نحوه جایگزینی DVR یا NVR / دوربین مدار بسته QSEE پایگاه دانش جهانی

دستگاه‌های DVR ما با اکثر دوربین‌های IP QSEE هنگامی که با استفاده از سوئیچ‌های PoE به شبکه محلی متصل می‌شوند، کار می‌کنند.

چه قطعنامه هایی پشتیبانی می شوند؟

ممکن است یک DVR آنالوگ یا یک NVR برای استفاده با دوربین PoE داشته باشید. صرف نظر از نوع آن، ما هم دوربین ها و هم ضبط کننده هایی را حمل می کنیم که با سری QC سازگار هستند. فقط باید شماره مدل ضبط کننده خود را تأیید کنید تا بتوانیم بالاترین رزولوشن پشتیبانی شده توسط DVR NVR شما را تأیید کنیم.

بله، ما پشتیبانی فنی رایگان از طریق ایمیل برای طول عمر دستگاه DVR امنیتی ارائه می دهیم. در صورت درخواست، ما همچنین پشتیبانی تلفنی از راه دور پولی را ارائه می دهیم که می تواند بر اساس قرار قبلی برنامه ریزی شود. بسته به صف پشتیبانی، زمان پاسخگویی پشتیبانی ایمیل ما معمولا از 15 دقیقه تا یک یا دو ساعت متغیر است.

مت روسی یک مدیر پشتیبانی فنی در CCTV Camera World، یک توزیع کننده پیشرو دوربین مدار بسته واقع در بوفالو، نیویورک است. او یک کارشناس پشتیبانی فنی برای هر چیزی که مربوط به نظارت تصویری است است.

بله، ما پشتیبانی فنی رایگان از طریق ایمیل برای طول عمر دستگاه DVR امنیتی ارائه می دهیم. در صورت درخواست، ما همچنین پشتیبانی تلفنی از راه دور پولی را ارائه می دهیم که می تواند بر اساس قرار قبلی برنامه ریزی شود. بسته به صف پشتیبانی، زمان پاسخگویی پشتیبانی ایمیل ما معمولا از 15 دقیقه تا یک یا دو ساعت متغیر است.

آیا نسخه ی نمایشی از DVR وجود دارد؟

چگونه بفهمم ضبط کننده QSEE من DVR است؟

آیا به دنبال جایگزینی دوربین های امنیتی QSEE و/یا جایگزین های مناسب QSEE DVR هستید؟ دنیای دوربین مدار بسته می تواند به شما کمک کند. ما به مشتریان زیادی کمک کردیم تا جایگزین‌های مناسبی برای دوربین‌های امنیتی و ضبط‌کننده‌های موجود خود پیدا کنند، حتی قبل از اینکه Q-See از کار بیفتد. خط کامل ضبط کننده های DVR ما تقریباً با هر فرمت ویدیویی BNC که QSEE تا به حال استفاده کرده است، به جز HD-SDI سازگار است. همه ضبط کننده های DVR Pentabrid ما (که XVR نیز نامیده می شود) از 5 نوع سیگنال پشتیبانی می کنند: AHD، HD-TVI، HD-CVI، دوربین مدار بسته آنالوگ (CVBS) و IP. حتماً توضیحات محصول هر دستگاه DVR را بخوانید و مطمئن شوید که دوربین‌های موجود شما وضوح بالاتری نسبت به آنچه DVR پشتیبانی می‌کند ندارند.

فهرست

کدام DVR یا NVR با دوربین های Q-SEE سازگار است؟

ضبط کننده های NVR ما همگی بسته به مدل حداکثر 8 یا 12 مگاپیکسل را پشتیبانی می کنند.

