چگونه آدرس IP دوربین IP Avalonix سری Premium خود را با استفاده از Mac تغییر دهید

ارتباط با Don از طریق: ایمیل | یوتیوب

ویدیوی زیر دستورالعمل های گام به گام نحوه استفاده از ابزار پیکربندی برای مک را ارائه می دهد.

دان استفنز یک مدیر پشتیبانی فنی در CCTV Camera World، یک توزیع کننده پیشرو دوربین های امنیتی واقع در بوفالو، نیویورک است. زمینه تخصص او در طراحی سیستم های دوربین های امنیتی حرفه ای برای مشاغل متوسط ​​و بزرگ، مدارس و پروژه های دولتی است.

اگرچه اکثر ابزارهای پیکربندی تجهیزات نظارتی مبتنی بر ویندوز هستند، ما مفتخریم که ابزارهای پیکربندی IP را برای دوربین های IP سری Premium، دستگاه های NVR و ضبط کننده های DVR خود معرفی کنیم. این ابزار پیکربندی به شما امکان می دهد دستگاه های سازگار را در شبکه محلی خود پیدا کنید و آدرس IP آنها را با کلیک یک دکمه تغییر دهید. این ابزار پیکربندی IP، استقرار چندین دوربین و ضبط کننده را در یک زیرشبکه شبکه محلی (LAN) آسان می کند.

توجه به این نکته ضروری است که این ابزار برای سازگاری با مک های M1 که فقط Monterey و Catalina را اجرا می کنند آزمایش شده است. استفاده از رایانه Mac با سیستم عامل یا CPU متفاوت ممکن است نتایج متفاوتی به همراه داشته باشد و متأسفانه ما نمی‌توانیم به مشکلات مربوط به رایانه که شما دارید کمک کنیم.منبع

همچنین، برای اینکه این ابزار کار کند، باید در همان زیرشبکه محلی دوربین ها یا ضبط کننده ها با روتر ارائه دهنده خدمات ARP باشید. اگر نمی‌توانید دستگاهی را پیدا کنید، مطمئن شوید که از محصولات سری Premium ما استفاده می‌کنید و فایروال ندارید که مانع کار کردن ابزار شود.

از کجا دانلود کنیم؟

می توانید این ابزار را از لینک زیر دانلود کنید.
ابزار پیکربندی IP برای مک

چگونه از ابزار پیکربندی دوربین IP در مک خود استفاده کنید