چالش های استفاده از دوربین های درجه بندی مصرف کننده

برای مشاوره رایگان و بازدید از سایت همین امروز با ما تماس بگیرید! با شماره 800-440-1662 تماس بگیرید یا یک فرم قیمت آنلاین سریع و آسان را پر کنید.

واقعیت این است که اکثر این دوربین ها با وضوح تبلیغ شده کار نمی کنند و بسیاری از ویژگی ها اغلب حشره دار در بهترین حالت. در اینجا چند نمونه از مشکلات مختلف محصولات مصرف کننده آورده شده است:

  • آرلو – اکثر این دوربین‌های بی‌سیم باید به‌صورت دوره‌ای شارژ شوند، به این معنی که باید دوربین (مغناطیسی) را جدا کنید، منتظر بمانید تا شارژ شود، و در طول زمان خرابی هیچ منبع نظارتی نداشته باشید. علاوه بر این، اگرچه این دوربین ها ممکن است ویدئو را با وضوح تبلیغ شده ارسال کنند، اما فقط از طریق یک برنامه Android/Apple قابل مشاهده هستند. این بدان معناست که اگر از تبلت استفاده نکنید، در دیدن یک صفحه نمایش کوچک گیر کرده اید. علاوه بر این، اگر می‌خواهید فیلم را نگه دارید، باید هزینه ذخیره‌سازی اضافی بپردازید.
  • ویز – اگرچه این دوربین‌ها به سرعت در خارج از جعبه راه‌اندازی می‌شوند، اما بیشتر مزایا در اینجا به پایان می‌رسد. در حالی که دوربین‌ها گزینه‌های متوسطی را برای اعلان‌ها ارائه می‌دهند، اکثر آنها در نیمی از مواقع کار نمی‌کنند. علاوه بر این، هیچ گزینه ای برای مشاهده از راه دور برای مشاهده این دوربین ها بر روی رایانه شخصی به جای تلفن هوشمند وجود ندارد. از طریق تلفن هوشمند، شما می توانید تنها یک دوربین Wyze را در یک زمان مشاهده کنید، به این معنی که اگر در تلاش برای یافتن یا شناسایی چیزی هستید، باید منتظر بمانید تا هر فید دوربین به صورت جداگانه بارگیری شود. این دوربین‌ها همچنین در روشن/خاموش کردن حسگرهای مادون قرمز خود با مشکل مواجه هستند که باعث می‌شود دوربین‌ها در زمانی که باید رنگی باشند سیاه و سفید باقی بمانند. مانند Arlo، Wyze نیز برای ذخیره ویدیوها یا شناسایی افراد به جای حرکت، هزینه اشتراک دارد.
  • Simplisafe – Simplisafe همه مشکلات مشابه Arlo و Wyze را دارد، اما علاوه بر آن مشکلات دیگری نیز وجود دارد. یکی از اولین مشکلاتی که متوجه شدیم این است که هیچ راهی برای اضافه کردن دوربین های Simplisafe از چندین مکان به برنامه Simplisafe وجود ندارد. علاوه بر این، حتی با خاموش بودن اعلان‌ها، Simplisafe اعلان‌ها را بدون توجه به تنظیمات شما با صدای کامل ارسال می‌کند. اگر دوربین‌های Simplisafe را به سیستم هشدار خود وصل کرده‌اید، نمی‌خواهید این اعلان‌ها را خاموش کنید، زیرا در صورت رخنه یا آتش‌سوزی، زنگ هشدار مهم است.

آیا کسب و کار شما در بازار دوربین های امنیتی است؟ اولین چیزی که باید در نظر بگیرید این است که آیا یک سیستم حرفه ای می خواهید یا دوربین های درجه یک مصرف کننده.

درک تفاوت

اگر برای خرید به فروشگاه‌های خرده‌فروشی مانند Best Buy، Home Depot یا Walmart بروید درجه مصرف کننده دوربین های امنیتی، به سقف نگاه کنید. متوجه خواهید شد که آنها از یک دوربین گنبد سفید استفاده می کنند که بزرگتر از دوربین معمولی مصرف کننده شما در هر راهرو است – اینها دوربین های حرفه ای هستند. کسب‌وکارهایی که محصولات درجه یک مصرف‌کننده را می‌فروشند، می‌دانند این محصولات برای چه کسانی هستند: مصرف‌کنندگانی که خانه‌های کوچک تا متوسط ​​دارند. به همین دلیل است که آنها حتی از دوربین های امنیتی درجه یک مصرف کننده که می فروشند برای تماشا و محافظت از فروشگاه خود استفاده نمی کنند – این دوربین ها به سادگی نمی توانند کار را انجام دهند.