سری QT

پاسخ کوتاه این است که بله، در اکثر موارد می‌توانید از کابل نصب شده موجود خود در هنگام تعویض DVR QSEE خود استفاده کنید. با این حال، شایان ذکر است که QSEE معمولاً سیستم هایی را با کابل از پیش ساخته شده نازک می فروخت که نمی توانست کیفیت فوق العاده HD 4K را پشتیبانی کند. اگر می خواهید هر یک از دوربین های خود را به 4K یا 8 مگاپیکسل به روز کنید، به کابل و کانکتورهای مسی جامد RG59U با کیفیت بالا نیاز دارید.

آیا پشتیبانی فنی ارائه می دهید؟

برای تعیین اینکه کدام DVR از دنیای دوربین مداربسته با DVR موجود شما چیست، به شماره مدل DVR Q-see شما نیاز داریم. در حالی که همه ما به دنبال پاسخ های سریع و آسان هستیم، انجام برخی واقعیت یابی در مورد مدل DVR فعلی شما در زمان و دردسر بسیار صرفه جویی می کند.

مدل DVR Q-see معمولاً در جلوی دستگاه DVR یا روی برچسبی در پایین دستگاه DVR قرار دارد. در تصویر زیر چند نمونه واقعی از اینکه شماره مدل ممکن است در ضبط کننده شما به نظر برسد را نشان می دهیم، خواه دستگاه DVR یا NVR.

نمونه هایی در مورد اینکه برچسب شماره مدل QSEE چگونه به نظر می رسد

Q-see دارای 3 خط مختلف ضبط کننده دوربین امنیتی بود. ما آن‌ها را در زیر فهرست کرده‌ایم و نکاتی درباره هر سری نوشته‌ایم:

سری QC

کانکتورهای BNC برای انتقال ویدئو در DVR های امنیتی استفاده می شوند. رابط های کابل شبکه یا اترنت در NVR های امنیتی موجود است. اگر ضبط کننده ای با پورت های BNC داشته باشید، هر یک از دستگاه های DVR امنیتی Avalonix ما احتمالاً جایگزینی برای سیستم QSEE شما خواهد بود. لطفاً در صورت داشتن هرگونه سوال در مورد DVR برای خرید، با ما تماس بگیرید.

آیا پشتیبانی فنی شما در ایالات متحده آمریکا مستقر است؟

وضوح پشتیبانی شده توسط مدل DVR Avalonix که خریداری می کنید تعیین می شود. ما دو خط DVR امنیتی ارائه می دهیم: 4K 8MP و 2K 4MP. رزولوشن‌های زیر توسط DVR‌های امنیتی 4K ما پشتیبانی می‌شوند: 4K 8MP، 5MP، 2K 4MP، 1080P 2MP، 720P و وضوح‌های آنالوگ تا CIF. به استثنای 3 مگاپیکسل، DVR های امنیتی 2K ما از وضوح 4 مگاپیکسل و کوچکتر پشتیبانی می کنند.

آیا سیستم های شما برای مشاهده دوربین های امنیتی از راه دور دسترسی دارند؟

آیا می توانم از کابل موجود خود که قبلاً نصب شده است استفاده کنم؟

ارتباط با مت از طریق: فیس بوکمنبع

ما ضبط کننده های DVR را در دو نوع ارائه می دهیم:

 1. حداکثر پشتیبانی از دوربین های امنیتی 4 مگاپیکسلی 2K
 2. حداکثر پشتیبانی از دوربین های امنیتی 4K

ضبط‌کننده‌های دوربین‌های مداربسته سری QT توسط Q-see از دو سازنده مختلف تهیه شده‌اند و جایگزین کردن آنها سخت‌ترین است. برای پیشنهاد یک ضبط جایگزین، به شماره مدل Qsee DVR یا NVR که دارید نیاز داریم. توضیح نحوه انتخاب جایگزین مناسب بسیار پیچیده است و ما خودمان مدل های جایگزین را پیشنهاد می کنیم.

سری ناکس

انبار و دفاتر ما در ایالات متحده واقع شده اند و کارکنان آگاه ما تمام پشتیبانی حرفه ای را در داخل ارائه می دهند. هیچ مانع زبانی یا دوره های انتظار طولانی وجود ندارد زیرا فن آوری های سریع و کارآمد ما به ایمیل ها به زبان انگلیسی ساده پاسخ می دهند.

