کابل کشی: عیب یابی خرابی کابل دوربین امنیتی

چه نوع کابل کشی با کدام دوربین های امنیتی کار می کند؟ چه چیزی باعث از بین رفتن ویدیو یا خرابی کابل می شود؟ بهتر است قبل از اینکه با خرابی کابل مواجه شوید، پاسخ این سوال را بدانید که می تواند منجر به خرابی قابل توجهی شود.

انواع کابل برای دوربین های امنیتی

آیا به دنبال مشاوره کابل کشی هستید؟ Tony Denier with Camera Security Now می تواند به شما مشاوره رایگان کابل کشی برای موقعیت مکانی شما بدهد. مطمئن نیستید که به کدام دوربین های امنیتی و تجهیزات نیاز دارید؟ مشکلی نیست، تکنسین های مجرب و واجد شرایط Camera Security Now برای انجام پروژه های امنیتی و کابل کشی در اندازه های مختلف آموزش دیده اند.

اگر در حال نصب یک سیستم دوربین امنیتی کاملاً جدید هستید، احتمال دارد که به آن نگاه کنید دوربین های امنیتی IP. این سیستم های امنیتی مدرن استفاده می کنند کابل های اترنت cat5e و می تواند هم نیرو و هم داده را به دوربین های شما ارسال کند. در حالی که برخی از دوربین‌های IP به منبع تغذیه نیاز دارند، بسیاری از دوربین‌های IP از POE (قدرت برق از طریق اترنت) برای ارسال برق به هر یک از دوربین‌های شما از طریق کابل‌کشی cat5e استفاده می‌کنند. (*دوربین های IP از کابل کشی Cat 3، Cat 5، Cat 5e یا Cat 6 استفاده می کنند. هرچه رتبه Cat بالاتر باشد، سرعت انتقال و حداکثر پهنای باند سریع تر است. Cat 5e در حال حاضر رایج ترین است.)

دور نگه داشتن کابل کشی خود در شرایط جوی، دور از آفات و عاری از رطوبت و گرما تنها می تواند شما را به این نتیجه برساند – به همین دلیل است که همیشه بهتر است قبل از تصمیم گیری در مورد کابل کشی، یک متخصص با تجربه در اطراف خود داشته باشید تا به شما توصیه کند. برای یک سیستم امنیتی یا مرکز داده

یک مشاور کابل کشی بگیرید

کابل کشی معمولاً پنهان است و اغلب چیزی نیست که ما تمایل داریم به طور منظم تماشا کنیم. به همین دلیل انتخاب کابل کشی مناسب به همان اندازه مهم است که نظارت بر آسیب ها و خرابی هایی که ممکن است رخ دهد.

از حیوانات گرفته تا ورودی‌های الکتریکی اشتباه، رطوبت و آسیب‌های مکانیکی – چیزهای زیادی وجود دارد که ممکن است اشتباه پیش برود.

سالخورده

در حالی که انتخاب کابل کشی مناسب برای برنامه امنیتی شما بسیار مهم است، اما عوامل دیگری نیز وجود دارند که در آن نقش دارند.

برای انتخاب کابل مناسب، نحوه استفاده از کابل را در نظر بگیرید. الزامات کاربردی ممکن است شامل شعاع خمش، محدوده دما، مقاومت در برابر روغن، مواد ژاکت، ساختار کابل، اطلاعات الکتریکی، و گواهینامه ها و تاییدیه ها باشد.

تجهیزات اشتباه

آسیب آب، تجهیزات اشتباه

چوب پنبه بستن

Camera Security Now دارای تیمی متشکل از تکنسین های شبکه اختصاصی و بسیار ماهر است که می توانند اطمینان حاصل کنند که همه سیستم های کابل کشی شما به درستی نصب شده اند، به شما توصیه می کنند که کدام دستگاه ها را می توان در هر نوع کابل استفاده کرد، و پس از هر گونه مشکلی با شما مشورت می کنند. آینده – صرفه جویی در زمان، پول و زحمت شما.

وبلاگ ما را دنبال کنید برای به روز ماندن با CameraSecurityNow.com و ما را در رسانه های اجتماعی دنبال کنید. با نظر دادن در زیر به بحث بپیوندید.منبع

هنگامی که یک کابل در معرض آب یا رطوبت بیش از حد قرار می گیرد، مستعد فشار الکتریکی در عایق ها می شود و باعث ترک خوردن آنها می شود. این باعث افزایش فشار بر روی عایق می شود که می تواند باعث خرابی کابل شود.

اگر نیاز به خرید کابل دارید، معمولاً بهتر است به صورت عمده خرید کنید. اگرچه باید جک های خود را به دو سر کابل اضافه کنید، خرید کابل های اترنت انبوه باعث صرفه جویی در هزینه، عمر طولانی تر و حرفه ای تر از سیم کشی کابل های از پیش ساخته شده با یکدیگر می شود. به خواندن ادامه دهید تا متوجه شوید که چرا بهتر است یک تکنسین با تجربه دوربین های خود را نصب کنید.