یکی از بهترین چیزها در مورد استفاده از سیستم های درجه حرفه ای این است که آنها پلتفرم باز هستند – به این معنی که می توانند با ده ها برند دوربین مدار بسته دیگر کار کنند. این بدان معناست که می‌توانید بر اساس توصیه‌های نصاب باتجربه خود، دوربین‌هایی را که برای برنامه‌های خاص بهترین هستند، انتخاب و انتخاب کنید. علاوه بر این، پلتفرم‌های منبع باز به شما این امکان را می‌دهند که دوربین‌های امنیتی خود را با سایر فناوری‌های امنیتی مانند سیستم‌های کنترل دسترسی، تجزیه و تحلیل ویدیو، سیستم‌های اطلاع رسانی بهتر و موارد دیگر ادغام کنید.

با وجود اینکه سیستم‌های امنیتی حرفه‌ای در فروشگاه‌های بزرگ و انبار یافت نمی‌شوند، اما همچنان مستقیماً در دسترس عموم هستند. بیشتر کسب‌وکارها قبل از تصمیم‌گیری در مورد سیستم دوربین امنیتی درجه تجاری، با یک شرکت امنیتی مشورت می‌کنند که نصاب‌های تایید شده را دارد.

سیستم امنیتی حرفه ای چیست؟ مزایای آن چیست؟

سیستم های امنیتی درجه حرفه ای کیفیت، قابلیت اطمینان و عملکرد بهتری را ارائه می دهند که مورد نیاز مشاغل، مدارس، بیمارستان ها، سازمان های دولتی و سازمان های تجاری است.

مشکل دوربین های امنیتی درجه مصرف کننده

مشاور امنیتی جانی

در ظاهر، برای کسانی که مستقیماً با صنعت امنیت درگیر نیستند، به نظر می رسد راه حل های حرفه ای و دوربین های درجه یک مصرف کننده ارائه می دهند. همان مزایا و قابلیت های کسب و کار شما با این حال، این است هرگز درست است، واقعی.

این ما را به یکی از بزرگترین مشکلات دوربین های درجه یک مصرف کننده می رساند: آنها به عنوان “راه حل های حرفه ای” تبلیغ می شوند. واقعیت این است که دوربین های درجه یک مصرف کننده برای اکثر محیط های تجاری مناسب نیستند. مشکلات مربوط به تبلیغات نادرست یا فریبنده و سایر اطلاعات نادرست آنلاین اغلب باعث می شود که مشاغل به اشتباه از این دستگاه های ضبط درجه یک مصرف کننده استفاده کنند. با این حال، با توجه به این واقعیت که اکثر شرکت‌های دوربین‌های امنیتی مصرف‌کننده فقط برای دریافت کسری از مزایای موجود برای دوربین‌های حرفه‌ای، به خدمات پولی نیاز دارند، بیشتر کسب‌وکارها با ضرر به سیستم‌های نظارت حرفه‌ای روی می‌آورند.

دوربین های امنیتی درجه یک و خدمات نصب و راه اندازی

وبلاگ ما را دنبال کنید برای به روز ماندن با CameraSecurityNow.com و ما را در رسانه های اجتماعی دنبال کنید. با نظر دادن در زیر به بحث بپیوندید.منبع

علاوه بر این، دوربین های درجه تجاری برای کاربردهای با کارایی بالا طراحی و ساخته شده اند و به دلیل قطعات با کیفیت بالاتر، کارآمدتر هستند. به بیان ساده، باید یک سیستم امنیتی حرفه ای (درجه تجاری) را انتخاب کنید اگر:

  • کسب و کار شما به دوربین های زیادی نیاز دارد. به لطف نرم‌افزار بهتر و قابلیت‌های مشاهده، دوربین‌های حرفه‌ای واقعاً تنها راهی هستند که کسب و کار شما به بیش از 4 دوربین نیاز دارد.
  • فکر می کنید کسب و کار شما در آینده به دوربین های بیشتری نیاز خواهد داشت. اگر می خواهید کار را کوچک شروع کنید و بعداً گسترش دهید، هرگز نباید دوربین های مصرف کننده را در نظر بگیرید. دوربین های درجه حرفه ای، اگر به درستی انتخاب شوند، به خوبی کار می کنند و با سایر محصولات موجود در بازار تجاری ادغام می شوند.
  • دوربین های شما در شرایط نوری مختلط کار می کنند. اگر نمی‌خواهید نگران سنسورهای مادون قرمز معیوب باشید که سیستم‌های مصرف‌کننده را آزار می‌دهند، با یک سیستم حرفه‌ای بروید. آخرین فناوری باعث شده است که فیلم های سیاه و سفید به گذشته تبدیل شود. علاوه بر این، دوربین‌های تجاری می‌توانند در تاریکی چیزهای بیشتری را ببینند و اشیا را با وضوح بیشتری تشخیص دهند.
  • شما می خواهید وضوح برتر، همانطور که تبلیغ می شود. دوربین‌های تجاری نه‌تنها رزولوشن بهتری دارند، بلکه همانطور که تبلیغ می‌شوند نیز عمل می‌کنند. این به لطف اجزایی مانند لنزهای بهتر، سخت‌افزار داخلی، نرم‌افزار، و این واقعیت است که می‌توانید آن را با وضوح دلخواه روی مانیتور مشاهده کنید.
  • شما نگران هک شدن هستید. چندین داستان در مطبوعات در مورد هک شدن دوربین‌های درجه یک مصرف‌کننده مختلف، از آمازون رینگ گرفته تا آرلو، و (تقریبا) همه چیز در این بین منتشر شده است.
  • شما می خواهید دوربین های شما با بهترین عملکردهای ویژه همراه باشند. مثال‌ها: دوربین‌های کم‌نور، دوربین‌های WDR، دوربین‌های حرارتی، دوربین‌های ضد خرابکاری، دوربین‌های ضد انفجار، دوربین‌های مقاوم در برابر آب، دوربین‌های 4K یا 8MP، دوربین‌های امنیتی موبایل، پلاک خودرو و/یا تشخیص چهره، و موارد دیگر.