آیا پشتیبانی فنی ارائه می دهید؟

سری Knox توسط Qsee یک سیستم NVR بود که فقط با دوربین IP کار می کرد. NVR های سری Knox با دوربین های IP سری Presidio از Q-see کار می کردند. دوربین‌های امنیتی و ضبط‌کننده‌های ویدئویی مطابق با NDAA ما سازگار هستند. لطفا برای اطمینان شماره مدل را برای ما ایمیل کنید.

نحوه تعویض DVR QSEE

ضبط کننده های DVR از دوربین مدار بسته جهان چه چیزی را ارائه می دهند؟

 1. تقریباً تمام فرمت های ویدیویی BNC پشتیبانی می شوند – شامل HD-CVI، HD-TVI، AHD و دوربین مداربسته آنالوگ (CVBS). همه این فرمت‌های ویدیویی در مقطعی توسط QSEE مورد استفاده قرار گرفته‌اند. همه آنها با دستگاه های DVR Avalonix سازگار هستند.
 2. سازگار با تمام رزولوشن های دوربین کواکسی — QSEE طیف گسترده ای از مدل های دوربین های امنیتی BNC / کابل کواکسی را در وضوح های مختلف تولید کرد. همه رزولوشن‌های ویدیو توسط ضبط‌کننده‌های 4K Avalonix XVR پشتیبانی می‌شوند: CIF، D1، 960H، 1MP/720p، 2MP/1080p، 3MP، 4MP، 5MP و 4K 8MP. ممکن است بخواهید بر اساس نیاز خود DVR 4K XVR زیر را در نظر بگیرید:
  1. 4 کانال 4K ضبط DVR
  2. DVR امنیتی 8 کاناله 4K
  3. DVR امنیتی 16 کانال 4K
 3. آسان برای استفاده – در راهنماهای ویدیویی سیستم دوربین امنیتی ما مشاهده کنید که دستگاه‌های DVR Avalonix چقدر ساده هستند.
 4. پشتیبانی از دوربین های IP — علاوه بر دوربین‌های BNC، ضبط‌کننده‌های Pentabrid XVR ما از دوربین‌های IP در شبکه محلی در صورت جفت شدن با سوئیچ PoE پشتیبانی می‌کنند.
 5. برنامه های عالی آیفون و اندروید – برنامه های آیفون و اندروید برای دستگاه های DVR Avalonix قابل اعتماد و آسان برای استفاده هستند. این برنامه‌ها به کاربران اجازه می‌دهند فیدهای زنده را از سیستم دوربین امنیتی خود نظارت کنند و همچنین فیلم‌های ضبط شده قبلی را جستجو و پخش کنند. اگر می‌خواهید درباره ظاهر و ظاهر برنامه گوشی‌های هوشمند ما بیشتر بدانید، ویدیوهای مروری درباره برنامه تلفن همراه ما وجود دارد که می‌توانید تماشا کنید.
 6. نرم افزار دسکتاپ برجسته – هر دو نسخه ویندوز و مک نرم افزار مانیتورینگ مرکزی ما عالی هستند. این نرم افزار به شما این امکان را می دهد که دوربین ها را از دور زیر نظر بگیرید و فیلم های نظارتی ضبط شده را تماشا کنید. فیلم های آموزشی برای نرم افزار دسکتاپ را می توانید در راهنمای نرم افزار نظارت مرکزی ما پیدا کنید.
 7. خدمات و پشتیبانی بی نظیر – مارک های فروشگاه های بزرگ و تاجران آمازون به دلیل نداشتن شماره تلفن یا انتظارهای طولانی مدت معروف هستند. ناگفته نماند خدمات ضعیفی که توسط تکنسین ها ارائه می شود. نگران نباشید، ما متخصصان متخصص مستقر در ایالات متحده را در اختیار داریم تا از طریق پشتیبانی رایگان مبتنی بر ایمیل، با زمان پاسخگویی کمتر از 2 ساعت در ساعات کاری، به شما کمک کنند. ما همچنین یک سرویس پشتیبانی از راه دور پولی را با قرار ملاقات برای کاربرانی که ترجیح می دهند از یک فناوری حرفه ای برای حفظ سیستم خود کمک کنند، ارائه می دهیم.

