نحوه مشاهده چندین DVR امنیتی از یک مکان

دان استفنز یک مدیر پشتیبانی فنی در CCTV Camera World، یک توزیع کننده پیشرو دوربین های امنیتی واقع در بوفالو، نیویورک است. زمینه تخصص او در طراحی سیستم های دوربین های امنیتی حرفه ای برای مشاغل متوسط ​​و بزرگ، مدارس و پروژه های دولتی است.

مجموعه نرم افزار ما از همه دستگاه های iOS، Android و رایانه های Windows و Mac پشتیبانی می کند.

CCTV Camera World یک توزیع کننده حرفه ای محصولات دوربین های امنیتی است و ما مفتخریم که محصولاتی را ارائه می دهیم که قابلیت های مشاهده از راه دور آنها را تطبیق می دهند. همانطور که در راهنمای مشاهده از راه دور رایگان برای سیستم های دوربین امنیتی توضیح داده شده است، مشاهده از راه دور دوربین ها و سیستم های ما رایگان است. در حالی که محصولات ما حرفه ای هستند، مشاهده از راه دور با اسکن یک کد QR در برنامه گوشی هوشمند یا نرم افزار PC/Mac ما آسان است. تنها چیزی که نیاز دارید اتصال به اینترنت در محل سیستم و در دستگاه مشاهده خود است. اگر نتوانید در حال حرکت از راه دور آن را تماشا کنید یا اعلان‌های هشدار حرکت را به تلفن هوشمند خود دریافت کنید، یک سیستم دوربین امنیتی چه فایده ای دارد؟

مشاهده تمام پست های دان استفنزمنبع

ارتباط با Don از طریق: ایمیل | یوتیوب

ویدیوی زیر نحوه واکشی ویدیو از هر ضبط کننده و مشاهده در نمای شبکه ای و تنظیم نماهای دلخواه را نشان می دهد. همچنین نحوه راه‌اندازی تورهای نمایشی را نشان می‌دهیم تا دوربین‌ها به‌طور خودکار روی صفحه نمایشگر جابجا شوند.

علاوه بر ارائه مشاهده رایگان از راه دور دوربین های امنیتی فردی یا سیستم های دوربین امنیتی، آیا می دانستید که می توانید چندین سیستم امنیتی را با استفاده از برنامه مشاهده از راه دور رایگان و نرم افزار رایانه شخصی ما مشاهده کنید؟

برنامه مشاهده از راه دور رایگان و نرم افزار رایانه شخصی ما به ویژه برای صاحبان مشاغلی که به یک سیستم نظارت سازمانی متشکل از چندین مکان نیاز دارند مفید است. کاربران همچنین می توانند دوربین های امنیتی خانه(های) خود و همچنین دوربین های یک یا چند کسب و کار را نظارت کنند.

اگر بیش از یک مکان دارید که یکی از ضبط کننده های DVR یا NVR امنیتی ما را در آن نصب کرده اید، احتمالاً از خود می پرسید که چگونه می توانید هر ضبط کننده دوربین امنیتی را از طریق یک رابط مشاهده کنید. برای این منظور ما برنامه Smart PSS خود را در هر دو نسخه ویندوز و مک در دسترس مشتریان خود داریم. با استفاده از این نرم افزار مدیریت مرکزی می توانید عملکردهای مختلفی از جمله مشاهده، پخش و دانلود را انجام دهید.