اکثر مشاغلی که از سیستم های امنیتی درجه حرفه ای منصرف می شوند این کار را انجام می دهند زیرا هدف بلندمدت آنها کاهش هزینه کل مالکیت است. اما آنها اشتباه می کنند. بازار امنیت DIY مبتنی بر مصرف کننده مملو از دوربین هایی است که دستگاه فقط با یک نرم افزار مدیریت ویدیو کار می کند و بالعکس. این بدان معناست که اگر دوربینی از کار بیفتد یا خراب شود، شما به همان سازنده باز می‌گردید (با فرض اینکه آنها هنوز در کار هستند و دوربین‌های مشابهی دارند).

طبق بررسی سالانه سرقت خرده‌فروشی، دوربین‌های امنیتی حرفه‌ای کمک کرده‌اند تا در سال ۲۰۲۱ بیش از ۲۴۰ میلیون دلار از دزدان مغازه‌ها و کارمندان نادرست بازیابی شود.

آیا برای انتخاب بهترین سیستم امنیتی برای کسب و کار خود کمک می خواهید؟ Camera Security Now دارای تکنسین هایی با سال ها تجربه در نصب سیستم های امنیتی برای مشاغل مختلف، مدارس، دولت ها و سازمان های تجاری است.

وقتی صحبت از دوربین های امنیتی درجه یک مصرف کننده می شود، تمام چیزی که در جعبه وجود دارد دوربین های شما هستند. این بدان معناست که این شما هستید که نحوه قرار دادن دوربین‌ها و مشاهده آنها را از برنامه‌ای که به احتمال زیاد شما را وادار می‌کند برای هزینه‌های ذخیره‌سازی و سایر مزایایی که روی جعبه آگهی شده است، بپردازید، مشاهده کنید.

بنابراین اگر چیزی که واقعاً به دنبال آن هستید وضوح بالا یا دید در شب است، احتمالاً نباید یک دوربین امنیتی درجه یک مصرف کننده بخرید. دلیل اینکه ما این را می گوییم این است که این اصطلاحات را می توان به راحتی تعریف کرد. اگرچه “دید در شب” با سنسورهای مادون قرمز می تواند مفید باشد، این فناوری قدیمی است. برای دید در شب با کیفیت واقعی، سیستم‌های امنیتی درجه حرفه‌ای به لطف فناوری‌های جدید مانند دامنه دینامیکی گسترده و/یا LED‌های روشنایی دوستانه، فیلم‌های تمام رنگی را حتی در شب ارائه می‌کنند. علاوه بر این، می‌توانید این دوربین‌ها را با وضوح کامل در هر دستگاهی که می‌خواهید مشاهده کنید، خواه رایانه رومیزی، تبلت، لپ‌تاپ، تلفن هوشمند یا هر دستگاه دیگری که می‌توانید به وب متصل شوید.

مشاوره رایگان بخواهید. امروز به صورت رایگان با یکی از تکنسین های خبره و مجرب ما مشورت کنید و این فرصت را خواهید داشت که اهداف امنیتی و بودجه خود را توضیح دهید. پس از آن، شما این فرصت را خواهید داشت که ما برای یک نظرسنجی سایت بیرون بیاییم و پیشنهاداتی در مورد چگونگی دستیابی به اهداف و بودجه خود به شما ارائه دهیم.

سیستم‌های امنیتی درجه حرفه‌ای معمولاً از یک دوربین IP، یک ضبط‌کننده ویدیوی شبکه (NVR) و زیرساخت‌هایی شامل شبکه، نرم‌افزار مدیریت ویدیو و یک نمایشگر برای NVR شما تشکیل می‌شوند.

از آنجایی که به نظر می رسد هر برند دوربین امنیتی درجه یک مصرف کننده نسخه ای از عبارات “رزولوشن بالا” و “دید در شب” را ارائه می دهد، طبقه بندی همه این ادعاها می تواند دشوار باشد.

در این مقاله، برخی از مشکلات دوربین‌های درجه یک مصرف‌کننده و اینکه چگونه داشتن یک سیستم امنیتی حرفه‌ای که توسط تکنسین‌های معتبر نصب می‌شود، معمولاً راهی برای اکثر مشاغل است، بحث خواهیم کرد.