نحوه تعویض QSEE NVR

ضبط کننده های NVR از دوربین مدار بسته جهان چه چیزی را ارائه می دهند؟

 1. پشتیبانی از QSEE، Lorex، Amcrest، Axis و موارد دیگر – دستگاه‌های NVR آوالونیکس می‌توانند به دوربین‌های مختلفی از طیف وسیعی از برندها و سازندگان مختلف متصل شوند و آن‌ها را ضبط کنند. حداقل می توانید از اکثر دوربین هایی که از پروتکل ONVIF استفاده می کنند، انتظار پخش ویدئو داشته باشید. اگر می‌خواهید درباره اطلاعات سازگاری مارک یا مدل دوربین خاص اطلاعات بیشتری کسب کنید، لطفاً با استفاده از پیوند سمت راست بالای وب‌سایت، یک بلیط پشتیبانی ارسال کنید.
 2. سازگار با تمام وضوح دوربین های IP — ضبط‌کننده‌های 4K Avalonix NVR از تمام وضوح‌های ویدیویی، از 1MP 720P تا 8MP 4K پشتیبانی می‌کنند. بر اساس نیازهای خود، ممکن است بخواهید ضبط کننده های 4K NVR زیر را کاوش کنید:
  1. 4 کانال 4K ضبط NVR
  2. NVR امنیتی 8 کاناله 4K
  3. NVR امنیتی 16 کانال 4K
 3. آسان برای استفاده – خودتان ببینید که دستگاه‌های NVR Avalonix چقدر ساده هستند که در راهنماهای ویدیویی سیستم دوربین امنیتی ما استفاده می‌شوند.
 4. برنامه های رایگان مشاهده از راه دور – برنامه های آیفون و اندروید عالی هستند و همراه با خرید شما هستند. کاربران می توانند دوربین های زنده از راه دور را تماشا کنند و با استفاده از برنامه، فیلم های ضبط شده قبلی را جستجو و پخش کنند. برای اطلاعات بیشتر در مورد برنامه های تلفن همراه، در اینجا چند ویدیوی کلی برای تماشا وجود دارد.
 5. نرم افزار کامپیوتر یا مک راحت – نرم افزار مانیتورینگ مرکزی در هر دو سیستم عامل ویندوز و مک عالی است. با استفاده از این نرم افزار می توانید فیلم های نظارتی ضبط شده را مشاهده کنید و دوربین ها را از دور مانیتور کنید. راهنمای نرم افزار مانیتورینگ مرکزی ما دارای آموزش های ویدئویی برای نصب و استفاده از نرم افزار دسکتاپ است.
 6. پشتیبانی فوق العاده – برندهای با حجم بالا، کم هزینه و فروشندگان آمازون به دلیل نداشتن شماره تلفن یا داشتن صف های پشتیبانی بسیار طولانی شهرت دارند. چه رسد به خدمات کم رنگ تکنسین هایشان. ما کارشناسان مستقر در ایالات متحده داریم که از طریق سرویس رایگان مبتنی بر ایمیل ما، با زمان پاسخگویی در همان روز، معمولاً ظرف چند ساعت پس از تماس اولیه، آماده کمک هستند. برای مشتریانی که کمک از راه دور عملی را ترجیح می‌دهند، ما همچنین یک سرویس پشتیبانی پولی با قرار قبلی در دسترس داریم.

سوالات متداول (سؤالات متداول)

آیا همه دوربین های QSEE با دستگاه های DVR Avalonix سازگار هستند؟