ویزا توریستی ایران، مدارک ویزای توریستی ایران-irantoursguide

ویزا توریستی ایران، مدارک ویزای توریستی ایران-irantoursguide ميخواهيم به ايران برويم آيا با گرفتن ويزا بدون مشكل ميتوانيم به ايران رفته و برگرديم سفارت ميگويد كه دخترم بهتر است شناسنامه بگيرد و گرنه موقع برگشتن شايد اشكال پيدا كند آيا اين صحت دارد؟ شناسنامه گرفتن يك سال طول ميكشد. خواستم اقدام کنم برای ویزای بستگان ولی واقعا نمیدونم چه مدرکی میتونم ارایه کنم. فرانسه حمله تروریستی روز گذشته که در مکانی مذهبی در شهر شیراز در ایران اتفاق افتاد و داعش مسؤلیت آن را برعهده گرفت و منجر به قربانی شدن چندین نفر شد را محکوم می‌کند. ایران گام‌های مهم دیگری برای از بین بردن برجام از طریق افزایش قابلیت‌های تولید خود در تأسیسات هسته‌ای فردو و نطنز، فراتر از محدودیت‌های برجام، و با تسریع تولید اورانیوم غنی شده برداشته است.

خیر- اتباع تمامی کشورها برای وارد شدن به مناطق آزاد ایران نیازی به ویزا ندارند. مدت اعتبار ورود از زمان صدور ویزا می‌باشد و اعتبار مدت اقامت از زمان ورود محاسبه می‌شود، که این مدت قابل تمدید است ولی مدت اعتبار ورود را نمی‌توان تمدید کرد. چنانچه قصد سفر به کشور مالزی را دارید، اگر مایل هستید درباره امکانات تور مالزی بیشتر بدانید، به صفحه مورد نظر مراجعه نمایید. خیر امکان پرداخت هزینه ویزا توسط میزبان وجود ندارد و مهمان جنابعالی خودشان هنگام مراجعه به واحد کنسولی باید این هزینه را پرداخت نمایند.

ایشون باید با کدوم پاسش بیاد ایران که راحتتر ویزا بگیره؟ خیلی ممنون میشم از کمکتون. امروز دقیقا 21 روز از صدور کد تایید یا کد رهگیری از وزارت امور خارجه گذشته و علی رغم قول مساعد وزارت به همکارم همچنان ویزای ایشون صادر نشده و تنها لطفی که سفارت ایران در دبی کرده این بوده که به ایشون گفتن قطعا درخواست شما ریجکت نمشه!!! با سلام،متاسفانه در حال حاضر تنها در صورتی که مسافر اقوام درجه یک ایرانی داشته باشند امکان دریافت ویزای ایران را دارند. در این مرحله، در واقع یک دعوتنامه از طرف هایپرشیا برای مهمان شما صادر و به وزارت امور خارجه ایران اعلام می‌گردد.

همچنین اگر فردی در طول یکسال 3 بار با ویزای تجاری به ایران سفر کرده باشد می‌تواند ویزای مولتیپل یا چندبار ورود ایران را Info about Tour leaders in Iran دریافت کند. بله شما می توانید ایشان را به ایران دعوت و میزبان ایشان برای دریافت ویزای توریستی ایران شوید. باقی مراحل تحت نظر و بررسی وزارت امور خارجه انجام خواهد شد و پس از بررسی اطلاعات مسافر جهت صدور ویزای ایشان تصمیم گیری می شود، اگر شما از قبل برای دریافت کد رفرنس ویزا اقدام نمایید مشخص می شود به ایشان ویزای ایران تعلق می گیرد یا خیر. در حالت معمول نباید مشکلی برای دریافت ویزای ایشان وجود داشته باشد. ویزای تجاری ایران یکی دیگر از انواع ویزاهای کوتاه مدت ایران است که برای شهروندان خارجی که تمایل دارند در زمینه تجارت و انجام فعالیت های تجاری و یا شرکت در جلسات کاری به ایران سفر کنند صادر می شود.

  • اگر برای سفارت اقدام نمی کنید، می توانید ویزای ایران را در بدو ورود دریافت کنید که در فرودگاه فقط چند ساعت طول می کشد.
  • در حال حاضر سفارت اطلاعیه ای در این باره نداده اگر اطلاعیه ای صادر نکنن و مهلتی رو اعلام نکن جریمه خواهید شد.
  • ارائه‌ مدارک و مصاحبه برای این است که سفارت را مطمئن کنید به یک سفر توریستی یا کاری می‌روید و بعد از اتمام مدت سفرتان به ایران برمی‌گردید.
  • اما اگر هدف شما سفر سیاحتی و زیارتی است ، درخواست کتبی کافی است و نیازی به شماره دعوتنامه از آژانس مسافرتی ندارید.
  • با گذشت زمان، بخشی دیگر از کشورهای دیگر اروپا نیز به این معاهده پیوستند و تا امروز ۲۶ کشور قاره‌ی اروپا به معاهده‌ شینگن پیوسته‌اند.

اتباع برخی کشورها به جز 11 کشور می توانند برای دریافت ویزای توریستی در فرودگاه های بین المللی ایران اقدام کنند. سلام،این صفحه مربوط به ویزای ایران برای اتباع خارجی است که قصد سفر به ایران را دارند. برای دریافت ویزای مولتی (چندبار ورود) یکساله ایران، مهمان شما باید در سال گذشته 2 با ویزا مولتی 6 ماهه دریافت کرده باشند. محل اخذ ویزا می‎تواند کنسولگری ایران در میلان باشد و مشکلی وجود ندارد. سلام روز بخیر، در این خصوص بهتر است به وزارت امور خارجه مراجعه کرده و مدارک بیشتر را دریافت نمایید.

دریافت ویزای ایران

لازم به ذکر است که ویزای توریستی ایران ماکزیمم 30 روزه است و مهمان پس از ورود به ایران میتواند نسبت به تمدید ویزا اقدام نمایند. سلام، اتباع افغانستان نمیتوانند ویزای فرودگاهی دریافت نمایند. اما با توجه به اینکه شما اقامت کشور سوییس را دارید، میتوانیم درخواست ویزای شما را برای وزارت امور خارجه ارسال کنیم تا ویزایتان را از کنسولگری ایران دریافت نمایید. سرکار خانم احمدی سلام، مهمان شما میتواند با هر کدام از پاسپورتهای خود با ویزا توریستی به ایران سفر داشته باشند. در صورتی که با پاسپورت پاکستانی اقدام به دریافت ویزا کنند امکان دریافت ویزای فرودگاهی برای ایشان نیست. اما اگر از پاسپورت فرانسوی استفاده نمایند، در فرودگاه هم می‎توانند ویزای خود را دریافت کنند.

+ ویزای توریستی ایران