نصب دوربین مداربسته در 3 گام ساده + ویدئو آموزشی

در پایان این مقاله باید گفت چنانچه در زمینه نصب و راه اندازی سیستم های مداربسته چندان مسلط نیستید هیچ جای نگرانی نیست! از این رو توصیه می کنیم چنانچه قصد راه اندازی یک سیستم مداربسته را دارید حتما این کار را به عهده افراد متخصص در این زمینه یا نصاب دوربین مداربسته بگذارید. همچنین توجه داشته باشید که بعد از چیدمان کابل ها، تمامی کابل ها و سوراخ ها را پنهان کنید. در ادامه این مطلب که توسط مرکز دوربین مداربسته ایران تهیه شده است به برخی از نکات مهم و سوالات متداول در زمان نصب دوربین مداربسته اشاره خواهیم کرد. 1. به انواع تکنولوژی دوربین های مداربسته مسلط باشد. 4. با انواع لنز دوربین مداربسته و نحوه نصب آن ها آشنا باشد. بر روی دیوار، سقف و سایر نقاطی که برای نصب دوربین مداربسته مشخص کرده اید سوراخ هایی ایجاد کرده و دوربین مداربسته را پیچ کنید. برای مثال برای نصب دوربین مداربسته در راهروها، زیر زمین، انباری، پارکینگ، زیر سقف و حیاط قطعا نیاز به یک نقشه خواهید داشت. نصابان دوربین مداربسته معتقد هستند درب جلویی و پشتی منزل بهترین مکان و موقعیت برای نصب دوربین مداربسته هستند.

برای نصب دوربین مداربسته در فضاهای خارجی یا داخلی به چه تجهیزاتی نیاز داریم؟ از دیگر وظایف نصاب دوربین مداربسته می توان به تهیه گزارش از روند اجرای کار، پاسخگویی به مشکلات متداول کاربران و … در غیر این صورت توصیه می کنیم با کمی هزینه بیشتر، از یک نصاب دوربین مداربسته کمک بگیرید تا از نصب مطمئن و استاندارد سیستم مداربسته و دستگاه ضبط تصاویر خود اطمینان حاصل کنید. اگر رتبه بندی و نظرات در مورد محصول در چندین سایت بالا باشد می توان گفت به احتمال زیاد آن دوربین مداربسته از کیفیت بالایی برخوردار است. از این رو وجود یک دستگاه یو پی اس برای منزل شما سبب اطمینان خاطر می گردد. حال دستگاه به مانیتور متصل می شود. 2. همچنین اگر شخصی را می شناسید که قبلا یک دوربین مداربسته خریداری کرده است می توانید از تجربه آن ها استفاده کنید. دوربین مداربسته بی سیم یا دوربین سیمی؟

اگر شما هر گونه سوالی در رابطه با کجا و نحوه استفاده از مجله خبری lgcctv دارید، می توانید با ما در صفحه وب تماس بگیرید.

حتی اگر دوربین مداربسته شما بی سیم باشد باز هم به یک منبع تغذیه نیاز خواهید داشت. 2. بزرگ ترین مشکل دوربین های مداربسته وایرلس را می توان این مورد عنوان کرد که این دستگاه ها برای آنکه بهترین عملکرد خود را ارائه نمایند به امواج وای فای قوی و مستمر نیاز دارند. دوربین های مداربسته که مجهز به باتری هستند و از امواج Wifi برای انتقال تصاویر استفاده می کنند بهترین و ساده ترین دوربین برای نصب هستند. اگرچه نصب دوربین های مداربسته سیمی کمی پیچیده است با این حال توصیه می کنیم به منظور اتصال دوربین ها و دستگاه های ضبط کننده تصاویر از دوربین های مداربسته ای انتخاب کنید که از کابل برای اتصال استفاده می کنند. راه اندازی و نصب یک سیستم مداربسته برای منزل می تواند تجربه ای سرگرم کننده و مجله خبری lgcctv آسان باشد. علاوه بر آن ما در این مرکز قادر هستیم با توجه به نوع و ابعاد پروژه ای که در نظر دارید بهترین تکنسین نصب دوربین مداربسته را به شما معرفی کنیم. راه اندازی سیستم مداربسته در واقع آخرین مرحله در فرایند نصب دوربین مداربسته محسوب می شود.

برای این منظور تولید کنندگان دوربین مداربسته برای انتقال تصاویر، نرم افزارهای مرتبط را در اختیار شما قرار می دهند. با این وجود توصیه نمی کنیم که گران ترین دوربین مداربسته بازار را خریداری کنید. نصب دوربین مداربسته یکی جذاب ترین فرایندها در صنعت سیستم های نظارت تصویری به شمار می رود. نیازی به یادآوری نیست اما هزینه های نصب و راه اندازی یک سیستم مداربسته هر روز در حال افزایش است و این امر تنها محدود به کشور ما نیست. تهیه دوربین مداربسته در صورتی که مورد استفاده شما قرار نگیرد تنها هزینه زیادی به شما تحمیل خواهد کرد. چنانچه بهترین دوربین مداربسته موجود در بازار را خریداری کنید اما نصب آن توسط تکنسین نصب متخصص صورت نگیرد ممکن است پاسخگوی نیاز شما نباشد و تنها هزینه گزافی را به شما تحمیل کند. کابل PoE به شما امکان می دهد تا جریان برق و داده ها را به طور همزمان منتقل کنید به این شکل نصب دوربین های مداربسته تحت شبکه بسیار ساده تر خواهد بود. 2. دوربین های سیمی باید در نزدیکی پریز برق یا منبع تغذیه قرار گیرند بنابراین بر خلاف دوربین های بی سیم فاقد انعطاف پذیری در هنگام نصب و راه اندازی می باشند. باید گفت این پروسه نصب نسبتا ساده اگر طبق اصول و استاندارد انجام نگیرد می تواند منجر به بروز مشکلات و تحمیل هزینه های اضافی به شما شود.