اکثر ضبط کننده های ویدئویی دوربین امنیتی ما دارای خروجی های ویدئویی دوگانه هستند که شامل یک اتصال VGA و HDMI می شود. این دو خروجی ویدیو دقیقاً همان صفحه نمایش را نشان می دهند، به این معنی که آنچه در مانیتور VGA خود می بینید مانند مانیتور HDMI خواهد بود. آنها به شما اجازه نمی دهند که دوربین های خود را بین دو صفحه نمایش تقسیم کنید. برای مشتریانی که به دنبال نمایش سیستم دوربین امنیتی خود به صورت تقسیم صفحه بین دو نمایشگر هستند، پیشنهاد می کنیم ضبط کننده های خود را با خروجی HDMI دوگانه خریداری کنند.

دوربین های امنیتی سری Premium توسط Avalonix

برخی از ضبط کننده های DVR و NVR ما مانند مواردی که در زیر ذکر شده اند، علاوه بر یک پورت VGA، دارای دو درگاه HDMI هستند. تصویر سمت راست نشان می‌دهد که در صورت داشتن دو پورت HDMI، در پشت دستگاه ضبط چه شکلی است. پورت با برچسب HDMI1 از صفحه اصلی با قابلیت دسترسی به منو خروجی می دهد، در حالی که درگاه دوم برچسب HDMI2 یک شبکه دوربین را در حالت نمایش زنده خروجی می دهد. همانطور که در فیلم زیر نشان داده شده است، نمایشگرهای HDMI را می توان طوری تنظیم کرد که دوربین های خاصی را به ترتیب به صورت متوالی نمایش دهند تا بین دو نمایشگر تقسیم شوند.

توجه به این نکته ضروری است که چنین نمایشگر تقسیم شده است فقط برای حالت نمایش زنده امکان پذیر است; پخش ویدیوی فیلم ضبط شده از طریق HDMI1 انجام می شود. همچنین در برخی از مدل‌ها، استفاده از خروجی HDMI ثانویه، استفاده از خروجی‌های ویدیویی در حالت 1080P را به تلویزیون یا مانیتور رایانه شما مجبور می‌کند.

ضبط‌کننده‌های مدل زیر دارای خروجی دوگانه HDMI هستند که در ویدیوی بالا نشان داده شده است تا بتوانید دوربین‌های سیستم نظارتی خود را روی دو نمایشگر نمایش دهید:

مت روسی یک مدیر پشتیبانی فنی در CCTV Camera World، یک توزیع کننده پیشرو دوربین مدار بسته واقع در بوفالو، نیویورک است. او یک کارشناس پشتیبانی فنی برای هر چیزی که مربوط به نظارت تصویری است است.

ارتباط با مت از طریق: ایمیل | یوتیوب