGA به طور خودکار غیرفعال می شود. روند کار کردن هر دو یا هر دو پورت HDMI یا VGA در ویدیوی زیر توضیح داده شده است.

  تغییر وضوح مانیتور در NVR

  اگر از CCTV Camera World خرید کرده اید، ویدیوی زیر دستورالعمل های جامعی را در مورد نحوه تغییر وضوح ضبط کننده DVR با استفاده از فایرفاکس ارائه می دهد. همچنین می توانید کروم یا اج را نیز انجام دهید. اگر سوالی دارید، لطفاً با استفاده از فرم پشتیبانی ما به تیم پشتیبانی ما ایمیل بزنید.

  ارتباط با مت از طریق: فیس بوک  منبع

  اگر قبلا ضبط نکرده اید ابتدا ضبط کننده را روی شبکه قرار دهید. اگر با نحوه اتصال ضبط کننده به شبکه آشنا نیستید، در زیر می‌توانید ویدیوهایی را در مورد نحوه سیم‌کشی ضبط‌کننده به شبکه خود و فعال کردن DHCP برای دریافت آدرس IP پویا از روتر خود، به سرعت و آسان دنبال کنید.

  اگر یک مانیتور یا تلویزیون رایانه قدیمی یا ارزان قیمت دارید، به احتمال زیاد از همه خروجی های وضوح مختلف موجود در دستگاه های DVR و NVR امنیتی ما پشتیبانی نمی کند. انتخاب رزولوشنی که توسط مانیتور شما پشتیبانی نمی‌شود ممکن است شما را از ضبط ویدیوی خود محروم کند، مگر اینکه آن را به یک مانیتور رایانه 21.5 اینچی یا بزرگتر از یک سازنده معتبر مانند Acer یا Asus متصل کنید. بسته به مدل NVR خود، می‌توانید آن را نیز تنظیم کنید. وضوح صفحه نمایش با استفاده از مرورگر وب شما. دومی اجازه می دهد تا وضوح خروجی نمایش را از طریق شبکه محلی یا از طریق اینترنت تنظیم کنید. این مستلزم آن است که DVR ما را به روتر خود متصل کرده باشید و با تنظیم آن به درستی آن را برای کار با شبکه خود پیکربندی کرده باشید. آدرس IP، در صورت لزوم.

  انواع خروجی های مانیتور در دستگاه های DVR

  ساخت و مدل مانیتور(های) خود را پیدا کنید

 • اگر هنوز هم خروجی ویدیو توسط یکی از مانیتورهای ضبط کننده ویدیوی دیجیتال یا ضبط کننده ویدیوی شبکه نمایش داده می شود، تغییر وضوح نمایشگر با استفاده از رابط منوی ضبط کننده آسان است. بسته به اینکه دستگاه DVR یا NVR دارید، مراحل تغییر وضوح صفحه نمایش کمی متفاوت است که در ویدیوهای زیر نشان داده شده است.

  تغییر وضوح مانیتور در دستگاه DVR یا XVR

  اولین قدم این است که NVR را به روتر اصلی شبکه خود متصل کنید. این روتری است که رایانه شما به آن متصل است تا بتوانید از طریق LAN (شبکه محلی) به ضبط کننده دسترسی داشته باشید. برای پیروی از این روش ضروری است که در شبکه محلی هستید.

  در اینجا لیستی از مراحل عیب یابی در مورد نحوه حل مشکلات مانیتور که ممکن است با دستگاه DVR خود داشته باشید آورده شده است.

  1. نحوه تغییر رزولوشن در ضبط کننده به این بستگی دارد که آیا همچنان می توانید خروجی نمایش و صفحه های منو را در هر یک از نمایشگرهای فعلی خود مشاهده کنید. اگر ویدیو ندارید، باید ضبط کننده خود را به شبکه محلی خود متصل کنید و با استفاده از یک مرورگر وب در رایانه شخصی ویندوز به ضبط کننده دسترسی پیدا کنید تا خروجی نمایش صحیح را تنظیم کنید. توجه داشته باشید که ضبط کننده های قدیمی برای دسترسی به وب به اینترنت اکسپلورر نیاز دارند، در حالی که ضبط کننده های جدیدتر با کروم، سافاری و فایرفاکس سازگار هستند.