3 کار کابل کشی اخیر

انواع رایج خرابی کابل به دلیل نصب نامناسب

این یکی از بهترین موارد برای مشاوره با یک متخصص با تجربه است که می داند در مورد کابل کشی و سیستم های امنیتی چه می کند.

نصاب های باتجربه دقیقا می دانند که کدام نوع کابل برای هر برنامه ای بهترین است. حتی اگر یک سیستم امنیتی در خانه خود نصب کرده اید، بهتر است قبل از انجام هر پروژه بزرگ کابل کشی با یک متخصص خبره مشورت کنید.

حساسیت الکترومغناطیسی می تواند هم در کابل کشی و هم با دوربین امنیتی فیزیکی شما تداخل ایجاد کند. دوربین های امنیتی مجهز به محافظی هستند که از سیگنال های کابل دستگاه در برابر میدان های الکترومغناطیسی محافظت می کند. هنگامی که این سپر به دلیل شکستگی، ساییدگی یا خمش مداوم می شکند، ممکن است از دست دادن ویدیو را تجربه کنید.

انواع دیگر آسیب هایی که ممکن است به کابل کشی رخ دهد

گاهی اوقات استرس بر روی کابل شما ایجاد می شود که نمی توان از آن جلوگیری کرد. این که آیا زلزله، طوفان یا رعد و برق باعث آسیب کابل و از دست دادن ویدیو شده است – گاهی اوقات هیچ مقدار آمادگی یا مداخله انسانی نمی تواند از آسیب کابل یا از دست دادن ویدیو جلوگیری کند.

کابل کشی بد

کابل اترنت و کابل‌های RG-59 به گونه‌ای طراحی شده‌اند که در محدوده مشخصی از ورودی‌های الکتریکی مقاومت کنند، بنابراین اگر نوع اشتباهی از تجهیزات را به کابلی متصل کنید که نمی‌تواند ورودی را تحمل کند، ممکن است آسیب وارد شود. همیشه مطمئن شوید که از نوع مناسب کابل کشی برای هر قطعه از تجهیزات در ساختمان اداری یا تجاری خود استفاده می کنید.

این که آیا خودتان یک سیستم کاملاً جدید را نصب می‌کنید، عیب‌یابی می‌کنید یا دوربین‌ها را به یک سیستم امنیتی موجود اضافه می‌کنید، یا معمولاً نصب‌کننده دوربین‌های امنیتی باتجربه را در یک سیستم نصب می‌کنید، مهم است که در مورد انواع کابل‌کشی که در موقعیت‌های مختلف استفاده می‌شود بدانید. نصب دوربین امنیتی

مرطوب

اگر عایق شکسته شود، یکپارچگی هادی های شما می تواند به خطر بیفتد. این امر معمولاً به دلیل قرار گرفتن کابل تحت فشار ثابت به دلیل خم شدن، سایش در ساختار کابل یا شکستن رشته هادی ایجاد می شود.

این نوع خرابی کابل با کابل‌های اترنت از پیش ساخته شده که به هم متصل شده‌اند رایج است، نه اینکه کابل‌های اترنت خود را با ابزار چین‌دار مدولار و کانکتورهای RJ45 بسازید.

اگر فردی بی‌تجربه یا نگران یکپارچگی کابل‌کشی شما نیست، کابل‌های شما را به گونه‌ای که طراحی نشده است بکشد، بکشد، یا حتی خم کند، ممکن است ویدیو از بین برود. حتی اگر بلافاصله متوجه آن نشود، این نوع آسیب به کابل کشی می تواند کارایی کابل شما را کاهش دهد و عمر مفید آن را کاهش دهد.

از سوی دیگر، اگر سیستمی را برای چندین دهه در اختیار داشته اید و به دنبال اضافه کردن دوربین های اضافی به زیرساخت های موجود هستید، ممکن است از یک رویکرد ترکیبی بهره مند شوید که اجزای آنالوگ و دیجیتال را در خود جای داده است. استفاده از دوربین های امنیتی آنالوگ یا HD-TVI کابل های سیامی RG-59 برای ارسال برق و دریافت ویدئو از دوربین های امنیتی خود. برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد سیستم های امنیتی هیبریدی، در نظر بگیرید اطلاعات بیشتر در مورد HDCVI، یک گزینه مقرون به صرفه برای ارتقاء کابل کشی آنالوگ برای ترکیب دوربین های امنیتی IP.

از دست دادن تداوم

همچنین ممکن است به روکش های کابل کشی آسیب وارد شود کابل متورم می شود به دلیل قرار گرفتن در معرض روغن ها، مواد شیمیایی یا گرمایی که برای تحمل آن طراحی نشده است. سپس ژاکت می تواند ترک بخورد و تا سپر کابل خراب شود.

همه این حوادث می توانند تأثیرات شگرفی بر روی سیستم های کابل کشی داشته باشند و گاهی اوقات بسته به شدت رویداد آب و هوایی، آنها را غیرقابل استفاده می کنند.

اعمال خداوند

برخی از کابل ها برای انعطاف متفاوت ساخته شده اند. اگر نوع نامناسبی از کابل را خریداری کرده باشید، و سپس آن را بیش از حد به اطراف بچرخانید، هادی های مسی می توانند قطع شده و بشکنند. این باعث از دست دادن تداوم زمانی می شود که هادی های عایق به روش اشتباه پیچ خورده باشند.

اثر چوب پنبه‌باز زمانی اتفاق می‌افتد که پیچش به دلیل پیکربندی، طول و/یا جهت نادرست کابل آزاد شود.

خلاصه

صدمه مکانیکی

تداخل الکترومغناطیسی

تونی دنیر، امنیت دوربین در حال حاضرشما به دنبال مشاوره دوربین امنیتی? Tony and Camera Security Now می توانند یک مشاوره امنیتی رایگان برای موقعیت مکانی شما به شما ارائه دهند. حتی اگر مطمئن نیستید که به چه چیزی نیاز دارید، تکنسین های امنیتی ما شما را در مورد آنچه برای ایمن سازی کسب و کار شما نیاز است راهنمایی خواهند کرد. مهم نیست که چه نوع تأسیساتی که در آن درخواست پشتیبانی نظارت دارید، تونی می تواند به شما در رفع تمام نیازهای امنیتی شما کمک کند! اگر در مورد نحوه عملکرد دوربین های PTZ Dome، آنچه برای تاسیسات خود نیاز دارید یا فرآیند خرید و نصب سوالی دارید، امروز با تونی با شماره 4039-813-513 تماس بگیرید یا یک فرم نقل قول آنلاین سریع و آسان را پر کنید.

با درک اینکه چرا خرابی کابل معمولی رخ می دهد، می توانید از خرید کابل اشتباه برای بار دوم جلوگیری کنید. در زیر به برخی از رایج ترین انواع خرابی کابل اشاره شده است.

از موش‌ها و موش‌ها گرفته تا گربه‌ها و راکون‌ها، حیوانات در جویدن سیم‌های برق مهارت دارند. بهترین راه برای جلوگیری از این امر در وهله اول این است که سیم ها و کابل های خود را بپوشانید تا مطمئن شوید که جوندگان و حیوانات کوچک نمی توانند به مهم ترین قسمت های کابل کشی شما برسند. خوشبختانه، آسیب حیوانات معمولاً به فضاهای کوچک روی کابل شما محدود می شود، بنابراین معمولاً نیازی به تعویض بخش های بزرگ کابل خود ندارید.

هنگامی که AC خاموش می شود و دفتر شما گرمتر و مرطوب تر می شود، تجهیزات الکتریکی شما نیز در خطر است. اگر نوع کابل مناسبی را انتخاب نکرده باشید، یا اگر ناحیه ای که کابل شما از آن عبور می کند، رطوبت بسیار زیادی را تجربه کند، رطوبت می تواند باعث آسیب کابل شود. اگر کابل‌های خارجی دارید که از زمین عبور می‌کنند، می‌توانند تحت تأثیر آب‌های زیرزمینی قرار بگیرند.

آسیب ژاکت

مشابه از دست دادن تداوم و آسیب عایق، اما این به مواد بیرونی اشاره دارد. پی وی سی (پایین) یا پلی اتیلن خطی با چگالی کم (LLDPE، بالا پایان) چیزی است که همه هادی های کابل اترنت شما را در خود جای داده است. سایش ژاکت زمانی اتفاق می افتد که روکش بیرونی کابل از لایه زیرین هادی ها یا محافظ ها ساییده شود. این نوع خرابی در هنگام استفاده از کابل هایی با ژاکت های نرم رایج است.

همانطور که در بالا ذکر شد، خرابی کابل یکی از دلایل اصلی خرابی دوربین های امنیتی است. بسته به اینکه کسب و کار شما چقدر به این دوربین ها بستگی دارد، این ممکن است به دلایل متعددی مانند اتلاف وقت و تلاش، منابع و درآمد بالقوه پرهزینه باشد، در صورتی که اگر دوربین ها به درستی نصب شده بودند، مشکلی ایجاد نمی شد.

به بیان ساده، اگر می دانید که قرار است کابل شبکه خود را زیاد خم کنید و بپیچانید، باید برای آن برنامه ریزی کنید و نوع مناسب کابل را خریداری کنید.

حیوانات

با گذشت زمان، کابل کشی ممکن است قدیمی و فرسوده شود، به این معنی که ممکن است نیاز به تعویض داشته باشد. با این حال، قبل از شروع به کشیدن تمام کابل های خود، با یک متخصص واجد شرایط مشورت کنید زیرا گاهی اوقات همه کابل ها نیازی به تعویض ندارند.

آسیب عایق